BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 256 von 461 ErsteErste ... 156206246252253254255256257258259260266306356 ... LetzteLetzte
Ergebnis 2.551 bis 2.560 von 4605

Erdogan Support-Thread !!!

Erstellt von Sonny, 07.06.2013, 00:59 Uhr · 4.604 Antworten · 197.727 Aufrufe

Zitat Zitat von GLOBAL-NETWORK Beitrag anzeigen
    Anhang 61337

- - - Aktualisiert - - -

Sen ne karaktersiz bir adamisin.Verdigin örnekle ne demek istiyorsun? Atatürkü Din Düsmaniymis gibi göstermeye calisiyorsun resmen,adam Din Düsmani ise sizler nesiniz? Ulu Önder Kuran i Kerimi senden benden iyi bilen bir Sahsiyetdir birde cikmissin utanmadan abuk sabuk Videolar paylasiyorsun? Insaf be kardesim insaf.Belki Adamin senin Sac Tellin kadar sevabi var?!

Dinle bre cahil, ben demiyorum Atatürk kendi diyor, tabi algi ve anlayacak begin kaldiysa o doktrinlenmis kafanda

Edit:
    Siz nebicim Atatürk` ün izindesiniz anlamiyorum, oruc, namaz, Kuran, ezan, bunlar Ulu önderinizin gözünde geri kalmisligin simgesi. Onun bu yönünü kabul edip öyle savunun kendisini.

Kurtarin kendinizi bu ikilemlerden lütfen, gülünc durumlara düsüyorsunuz.

Anlaşılan yine cehalet almış başını yürümüş.

Mustafa Kemal Atatürkün inançlı birisi olduğu söylenemez. Buna gerek de yoktur zaten zira bu kimseyi ilgilendirmez! Kimsenin haddi de değildir birisini inancı yüzünden yargılamak. Laiklik gelişebilmek için en önemli hamlelerden birtanesiydi cünkü politikalar gelişmiş ülkelerde günlük ihtiyaca göre yön alır, okuma yazma bilmeyen bir Arap'ın savsatalarıyla değil. Biraz söylenilenin ne getirdiğine değil de, içeriğine bakın.

Zitat Zitat von Toruko-jin Beitrag anzeigen

Mustafa Kemal Atatürkün inançlı birisi olduğu söylenemez. Buna gerek de yoktur zaten zira bu kimseyi ilgilendirmez! Kimsenin haddi de değildir birisini inancı yüzünden yargılamak. Laiklik gelişebilmek için en önemli hamlelerden birtanesiydi cünkü politikalar gelişmiş ülkelerde günlük ihtiyaca göre yön alır, okuma yazma bilmeyen bir Arap'ın savsatalarıyla değil. Biraz söylenilenin ne getirdiğine değil de, içeriğine bakın.
    Die AKP Anhänger sind sowas von dämlich die glauben wirklich das die Führer der Türkei oder des Osmanischen Reiches Gläubige Muslime waren.

Dann sollte man sie sich mal Sultan Yavuz Han anschauen der nur Muslime abgeschlachtet und das Reich um ein vielfaches erweitert hat. Heute war auch was witziges los der depp Erdogan wurde Live im TV beim Lügen erwischt.

Lohnt sich zu gucken.

Tam der Kuffar und seine AK IT Anhänger.

- - - Aktualisiert - - -

Zitat Zitat von Usakli Beitrag anzeigen

Dinle bre cahil, ben demiyorum Atatürk kendi diyor, tabi algi ve anlayacak begin kaldiysa o doktrinlenmis kafanda

Edit:
    Siz nebicim Atatürk` ün izindesiniz anlamiyorum, oruc, namaz, Kuran, ezan, bunlar Ulu önderinizin gözünde geri kalmisligin simgesi. Onun bu yönünü kabul edip öyle savunun kendisini.

Kurtarin kendinizi bu ikilemlerden lütfen, gülünc durumlara düsüyorsunuz.
    tam der kil dönmesi bist du hahaha warte nur ab bald kommen wir an die Macht.

Cehalet yürüse iyi, hic yerinden kipirdamayan da bulunuyor kendisi.

MKA nin inanci beni normal de ilgilendirmez idi, devletin basinda bulunan rasyonal da davranabilmeli, ama kendisini "o olmasaydi", ezan, Kuran, dinin, adin degisirdi, laflari baydi artik.

Baska türlü sevdirin Atatürkü, dini istismar etmeyin ama degilmi

@ Balta
    Pinky & Brain läuft Morgen wieder, habe Geduld Junge, dann hast du die Macht.

MKA nin inanci beni normal de ilgilendirmez idi, devletin basinda bulunan rasyonal da davranabilmeli, ama kendisini "o olmasaydi", ezan, Kuran, dinin, adin degisirdi, laflari baydi artik.

Ben kendime Atatürk'ü sevdirmeyi görev edinmedim. Sevmemekte de serbestsin kendisini, hatta bunun için gerekçelerin bile olabilir. Yapamayacağın tek şey yanlışı doğru diye lanse etmeye calışmaktır.

Bu arada Türkçen çok kötü.

Zitat Zitat von Balta Beitrag anzeigen
    tam der kil dönmesi bist du hahaha warte nur ab bald kommen wir an die Macht.
    Wer ist "wir"?
    Die mhp?

GLOBAL-NETWORK

Sen kafayı kırmışsın dostum,ayıbı Muhafazakar ayaklarında olanlarda ara.Bunları geçeceksin dostum."Pkk ile kucaklasma,Vatan satma,hırsızlık,Talibanlarla sevişme" vs gibi konular sizin Uzmanlik alanlarınız.Dinimize sahip çikacak olan kişiler en son sizsiniz.

Ben kendime Atatürk'ü sevdirmeyi görev edinmedim. Sevmemekte de serbestsin kendisini, hatta bunun için gerekçelerin bile olabilir. Yapamayacağın tek şey yanlışı doğru diye lanse etmeye calışmaktır.

Bu arada Türkçen çok kötü.
    Ben Atatürkü ne sevmeyi, ne de sevmemeyi yegliyorum. Kendisi mazide kaldi, her insan gibi dogrulari ve hatalari vardi, gelip gecti. Sevmedigim insanlar simdi onun olmadigi sekli onda görüp onu insan ötesi posizyona koyanlardir.

Dedigim yanlis ise, ses kaydini nin kaynagi mevcut, o adrese gidip kontrol edebilirsiniz.

Türkcem kendimi anlatabilir ve baskalarini anlayabilir seviyede, siz yazdiklarimin icerigini anlayin yeter.

Ben Atatürkü ne sevmeyi, ne de sevmemeyi yegliyorum. Kendisi mazide kaldi, her insan gibi dogrulari ve hatalari vardi, gelip gecti. Sevmedigim insanlar simdi onun olmadigi sekli onda görüp onu insan ötesi posizyona koyanlardir.

Dedigim yanlis ise, ses kaydini nin kaynagi mevcut, o adrese gidip kontrol edebilirsiniz.

Türkcem kendimi anlatabilir ve baskalarini anlayabilir seviyede, siz yazdiklarimin icerigini anlayin yeter.
    anlamak için üç kez okumak zorunda kalmasam dile getirmem zaten. Almanca yazsan iyi edersin zannımca

GLOBAL-NETWORK
    Kubilay notunuzu vermiş zaten.Hepiniz Vatan Hainisiniz!Tartışma bitmiştir!