BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 9 von 15 ErsteErste ... 5678910111213 ... LetzteLetzte
Ergebnis 81 bis 90 von 150

Izet Nanic - einer der größten Helden BiHs

Erstellt von hamza m3 g-power, 23.05.2010, 01:35 Uhr · 149 Antworten · 25.208 Aufrufe

Zitat Zitat von Ali Pasa Beitrag anzeigen
    Mojem misljenu su Sandzaklije najvise porijeklom od Albanski Plemena i od Plemena istocne Crne Gore a poslen iz krajeva Hercegovine ali da je neko iz Krajine doso dosat nisma cito ima poneke dze pise "dosli iz Bosne" ali nikad ne pise Krajina.

To je moje misljene

Raspadom Ilirije od strane Rimljana i asimilacijom od strane slovenskih doseljenika u ogromnoj mjeri je doprinio gubljenju tadašnjih Ilira koji su živjeli na našim prostorima, a naročito u Bosni i Sandžaku gušće nego u drugim dijelovima. Raspadom Rimskog carstva mnogi narodi su se dali organizovati i formarati svoje države i državice. U velikoj mjeri asimilirani Iliri, kojih je bilo na prostorima današnje Bosne ponajviše, a zatim i na drugim okolnim prostorima među kojima se ističe i Sandžak, su se počeli nacionalno rehabilitovati. Naročito Iliri Bosne, jer su oni po najviše izdržali dugotrajnu asimilaciju. Oni, prema historičaru i caru Konstantinu Porfirogenetu osnivaju državu Bosnu.

Magic
    Zitat Zitat von hamza-gazija Beitrag anzeigen
    brate dann tuts mir leid , aber viel ahnung hast du wirklich nicht =)
    stimmt,er hat keine ahnung und dann kommt noch dummheit dazu aber wenigstens ist er manchmal witzig,auch wenn er den echten sandzaklijas schande macht

PašAga
    Ko hoce listu o tima prezimena i nihnjo Porijeklo poslacu mu Link preko PN.

Bushido
    Zitat Zitat von DZEKO Beitrag anzeigen
    Raspadom Ilirije od strane Rimljana i asimilacijom od strane slovenskih doseljenika u ogromnoj mjeri je doprinio gubljenju tadašnjih Ilira koji su živjeli na našim prostorima, a naročito u Bosni i Sandžaku gušće nego u drugim dijelovima. Raspadom Rimskog carstva mnogi narodi su se dali organizovati i formarati svoje države i državice. U velikoj mjeri asimilirani Iliri, kojih je bilo na prostorima današnje Bosne ponajviše, a zatim i na drugim okolnim prostorima među kojima se ističe i Sandžak, su se počeli nacionalno rehabilitovati. Naročito Iliri Bosne, jer su oni po najviše izdržali dugotrajnu asimilaciju. Oni, prema historičaru i caru Konstantinu Porfirogenetu osnivaju državu Bosnu.
    mein herz schlägt grad 500km/h das erzähl ich morgen auch allen opfern die sagen wir sind slawen..

PašAga
    Zitat Zitat von Magic Beitrag anzeigen
    stimmt,er hat keine ahnung und dann kommt noch dummheit dazu aber wenigstens ist er manchmal witzig,auch wenn er den echten sandzaklijas schande macht
    Valjda sam ja tebe dosta dokaza poslo a ti nisi mi vratio odgovor na sve one Slike i na onaj Artikal

Bushido
    Ko hoce listu o tima prezimena i nihnjo Porijeklo poslacu mu Link preko PN.
    hocu ja brate.. moja bika rahmetli je iz bijelog polja nedje.. hajo bi da znam dal je i njeno prezime od albanaca

hamza m3 g-power
    das hat nichts damit zu tun... u sandzaku je 10-20% albanaca pobosnjaceno... znaci bosnjaci nisu him dali posao , nisu him dali zemlju niti zraka da disu itd. tako da su se albanci asimilirali... a albanci njima ubijek pricaju obrnuto, pa oni njima vjeruju.
    vidis da su bosnjaci poludili. svadjaju se medjusobno, imaju 20 stranaka pa cak se i svadjaju za porijeklo sram nas bilo.... a to je sve tako zato sto smo naivni i zato sto vjerujemo u lazove kao sto vjeruje ovaj ali pasha na primjer i laz.

@ ali pasa : ono za sandzak bosnjaci iz krajine i tako dalje necu ti vallah sad objasniti, ako bi imao vise vremena sve cu ti objasniti, pa ces saznati mnogo vise. i neces vise vjerovati u lazove.

Zitat Zitat von Sandzak_Tarik Beitrag anzeigen
    mein herz schlägt grad 500km/h das erzähl ich morgen auch allen opfern die sagen wir sind slawen..

Naja, das Slawische können wir jetzt nicht ganz leugnen, das sind wir ja auch zum Teil.

Magic
    Valjda sam ja tebe dosta dokaza poslo a ti nisi mi vratio odgovor na sve one Slike i na onaj Artikal
    gluposti si poslo i njihovu propagandu skojom su tebe i takve jebali a boli me kita sta ti hoces da budes i kome jaja lizes,samo nemoj pricati da si bosnjak

Bushido
    Naja, das Slawische können wir jetzt nicht ganz leugnen, das sind wir ja auch zum Teil.
    du sagst es: zum teil.. das reicht mir schon aus um bei meiner meinung zu bleiben

P.S. poslo sam ti freundschaftsanfrage bei FB preko profila od mog brata, also nicht ablehnen, ja sam

Seite 9 von 15 ErsteErste ... 5678910111213 ... LetzteLetzte