BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 8 von 9 ErsteErste ... 456789 LetzteLetzte
Ergebnis 71 bis 80 von 85

Titoismus

Erstellt von Koolade, 29.07.2004, 13:58 Uhr · 84 Antworten · 4.028 Aufrufe

Zitat Zitat von Dobojlija
    Zitat Zitat von Heishiro_Mitsurugic
    Es gibt nur eine Religion:

Und es gibt nur einen Gott:

Amin! 8)
    8)

ovog tvog ustaskog-boga treba iskopat iz jame gde je zakopan, prelit ga benzinom i pet puta zapalit. takodje jos odigrati jedno kolo na spaljenoj ustaskoj lobanji

e jebiga i ti sada seit wann ist Tito ein Ustasa . Hat er auf ihrer seite gekämpft oder wie. Ti znas sam da je na kraju 2wk puno Hrvata pobijeno a sada pricas on Ustasa

mi imamo nase heroje!

Heishiro,

Mach den Adler aus deiner Sig raus!

der wahre Held

e jebiga i ti sada seit wann ist Tito ein Ustasa . Hat er auf ihrer seite gekämpft oder wie. Ti znas sam da je na kraju 2wk puno Hrvata pobijeno a sada pricas on Ustasa

Tito je oduvek bio ustasa sa maskom, nemoj da si smesan !! oni par ustasa sto su pobijeni u blajburgu, nisu ni vredni price i usporedjivanju zrtvama ustaskog logora Jasenovca. kad je Tito bio toliki Heroj, sto nije sprecio Jasenovac i Gradisku Staru............zato sto mu je sve poslo za rukom. A da te pitam u kojoj je on to bio Vojnoj Akademiji, bio je u Austrijo-ugarskoj. to sve govori o njemu

P.s. Najvisi Ustaski zlotvori i koljaci uspeli su da pobegnu nakon 2 Svetskog, a Drazi Mihailovicu se sudilo u namestenoj farsi i streljali ga na mucenicki nacin......

on je sve bio osim "jugosloven"

Zitat Zitat von Shvaler

Tito je oduvek bio ustasa sa maskom, nemoj da si smesan !! oni par ustasa sto su pobijeni u blajburgu, nisu ni vredni price i usporedjivanju zrtvama ustaskog logora Jasenovca. kad je Tito bio toliki Heroj, sto nije sprecio Jasenovac i Gradisku Staru............zato sto mu je sve poslo za rukom. A da te pitam u kojoj je on to bio Vojnoj Akademiji, bio je u Austrijo-ugarskoj. to sve govori o njemu

P.s. Najvisi Ustaski zlotvori i koljaci uspeli su da pobegnu nakon 2 Svetskog, a Drazi Mihailovicu se sudilo u namestenoj farsi i streljali ga na mucenicki nacin......

on je sve bio osim "jugosloven"
    hajmo ovako ja respektiram tvoje misljenje a hajd ti respektiraj i moje i prica je zavrsena

Zitat Zitat von Jastreb
    mi imamo nase heroje!

Heishiro,

cetiri C nikako se ne slazu sa tim komunistickim smradom

kod nas uopce i nije nikad bio pravi komunizam

Zitat Zitat von Jastreb
    Heishiro,

Ich denk nicht daran! :P
    Ja sam komunistički Četnik! 8)

Zitat Zitat von Heishiro_Mitsurugic