BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 45

@Kroaten...

Erstellt von , 06.02.2007, 18:26 Uhr · 44 Antworten · 4.140 Aufrufe

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk
    Zitat Zitat von Stipe
    HOS je bio prijateljski usmjeren prema Muslimanima. HVO bas i nije... za Tudmana me ne trebas pitati... ne volim taj smjer i nacin vodenja politike, da bi se prekrilo nesto vec pokvareno.
    Prijateljski jer su Muslimane prvo podržavale pa poslen prešli na HVO i pucali na komšiju islamske vjere u Mostaru..? :? Tako ti je to bilo između 1992-1993, Hrvat iz HVO pucao na Muslimana iz HOS.. Ti sam znaš da je naprimjer Ante Pavelić isto bio prijateljski među Muslimanima.. a znači on zbog toga, za tebe bio dobar čovjek? Hrvati su za vrjeme NDH imali moć Muslimane koristiti za sebe.. upisani su bili isto Hrvatima samo muslimanske vjere.. Kod
    HOSa je takođe tako bilo..

Razlika među HOSa i HVO je bila da je HOS htjela Hrvatsku do Drine a HVO katoličke djelove BiHa pripojiti Hrvatskoj..
    Falsch Tudjman i Boban su htjeli samo Herceg Bosnu, ono drugo su prodali bos. posavinu i srednju bosnu, i tu su najgore stradali hrvati

Zitat Zitat von Stipe
    HOS je bio prijateljski usmjeren prema Muslimanima. HVO bas i nije... za Tudmana me ne trebas pitati... ne volim taj smjer i nacin vodenja politike, da bi se prekrilo nesto vec pokvareno.
    Prijateljski jer su Muslimane prvo podržavale pa poslen prešli na HVO i pucali na komšiju islamske vjere u Mostaru..? :? Tako ti je to bilo između 1992-1993, Hrvat iz HVO pucao na Muslimana iz HOS.. Ti sam znaš da je naprimjer Ante Pavelić isto bio prijateljski među Muslimanima.. a znači on zbog toga, za tebe bio dobar čovjek? Hrvati su za vrjeme NDH imali moć Muslimane koristiti za sebe.. upisani su bili isto Hrvatima samo muslimanske vjere.. Kod
    HOSa je takođe tako bilo..

Razlika među HOSa i HVO je bila da je HOS htjela Hrvatsku do Drine a HVO katoličke djelove BiHa pripojiti Hrvatskoj..
    Oprosti, al san prinapijan za vako nesto....

Posavci i "Central-Bosanci" su tako malo Hrvati kao i Hercegovci. Nije se tribalo ni ici u rat za te seljake.

Zitat Zitat von marimatamari
    Posavci i "Central-Bosanci" su tako malo Hrvati kao i Hercegovci. Nije se tribalo ni ici u rat za te seljake.
    A tko ja onda jos Hrvat? Geldaj u Istru i Dalmaciju, ja iman vise zajedno sa jednim iz Imotskog, nego sa jednim iz Slavonije...

Re: @Kroaten...

Zitat Zitat von AK47

Ein Nachbar von mir leidet darunter, er meint es liegt daran dass er mehrere (er weiss nicht mehr vieviele) Tschetniks erschossen hat.
    Also waren es unschuldige die er hingerichtet hat. Sonst hätte er kein schlechtes Gewissen und würde nicht in ein Trauma verfallen....

Grasdackel

Zitat Zitat von Jastreb
    Zitat Zitat von AK47

Ein Nachbar von mir leidet darunter, er meint es liegt daran dass er mehrere (er weiss nicht mehr vieviele) Tschetniks erschossen hat.
    Also waren es unschuldige die er hingerichtet hat. Sonst hätte er kein schlechtes Gewissen und würde nicht in ein Trauma verfallen....

Oh neee.
    Noch so ein PISA Geschädigter.

Komandante, đe je to HVO prodao Centralnu Bosnu i Posavinu? Centralnu Bosnu su držali dok nisu Muslimani iz Arapskih Zemalja došli.. HVO je došao do pola Zenice..

Zitat Zitat von AK47
    Oh neee.
    Noch so ein PISA Geschädigter.
    Ein armes Schwein bist du, musstest wohl nach nem Fehler suchen um überhaupt was zu schreiben... Hast wohl nichts zu sagen....

Komandante, đe je to HVO prodao Centralnu Bosnu i Posavinu? Centralnu Bosnu su držali dok nisu Muslimani iz Arapskih Zemalja došli.. HVO je došao do pola Zenice..

Kennst den Vance Owen Plan?

Zitat Zitat von marimatamari
    daj ne seri nemas ti pojma konju jedan, ti ces meni pricat ko je seljak a ko nije

trazim verwarnung für diesen post

Seite 4 von 5 ErsteErste 12345 LetzteLetzte