BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 7 12345 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 61

Seka Aleksić: Vrijeme je da postanem majka

Erstellt von Emir, 18.02.2010, 10:47 Uhr · 60 Antworten · 12.304 Aufrufe

Emir

Seka Aleksić: Vrijeme je da postanem majka

-
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Popularna pjevačica otkriva kako je spremna i za sljedeću etapu u svom životu - rađanje djeteta

Veliki broj obaveza folk pjevačici Seki Aleksić nikada nije predstavljao problem. Dobra organizacija i odgovornost prema poslu su je, uz talent, učinili jednom od najpopularnijih pjevačica na našim prostorima. Svoj smisao za donošenje dobrih poslovnih odluka Seka je iskoristila više puta, pa je tako među prvima dizajnirala vlastitu liniju odjeće. A, može se pohvaliti i izuzetnom humanitarnom aktivnošću kroz svoju fondaciju "Djeci s ljubavlju". Uz sve to, publika s nestrpljenjem iščekuje svaki njen koncert. Pred sarajevskom publikom zapjevat će 27. februara u diskoteci "Aqua" i tako im predstaviti novi album, ali se prisjetiti i brojnih starih hitova. Iako su mediji ovih dana zauzeti pisanjem o njenoj veleljepnoj vili površine 600 kvadratnih metara, Seka za naš magazin govori o skorašnjem vjenčanju, otkriva plaši li je ulazak u brak, dokle je stigla s pripremama za reality show "Moja desna ruka", iskreno se nadajući kako će uspjeti pronaći asistenta koji će zadovoljiti sve njene zahtjeve.

Vjenčanje u Egiptu

- Do sada je stiglo više od 300 hiljada e-mailova. Prijavljuju se ljudi raznih uzrasta i svi imaju isti cilj - da postanu moj asistent, ali mislim da je mali broj onih koji su zaista shvatili šta to podrazumijeva i kolika je to odgovornost i obaveza. Mislim da će im biti jasno tek kad počnu snimanja. Neću biti posebno stroga. Moji saradnici i prijatelji vrlo dobro znaju koliko sam odgovorna u poslu. Volim kada je sve kristalno jasno i ne smije se desiti greška. Iskreno, nadam se da ću pronaći zaista adekvatnu osobu za to. Trenutno imam dva asistenta, ali sada biramo jednog koji će zamijeniti posao mojih sadašnjih pomoćnika, koji su mi potrebni za neke druge poslovne poduhvate - kaže na početku razgovora
    - Seka.

S dečkom Veljkom nedavno u Tuzli

Iako još nije napunila ni 30 godina, uspjela je ostvariti ono o čemu mnogi maštaju.

- Skromna sam osoba i ne volim baš iznositi u javnost šta sve imam, koliko čega sam stekla. Shvatam da ima ljudi koje to zanima, ali sve to je nebitno ako ne znate uživati u tome na fin i kulturan način. Srećna sam, jer sam zaista ostvarila sve što sam nekad davno željela. Ne postoji stvar za koju bih mogla kazati da bih željela, a da je nemam. Sve sam to, boreći se kroz život, stvorila potpuno sama.

Ipak, kažu da se novcem ne može kupiti sreća. A, Seka se u potpunosti slaže s ovom tvrdnjom i pojašnjava šta nju čini sretnom.

Dadi
    Iiiieeeh so eine dürfte keine Kinder haben dürfen.

Emir
    Zitat Zitat von Dadi Beitrag anzeigen

Hersek
    haha, sowas darf keine Kinder bekommen

Warum?

Dadi
    Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    Warum?

Gehts dich was an? Fühlst dich angesprochen oder was? Weil sie sich wie ne dreckige Nutte benimmt, und das soll mal ihr Kind in vielen Jahren mitbekommen? Das arme Ding kann einem jetzt schon leid tun..

Gehts dich was an? Fühlst dich angesprochen oder was? Weil sie sich wie ne dreckige Nutte benimmt, und das soll mal ihr Kind in vielen Jahren mitbekommen? Das arme Ding kann einem jetzt schon leid tun..
    Was machst mich dumm an wenn ich dir ne normale Frage stelle?

Dadi
    Zitat Zitat von Vatrena Beitrag anzeigen
    Was machst mich dumm an wenn ich dir ne normale Frage stelle?

Weil ich ein Arschloch bin und du mir bereits äußerst negativ aufgefallen bist.

Gott
    Wenn sie meint...

Bot

Naja, es gibt schlimmeres.

Seite 1 von 7 12345 ... LetzteLetzte