BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 29 von 48 ErsteErste ... 1925262728293031323339 ... LetzteLetzte
Ergebnis 281 bis 290 von 480

Kratka Istorija Bosanskih Srba

Erstellt von B0šNjAk, 26.12.2009, 01:26 Uhr · 479 Antworten · 35.961 Aufrufe

Zitat Zitat von Sultan Mehmed Fatih Beitrag anzeigen

Nisam nacista ponosni Bosnjanin
    Za tebe su Srbi Bosne i Hercegovine Vlasi, !

Slobodno buti to, samo pusti nas u tome sta smo na miru, i sve je u redu. Mogu i ja sada poceti, svaki dan ti pricati da su Muslimani samo Srbo-Hrvati koji su presli na Islam, ali necu, posto postujem "vase" ko sto vi imate "nase" da postujete, zar nije tako buraz ?

Sigurno?!

Za tebe Sultane bih rekao da si pametan clan ovog foruma, ali cim koristis takvo fasisticko sranje nekih muslimanskih nacista si pokazao dio tvoje prave face. U stvari bi i ja mogao tekstove od Dr. Vojislava Seselja ili Dr. Radovana Karadzica navesti pa vama nesto da meljem, itd. sto bi, da se glupiram ko ti...

Zitat von Sultan Mehmed Fatih
    Jes jes pa se Srpska Bosna ratovala sa Srpskom Raskom, et onako iz dosade..Pa je Srpska Bosna, zavladala Humom..
    Tad nije bilo Turaka

po tvojoj logici smo onda svi mi rimljani, jer su rimljani vladali mnogo godina pre banova i knezeva na ovim prostorima ? ne ?

kako ne mozes da shvatis, ti se ponosis necim sto nisi...
    ti stari bosanci bi tebe u danasnje vreme ubili jer si musliman !!!
    jer su oni ratovali protiv onoga sto si ti postao... to jesu muslimani...

znaci u bosni su bili ti stari bosanci (a ti nisi stari bosanac) pa su dosli turci, ti stari bosanci su se borili protiv njih neki su izginuli, neki su ostali a neki su primili islamsku veru... sad je proslo 1000 godina... sad izracunaj koliko od tih pravih bosanaca je jos ostalo ... ni jedan...

jednostavnije ti to ne mogu da objasnim, ovo bi i dete od 3 godine shvatilo... pa ti vidi...

Zitat Zitat von HercegSrbadzija Beitrag anzeigen
    Slobodno buti to, samo pusti nas u tome sta smo na miru, i sve je u redu. Mogu i ja sada poceti, svaki dan ti pricati da su Muslimani samo Srbo-Hrvati koji su presli na Islam, ali necu, posto postujem "vase" ko sto vi imate "nase" da postujete, zar nije tako buraz ?
    Jos nisam spominjao Crnogorce, ne znam zasto se osjecas napadnutim? Tu sliku je postavio vas drug Slavic, i on se s tim dici ja sam je samo objasnio

Zitat Zitat von Munja Beitrag anzeigen

po tvojoj logici smo onda svi mi rimljani, jer su rimljani vladali mnogo godina pre banova i knezeva na ovim prostorima ? ne ?

kako ne mozes da shvatis, ti se ponosis necim sto nisi...
    ti stari bosanci bi tebe u danasnje vreme ubili jer si musliman !!!
    jer su oni ratovali protiv onoga sto si ti postao... to jesu muslimani...

znaci u bosni su bili ti stari bosanci (a ti nisi stari bosanac) pa su dosli turci, ti stari bosanci su se borili protiv njih neki su izginuli, neki su ostali a neki su primili islamsku veru... sad je proslo 1000 godina... sad izracunaj koliko od tih pravih bosanaca je jos ostalo ... ni jedan...

jednostavnije ti to ne mogu da objasnim, ovo bi i dete od 3 godine shvatilo... pa ti vidi...
    Alal ti vera, koju teoriju imas
    Na Kosovu poginuli svi vojno sposobni Srbi, I sad nakon toliko godina koliko je Srba ostalo?

Da Rimljani su vodili ratove s Ilirima, imas u historiji o tim ratovima mnogo

Magic
    Zitat Zitat von Baader Beitrag anzeigen
    So viel Dummheit gehört an die Wand gestellt.
    Der wäre zu Blöd zum abkratzen und würde als Geist der glaubt nicht tod zu sein weiterleben

Jos nisam spominjao Crnogorce, ne znam zasto se osjecas napadnutim? Tu sliku je postavio vas drug Slavic, i on se s tim dici ja sam je samo objasnio

Alal ti vera, koju teoriju imas
    Na Kosovu poginuli svi vojno sposobni Srbi, I sad nakon toliko godina koliko je Srba ostalo?

Da Rimljani su vodili ratove s Ilirima, imas u historiji o tim ratovima mnogo

Ja se osjecam napadnut, posto ja nisam pravi Crnogorac, vec Srbin iz Bosne ( danas) to ima 5-6 vijeka da su moji dosli iz CG-ea u Hercegovnu, a djed mi kaze da smo Srbi iz CG-ea.

Zitat Zitat von HercegSrbadzija Beitrag anzeigen
    Za tebe Sultane bih rekao da si pametan clan ovog foruma, ali cim koristis takvo fasisticko sranje nekih muslimanskih nacista si pokazao dio tvoje prave face. U stvari bi i ja mogao tekstove od Dr. Vojislava Seselja ili Dr. Radovana Karadzica navesti pa vama nesto da meljem, itd. sto bi, da se glupiram ko ti...
    Koje fasisticko sranje?
    Sto vjerujem da su postojali Bosnjani s razlicitim vjerama?
    I to tebi fasizam?

A o ovim Srbima sto su se kasnije doselili, pricao sam da su se doselili i nikako nemogu biti oni stari Bosnjani..

Kuzis?
    Ili za sta chete me sad optuzit?

Tebi nije fasisticko sranje, kad kaze tvoj junak da je Ljiljan Srpski?

Emir
    Zitat Zitat von Slavic Beitrag anzeigen
    Ihr Bosniaken könnt echt nur beleidigen aber das Gegenteil beweisen kriegt ihr wohl nicht hin, dass bestärkt nur uns Serben in unserer Theorie die auch belegt ist im Gegensatz zu eurer Propaganda!