BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte
Ergebnis 21 bis 30 von 45

@Kroaten...

Erstellt von , 06.02.2007, 18:26 Uhr · 44 Antworten · 4.148 Aufrufe

Gast829627
    Zitat Zitat von Stipe
    Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk
    Zitat Zitat von Stipe
    Koliko je meni poznato HOS nije bio osnovan dok nije pocela velikosrpska agressija. Ali to naravno nije vazno za prisutne.
    HOS su ratovali pod zastavom u kojoj je prva kocka ljevo gore bila bjela (NDH/Ustaška), i više su bili privatna Vojska, a ne kao HVO koja je bila "offizielle" Vojska Hrvata u BiH, ratovali su u sličnoj uniformi kao Crna Legija dali ime brigade kao "Bojna Viteza Jure Francetića" itd. sie waren so zu sagen Neo-Ustašas im Gegensatz zu HVO..Zašto misliš što su HOS bili protiv HVO? I zašto je Blaž Kraljević (komandant HOSa) ubijen pod utiskom Tuđmana i Bobana (Prjedsednik Herceg Bosne).. ? :wink:
    HOS je bio prijateljski usmjeren prema Muslimanima. HVO bas i nije... za Tudmana me ne trebas pitati... ne volim taj smjer i nacin vodenja politike, da bi se prekrilo nesto vec pokvareno.

sta je debilu oli voz da ti posaljem.....oprosti vi se na vlacite...onda vlak :?:

Jebenti mater, esi cuja!?

Grasdackel
    Nedaj da te budala provucira.

Gast829627
    Zitat Zitat von Stipe
    Jebenti mater, esi cuja!?
    damit bist du verwarnt :!: du spast mit fotzenhaaren im gesicht :!:

Gast829627
    Zitat Zitat von AK47
    necu ne brini majmune :!:

Grasdackel
    Zitat Zitat von Legija
    Zitat Zitat von AK47

Ulemek.

Zitat Zitat von AK47
    Zitat Zitat von Legija
    Zitat Zitat von AK47

Ulemek.
    Ach boli me kurac za njega i Verwarnung... ki da neman druge probleme...

Gast829627
    Zitat Zitat von Stipe
    Zitat Zitat von AK47
    Zitat Zitat von Legija
    Zitat Zitat von AK47

Ulemek.
    Ach boli me kurac za njega i Verwarnung... ki da neman druge probleme...

znam da imas....ispada ti creva kad seres debilu usrani :!:

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk
    Zitat Zitat von Stipe
    Koliko je meni poznato HOS nije bio osnovan dok nije pocela velikosrpska agressija. Ali to naravno nije vazno za prisutne.
    HOS su ratovali pod zastavom u kojoj je prva kocka ljevo gore bila bjela (NDH/Ustaška), i više su bili privatna Vojska, a ne kao HVO koja je bila "offizielle" Vojska Hrvata u BiH, ratovali su u sličnoj uniformi kao Crna Legija dali ime brigade kao "Bojna Viteza Jure Francetića" itd. sie waren so zu sagen Neo-Ustašas im Gegensatz zu HVO..Zašto misliš što su HOS bili protiv HVO? I zašto je Blaž Kraljević (komandant HOSa) ubijen pod utiskom Tuđmana i Bobana (Prjedsednik Herceg Bosne).. ? :wink:
    sad cu ti ja rec zasto je tudjman bio protiv HOS-ovca zato sto su HOS-ovci htijeli da obrane hrvate u cijeloj BiH a ne da izdaju sve bos. hrvate. jer su tudjman i co htjeli samo ercegovinu (jebem mu sve) a ostale hrvate je nako prodo samo za dio najvece vukojebine na balkanu (ercegovina)

Zitat Zitat von Stipe
    HOS je bio prijateljski usmjeren prema Muslimanima. HVO bas i nije... za Tudmana me ne trebas pitati... ne volim taj smjer i nacin vodenja politike, da bi se prekrilo nesto vec pokvareno.
    Prijateljski jer su Muslimane prvo podržavale pa poslen prešli na HVO i pucali na komšiju islamske vjere u Mostaru..? :? Tako ti je to bilo između 1992-1993, Hrvat iz HVO pucao na Muslimana iz HOS.. Ti sam znaš da je naprimjer Ante Pavelić isto bio prijateljski među Muslimanima.. a znači on zbog toga, za tebe bio dobar čovjek? Hrvati su za vrjeme NDH imali moć Muslimane koristiti za sebe.. upisani su bili isto Hrvatima samo muslimanske vjere.. Kod
    HOSa je takođe tako bilo..

Razlika među HOSa i HVO je bila da je HOS htjela Hrvatsku do Drine a HVO katoličke djelove BiHa pripojiti Hrvatskoj..

Seite 3 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte