BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 596 ErsteErste 1234567891555105505 ... LetzteLetzte
Ergebnis 41 bis 50 von 5957

Beli Orlovi

Erstellt von daniel, 11.07.2008, 13:56 Uhr · 5.956 Antworten · 443.100 Aufrufe

Spielt eigentlich der Kezman noch für euch?

leider nciht mehr seit Petkovic nciht mehr soll heissen Clemente,Djukic und haben ihn nicht aufgestellt ich hoffe Antic tuts

2009 UEFA European Under-21 Championship play-off draw
    First leg: 11/12 October
    Second leg: 14/15 October

Germany v France
    Denmark v Serbia
    Turkey v Belarus
    Austria v Finland
    Wales v England
    Italy v Israel
    Switzerland v Spain

uefa.com-UEFA European U-21 C'ship-News & Features-News specific

Zitat Zitat von Venom1 Beitrag anzeigen

2009 UEFA European Under-21 Championship play-off draw
    First leg: 11/12 October
    Second leg: 14/15 October

Germany v France
    Denmark v Serbia
    Turkey v Belarus
    Austria v Finland
    Wales v England
    Italy v Israel
    Switzerland v Spain

uefa.com-UEFA European U-21 C'ship-News & Features-News specific
    uha deutschland gegen frankreich.das wird kernig
    serbien,türkei,austria,england,italien und spanien müssten weiterkommen

Zitat Zitat von Cigo Beitrag anzeigen
    uha deutschland gegen frankreich.das wird kernig
    serbien,türkei,austria,england,italien und spanien müssten weiterkommen

Deutschland wird mächtige Probleme mit den Franzosen haben...Wurde auch mal Zeit das die Deutschen mal nen Starken Gegner bei Auslosungen bekommen. Für Serbien dürften die Dänen kein Hindernis darstellen

Zitat Zitat von Venom1 Beitrag anzeigen
    Deutschland wird mächtige Probleme mit den Franzosen haben...Wurde auch mal Zeit das die Deutschen mal nen Starken Gegner bei Auslosungen bekommen. Für Serbien dürften die Dänen kein Hindernis darstellen
    sollten kacar und sulejmani in der a-nm spielen wirds schwer.

wenn die dänen noch bendtner spielen lassen dann wirds in der abwehr ungemütlich. geh aber davon aus das bendtner in der a-nm spielen wird an dem tag!

Zitat Zitat von Velez Beitrag anzeigen
    sollten kacar und sulejmani in der a-nm spielen wirds schwer.

wenn die dänen noch bendtner spielen lassen dann wirds in der abwehr ungemütlich. geh aber davon aus das bendtner in der a-nm spielen wird an dem tag!
    so locker wirds gegen die dänen auch wieder nicht!
    sulejmani und kacar werden wohl in der A-nati auflaufen, während dänemark auf bendtner zählen kann. die A-nati der dänen spielen nur einmal am 11.10.08 gegen malta und der trainer der u21 hat auch schon in einem interview gesagt, dass man mit ihm gegen serbien rechnen kann...

EKSKLUZIVNO; VRAĆAM SE U REPREZENTACIJU!

Put do dresa Srbije vodi preko Pariza... Mateja Kežman uveren da će konačno zaigrati za „orlove"

Mateja Kežman: Razgovarao sam sa selektorom Antićem i nadam se pozivu za nacionalni tim! Do sada nisam nastupao za Srbiju zato što sam bio u sukobu s čelnicima FSS-a.

Napadač Pari Sen Žermena Mateja Kežman najavio je povratak u reprezentaciju Srbije! Bivši golgeter Partizana, koji od Svetskog prvenstva 2006. godine i crvenog kartona u duelu s Argentinom nije igrao za nacionalni tim, tvrdi da se čuo sa selektorom „orlova" Radomirom Antićem i da bi uskoro trebalo da dobije njegov poziv!

- Što se mog statusa tiče, recimo da se nisam slagao s politikom nekih ljudi u Fudbalskom savezu Srbije, tako da sam odlučio da se povučem iz reprezentacije. Ipak, pre Svetskog prvenstva 2006. bio sam heroj nacije, postigao pet izuzetno važnih golova u kvalifikacijama. Nedavno sam razgovarao s novim selektorom i verujem da ću se uskoro vratiti u nacionalni tim. U mojoj zemlji je fudbal stvar oko koje ima mnogo strasti, sve se doživljava s puno emocija - rekao je Kežman za francuski „Ekip".

Kežman je minulog vikenda protiv Nanta postigao jedini gol na meču, i to iz penala. Srpski internacionalac koji je u redove „svetaca" stigao pre mesec dana objasnio je da je tražio od saigrača da izvede jedanaesterac jer mu je bilo veoma bitno da „probije led".

- Često izvodim penale i veoma sam siguran s bele tačke. Zato sam tražio od Žeroma Rotena da mi dozvoli da šutiram. On je shvatio da mi je bilo važno da postignem prvi gol za novi tim - izjavio je Kežman.

Nekadašnji igrač PSV-a, Čelzija, madridskog Atletika i Fenerbahčea istakao je i da francusko prvenstvo nije mnogo slabije od engleskog ili španskog. Kežman veruje da njegov novi tim može da izbori mesto u vrhu tabele, ali i u završnici Kupa UEFA.

- Francuska liga, u suštini, nije mnogo slabija od engleske Premijer lige i španske Primere. Verujem da ova ekipa ima dovoljno kvaliteta i znanja da se nađe među pet prvoplasiranih ekipa u prvenstvu. Kup UEFA je takođe važan za PSŽ. Odigrao sam više od 50 utakmica u Ligi šampiona, a i Kup UEFA je kvalitetno takmičenje. Potrebno nam je malo sreće da uđemo u Ligu Kupa UEFA, da tamo ostanemo neporaženi, a zatim stignemo što dalje - zaključio je Kežman.

FAKTI

- Kežman je u PSŽ stigao kao pozajmljen igrač Fenerbahčea, a Francuzi će po završetku sezone moći da otkupe njegov ugovor za četiri miliona evra

- Od perioda kada je igrao za Partizan do danas Kežman je promenio pet klubova, koji su na njegovo dovođenje potrošili ukupno 38,5 miliona evra (PSV ga je platio 14 miliona, Čelzi 7,5, Atletiko devet i Fenerbahče sedam)

- Za reprezentaciju Jugoslavije, odnosno Srbije i Crne Gore, Kežman je odigrao 49 utakmica i postigao 17 golova

- Kežman je najbolji strelac u istoriji PSV-a sa 105 postignutih pogodaka u 122 utakmice

- Osvajao je šampionske titule u četiri različite zemlje - Srbiji i Crnoj Gori, Holandiji, Engleskoj i Turskoj.

Ja bih ga ponovo primio u reprezentaciju.Covjek je priznao svoju gresku i dobro igra aktuelno...ima dosta iskustva i zna igrat..

Zitat Zitat von Kapetan-Frenki Beitrag anzeigen

Ja bih ga ponovo primio u reprezentaciju.
    a bil ga primio nedje drugo ?? :icon_smile:

Zitat Zitat von Vodka_i_Džin Beitrag anzeigen
    a bil ga primio nedje drugo ?? :icon_smile:
    sto? ,