BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 8 ErsteErste 12345678 LetzteLetzte
Ergebnis 41 bis 50 von 78

Agression Kroatiens in Bosnien?

Erstellt von Grobar, 10.02.2007, 04:09 Uhr · 77 Antworten · 4.290 Aufrufe

Zitat Zitat von El_Comandante
    Zitat Zitat von Dinarski-Vuk
    Wie dumm seid ihr serben?? die ganze welt weiss es und macht euch für den krieg verantwortlich, nur die "möchtegern-opfer" wollen es einfach nicht wahrhaben, dass die friedlebenden serben den "bürgerkrieg" angefangen haben

kommt einmal zur vernunft
    Ne seri pederu, jel ti to tvoj caca stalno prica pred spavanjem ?
    Stvarno si pun komplexa kretenu jedan pokatoliceni ....

Ma nosi se u tri picke materine ... znas ti o ratu ko sta ja znam o Nepalu ....
    Pa idi onda zivjet u Nepalu konju nevaspitani

sind dir wohl die argumente ausgegangen und jetz musst beleidigend werden ccc

Srbija brate Srbija
    Djabe vama klincima argumenti ili bilo sta ...

Ako ti tvrdis da nije bilo zlocina u Posavini nad srpskim stanovnistvom onda ti nisi normalan ili si toliko zaludjen da vidis samo "vas" kao zrtve a ostale ( u tom slucaju Srbe ) jedini agresori ...
    Kako postanes "zaludjen" za rat u Dijaspori ?
    Jednostavno ....

- Roditelji djecu od malena uce, ko ga treba mrzeti i koga voljeti ili
    kroz suvremeni internet ( youtoube ) nagledas se svoje propagande i normalno ako to stalno gledas pocnes zamrzeti drugu stranu i postanes nacionalista !!!!

Sad u vezi Posavine ... nekazem ja da nije bilo zlocina sa nase strane al ako neko tvrdi da nije niti jedan slucaj postajao da je izvrsen zlocin nad Srbima, to prelazi svaku mjeru ... kao sto si ti to vec jednom izneo da nije postajao ni jedan hrvatski logor u cjeloj Posavini ...

A zna se da ih je dosta bilo ... Orasje/Odzak/Derventa itd.

Samo te posjecam na prvi masovni zlocin u Sijekovcu,26. marta 1992 kod B.Broda .... i od koga je izveden ....

A ti posto si iz Posavine trebo bi neke stvari znati a ne sebe stavljati kao jedinu zrtvu a ostalu stranu kao jedinog agresora ....

Wie dumm seid ihr serben?? die ganze welt weiss es und macht euch für den krieg verantwortlich, nur die "möchtegern-opfer" wollen es einfach nicht wahrhaben, dass die friedlebenden serben den "bürgerkrieg" angefangen haben

kommt einmal zur vernunft
    Ne seri pederu, jel ti to tvoj caca stalno prica pred spavanjem ?
    Stvarno si pun komplexa kretenu jedan pokatoliceni ....

Ma nosi se u tri picke materine ... znas ti o ratu ko sta ja znam o Nepalu ....
    Pa idi onda zivjet u Nepalu konju nevaspitani

sind dir wohl die argumente ausgegangen und jetz musst beleidigend werden ccc

Srbija brate Srbija
    Djabe vama klincima argumenti ili bilo sta ...

Ako ti tvrdis da nije bilo zlocina u Posavini nad srpskim stanovnistvom onda ti nisi normalan ili si toliko zaludjen da vidis samo "vas" kao zrtve a ostale ( u tom slucaju Srbe ) jedini agresori ...
    Kako postanes "zaludjen" za rat u Dijaspori ?
    Jednostavno ....

- Roditelji djecu od malena uce, ko ga treba mrzeti i koga voljeti ili
    kroz suvremeni internet ( youtoube ) nagledas se svoje propagande i normalno ako to stalno gledas pocnes zamrzeti drugu stranu i postanes nacionalista !!!!

Sad u vezi Posavine ... nekazem ja da nije bilo zlocina sa nase strane al ako neko tvrdi da nije niti jedan slucaj postajao da je izvrsen zlocin nad Srbima, to prelazi svaku mjeru ... kao sto si ti to vec jednom izneo da nije postajao ni jedan hrvatski logor u cjeloj Posavini ...

A zna se da ih je dosta bilo ... Orasje/Odzak/Derventa itd.

Samo te posjecam na prvi masovni zlocin u Sijekovcu,26. marta 1992 kod B.Broda .... i od koga je izveden ....

A ti posto si iz Posavine trebo bi neke stvari znati a ne sebe stavljati kao jedinu zrtvu a ostalu stranu kao jedinog agresora ....
    e ovako kao prvo srbi su bili razlog sto sam ovdje u austriji, srbi su bili razlog sto mi je djetinstvo u kurcu, srbi su krivi sto mi je familija po cijelom svijetu sada itd itd da ne nabrajam

ok ono sam malo pretjero sa Posavinom znam i sam, u pravu si za vase zrtve ali za konc logor u Orasju ili D.Mahali to nije istina jedine srbe sto su tamo drzali u skolama su bili ratni zarobljenici

za pobijene srpske civiliste u oraskoj opcini mogu ti rec da ih i nema, i ako ih ima onda su vjerovatno umrli od granate, ali zato ima dosta mrtvih civilista sa nase strane, znam jos kad su srbi okupirali moje selo, sve i jednu osobu koje nisu htjeli napustit svoja ognjista su ZAKLALI sjekirom, svi su bili starije osobe, nisu htjeli napustit ono sto su sami stekli i sagradili
    nase je selo opljackano, cak su na kuce farbom zapisali brojeve kad ih je 106. oraska istjerala iz sela, ono kao kad se vrate da svako zna cija je kuca cija po dogovoru, i crkvu su nasu demolirali, igrali se nogometa sa glavom od sv. ante itd.
    eto i sta sad ja da mislim o tome kad mi neki seronja kaze nisu srbi krivi oni se samo branili, srbi nisu poceli rat i sta ja znam jos sta vam padne napamet??

i ne boj se ja ne mrzim sve sto je srpsko ali idioti koji uvelicaju srbiju i govore kako srbi nisu poceli rat mi idu na kurac, kontas?
    vjeruj ti meni jedan od najboljih mojih prijatelja je SRBIN, i imam jos jednog starijeg prijatelja isto SRBIN i svi se dobro razumijemo i oni priznaju ono sto neki idioti nece da priznaju, da Srbi su poceli rat, i u HR i u BiH

ne znam kolko ti imas godina al ja nisam dijete

[/quote]e ovako kao prvo srbi su bili razlog sto sam ovdje u austriji, srbi su bili razlog sto mi je djetinstvo u kurcu, srbi su krivi sto mi je familija po cijelom svijetu sada itd itd da ne nabrajam

ok ono sam malo pretjero sa Posavinom znam i sam, u pravu si za vase zrtve ali za konc logor u Orasju ili D.Mahali to nije istina jedine srbe sto su tamo drzali u skolama su bili ratni zarobljenici

za pobijene srpske civiliste u oraskoj opcini mogu ti rec da ih i nema, i ako ih ima onda su vjerovatno umrli od granate, ali zato ima dosta mrtvih civilista sa nase strane, znam jos kad su srbi okupirali moje selo, sve i jednu osobu koje nisu htjeli napustit svoja ognjista su ZAKLALI sjekirom, svi su bili starije osobe, nisu htjeli napustit ono sto su sami stekli i sagradili
    nase je selo opljackano, cak su na kuce farbom zapisali brojeve kad ih je 106. oraska istjerala iz sela, ono kao kad se vrate da svako zna cija je kuca cija po dogovoru, i crkvu su nasu demolirali, igrali se nogometa sa glavom od sv. ante itd.
    eto i sta sad ja da mislim o tome kad mi neki seronja kaze nisu srbi krivi oni se samo branili, srbi nisu poceli rat i sta ja znam jos sta vam padne napamet??

i ne boj se ja ne mrzim sve sto je srpsko ali idioti koji uvelicaju srbiju i govore kako srbi nisu poceli rat mi idu na kurac, kontas?
    vjeruj ti meni jedan od najboljih mojih prijatelja je SRBIN, i imam jos jednog starijeg prijatelja isto SRBIN i svi se dobro razumijemo i oni priznaju ono sto neki idioti nece da priznaju, da Srbi su poceli rat, i u HR i u BiH

ne znam kolko ti imas godina al ja nisam dijete [quote]

Iskreno zao mi sto si ti tako morao provesti djetinstvo ... stvarno zao mi je ... sad vidi ovo ... koliko takvih slucajeva ima na nasoj strani ? Kad njih pitam oni ce reci naravno hrvati su poceli ....

A sta mislis da je meni bolje bilo na mom podrucju ?

A to koje poceo rat je greska kad kazes " SRBIJA " ... kao prvo Hrvatska nije vodila rat protiv Srbije vec protiv krajiskih Srba iz Krajine .......

Jeli je Tudjman izjavio da ce tek biti miran ako bude broj Srba sa 12% na 3 % smanjen ?

Problem je u tome ... ako neko izgubi svoj dom, svoj zavicaj, svoju kucu, svoju rodbinu ... nemozes ti sa njima raspravljati koje poceo rat ko nije .... onaj kad izgubi nekoga ili nesto nerazmislja dali je njegova strana pocela rat .... tu onda postoji samo druga strana !!!

PS: Objasni mi kako je to Srbija pocela rat u HR i BiH .... bas bi me zanimalo ...

dobro nije bila jos srbija ali beograd je tu puno potpomogo
    pa znas i sam kako, srbi koji su zivjeli u hr su sa oruzjem od jna i sa pomocu jna i beograda su poceli rat i proglasili dijelove teritorija hrvatske kao "sao rsk" jel bilo tako il nije?

pa znas i sam kako, srbi koji su zivjeli u hr su sa oruzjem od jna i sa pomocu jna i beograda su poceli rat i proglasili dijelove teritorija hrvatske kao "sao rsk" jel bilo tako il nije?
    Objasni mi ovaj video ..... :wink:

Mozda ces onda skuziti zasto su postavljene Barikade oko Knina, Benkovca, Lapca itd. tzv. " Balvan-Revolucija" ...

Jel ti poznata Spegeljova izjava ?

PS: Ja nekazem da nije bilo naoruzavanje sa nase strane al pogledaj ovaj spot ... pogledaj u vezi tog oruzja ...

Boljkovac : Knin ima da nestane kao Knin

Mozda ces onda skuziti zasto su postavljene Barikade oko Knina, Benkovca, Lapca itd. tzv. " Balvan-Revolucija" ...

PS: Ja nekazem da nije bilo naoruzavanje sa nase strane al pogledaj ovaj spot ... pogledaj u vezi tog oruzja ...
    Ist dir überhaupt bekannt, dass Milosevic schon im Mai 1990 den Krieg gegen Kroatien geplant hat?
    Mit der Planung war unter anderem Ratko Mladic beauftragt, damals Oberst in der JNA und Kommandant der Kniner Garnison. Usw. und so fort.
    So und was sagst du jetzt dazu?
    Übrigens Quelle: Milan Martic und Borisav Jovic.

Zitat Zitat von Ivo2

Ist dir überhaupt bekannt, dass Milosevic schon im Mai 1990 den Krieg gegen Kroatien geplant hat?
    Mit der Planung war unter anderem Ratko Mladic beauftragt, damals Oberst in der JNA und Kommandant der Kniner Garnison. Usw. und so fort.
    So und was sagst du jetzt dazu?
    Übrigens Quelle: Milan Martic und Borisav Jovic.
    Milosevic hatte überhaupt keine Interesse in der Krajina !!!
    Höchtens in Ost-Slawonien !! Sein Ziel war die Teilung BiH, gemeinsam mit Tudjman !!!

Milan Martic, was hat er denn ausgesagt ? Borisav Jovic übrigens auch ... naja wenn das so wäre Ivo, wieso konnte man im nichts im Haag unterstellen, unter anderem die Vorbereitung auf den Krieg in Kroatien ...

Was ist mit Boljkovacs Aussage, von wegen der Auslöschung von Knin ? Spegelj-Affäre ? Aussagen von Tudjman wie " Ne bi bilo rata da nismo odustali od nezavisne drzave Hrvatske " ?

Ratko Mladic war im 9. Kniner Garnison richtig .... das was in Kijevo gemacht wurde unterstütze ich keinesfalls .... aber kannst nicht behaupten es hätte was mit der Kriegsvorbereitung auf HR zu tun ?

Der deutsche Geheimdienstexperte Erich Schmidt-Eenboom hat in seinem Buch >Der Schattenkrieger:Klaus Kinkel und der BND< aufgezeigt, dass Deutschland tatsächlich bereits lange Zeit vor dem Krieg in Ex-Jugoslawien zusammen mit kroatischen Nationalisten die Zerschlagung Jugoslawiens vorbereitet hatte. Dies ist auch der Grund dafür, dass gegen Kroatien wegen der ethnischen Säuberungen, Terror und Mord gegen die Serben weder Sanktionen verhängt noch Bombardements angeordnet wurden. Mit Rückendeckung von Deutschland und Amerika konnte Tudjman Tausende Serben ermorden und Hunderttausende vertreiben lassen. So wurde die kroatische Armee u.a. auch mit Waffen aus den DDR-Beständen vollgepumt. Es waren auch deutsche Politiker wie z.B. Genscher und Kinkel, die für das Drama in Ex-Jugoslawien eine grosse Mitverantwortung tragen

Der deutsche Geheimdienstexperte Erich Schmidt-Eenboom hat in seinem Buch >Der Schattenkrieger:Klaus Kinkel und der BND< aufgezeigt, dass Deutschland tatsächlich bereits lange Zeit vor dem Krieg in Ex-Jugoslawien zusammen mit kroatischen Nationalisten die Zerschlagung Jugoslawiens vorbereitet hatte. Dies ist auch der Grund dafür, dass gegen Kroatien wegen der ethnischen Säuberungen, Terror und Mord gegen die Serben weder Sanktionen verhängt noch Bombardements angeordnet wurden. Mit Rückendeckung von Deutschland und Amerika konnte Tudjman Tausende Serben ermorden und Hunderttausende vertreiben lassen. So wurde die kroatische Armee u.a. auch mit Waffen aus den DDR-Beständen vollgepumt. Es waren auch deutsche Politiker wie z.B. Genscher und Kinkel, die für das Drama in Ex-Jugoslawien eine grosse Mitverantwortung tragen
    Ja und Bill Clinton, der Vatikan usw. Alles eine Weltverschwörung gegen Serbien.
    Wann lerntst mal die Fakten zu akzeptieren und schlicht und ergreifend, Serbien war der Aggressor.