BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 12 von 30 ErsteErste ... 2891011121314151622 ... LetzteLetzte
Ergebnis 111 bis 120 von 296

Kako su Bošnjaci postali Muslimani? - Muhamed Filipović

Erstellt von B0šNjAk, 28.02.2010, 17:38 Uhr · 295 Antworten · 37.899 Aufrufe

Zitat Zitat von kollegah Beitrag anzeigen
    Warum kommst du immer mit so unnötigen Beiträgen?
    Was hat das mit Nazis zu tun? Sobald man sich mal auf serbischer seite äussert wird man gleich als nazi gleichgestellt?
    (ausserdem glaube ich war die SS Handzar faschistische Bewegung, und nicht die von Draza Mihailovic)...
    naja wenn man dzekos meinung nicht ist, ist man gleich automatisch ein kind, dumm, nazi, mörder, faschist, kriegsverbrecher, ustasa, cetnik...u.s.w

Magic
    Zitat Zitat von kollegah Beitrag anzeigen
    da nezavisnosti srpske republike, i ako to sa moje strane nije potrebno,

sta nije more da bude...
    Bosanci su inace jaki ako se skupimo osvojimo Srbiju i Hrvatsku i netreba RS u Novoj Velikoj Bosni^^

ja mogu samo da ponavljam, svi vi koji vijerujete da su osmanlije dosli sa cvijecem u Bosnu imate samo da se stiditite, vi ste sramota i sramotite sam naziv "bosanac"

Mozete te se poredati pored onih koji vijeruju u karadzica i mladica, u red izdajica

Zitat Zitat von Magic Beitrag anzeigen
    Ona ko i moji znaju da su 100% Bosanci,kaze se Bosanski Srbi zbog vjere,tako je danas i ok je a kad pricam ozbiljno s`ujkom na primjer i on kao i svi pametni znaju da su Bosanci jedan narod i da bi tako trebalo da bude,bez nacionalista i da se na vjeru gleda. 1 mjesto je i za njia Bosna 2.mjesto dolazi Srbija i tako je i kod mene i na 3.mjestu su Hrvati isto moji sto smo vecinom slicni a nemore se reci da su bosanci srbi ili Hrvati po Porijeklu sto nije istina jarane
    ok tvoje misljenje imam da akceptiram...

Zitat Zitat von Alijin Beitrag anzeigen
    Alijin (Sandzaklija) < --- i tu nisam odrasto

Hercegsrbzija (Crno Gorac koji odrasto u Bosnu)

Nisam ni rekao da sam Bosanac

A za drugo Sandzaklija nije nacionalnost. Cim se ti toliko dicis i se sakrivas iza tvoga Sandzaka necega se stidis, vjerovatno da si Siptar a nikakav odnos prema svojim zemljacima imas...

Ona ko i moji znaju da su 100% Bosanci,kaze se Bosanski Srbi zbog vjere,tako je danas i ok je a kad pricam ozbiljno s`ujkom na primjer i on kao i svi pametni znaju da su Bosanci jedan narod i da bi tako trebalo da bude,bez nacionalista i da se na vjeru gleda. 1 mjesto je i za njia Bosna 2.mjesto dolazi Srbija i tako je i kod mene i na 3.mjestu su Hrvati isto moji sto smo vecinom slicni a nemore se reci da su bosanci srbi ili Hrvati po Porijeklu sto nije istina jarane
    a sto ne svi zajedno? sto da se bosna odvoji od srbije kad smo svi isti?

Der der sich hier doch abgrenzt sind doch diese sog. "Bosniaken"

ja sam ti isto bosanac, na prvom mestu srbin i na prvom mestu bosanac.... slaba je tu razlika

bosanac je meni synonym sa srbina...

Zitat Zitat von Dane_HR Beitrag anzeigen
    naja wenn man dzekos meinung nicht ist, ist man gleich automatisch ein kind, dumm, nazi, mörder, faschist, kriegsverbrecher, ustasa, cetnik...u.s.w

nein, sondern wen uns unsere indentität abgesprochen wird von solchen wie dir, wo träumen das sie eine herceg bosna bekommen.

Magic
    Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    ja mogu samo da ponavljam, svi vi koji vijerujete da su osmanlije dosli sa cvijecem u Bosnu imate samo da se stiditite, vi ste sramota i sramotite sam naziv "bosanac"
    ja mogu samo da ponavljam,svi koji vijerujete da je krstcvanstvo doslo sa cvijecem u Bosnu i na Balkan imate samo da se stidite,vi ste sramota i sramotite sami naziv Bosanac

Bosanci su inace jaki ako se skupimo osvojimo Srbiju i Hrvatsku i netreba RS u Novoj Velikoj Bosni^^

Pa da covjece, kako da ne, zato Beograd ima 3 puta toliko stanovnika kao sarajevo

vjerovatno mjesas ovdje Bosance i Bosnjace

Magic je inace simpatican momak, ali nesto cudan sta se ovo i druge teme tice...^^

Bosnjacko ciscenje mozka ^^

Dzeko ist Mudzahedin elhamdulliah...