BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 405 von 461 ErsteErste ... 305355395401402403404405406407408409415455 ... LetzteLetzte
Ergebnis 4.041 bis 4.050 von 4605

Erdogan Support-Thread !!!

Erstellt von Sonny, 07.06.2013, 00:59 Uhr · 4.604 Antworten · 198.401 Aufrufe

"Ananida al git" ve o serefsizin yazdigi agir küfür arasinda daglar kadar fark var.

Durmak yok Yola devam Baba
    Hayirli iftarlar.
    Mardin Haci Osman Altunkaya Camisi

pipolori
    Zitat Zitat von Barbaros Beitrag anzeigen
    lan amk salagi sana kimse onu göklere cikar diyormu? Ölmüs yasli bir kadina öyle agir küfür etme yeter,senin serefin hasiyetin yokmu?
    seref haysiyet bunlar bos laflar. napalim öldü diye kutsallastirmamiz mi lazim pic kurusu nun orosbu anasini? ben vatanimi bölmeye calisan o serefsizi dünyaya getiren o seytana küfür ediyorum. sen gelmis burda bana patliyorsun. senin haysiyetin ve serefin nerede lan vatan haini it oglu it?

- - - Aktualisiert - - -

Nezaman ve kimin ölmüs anasina küfür etmis?
    Ha birde istersen Deniz Gezmisin yanina aponunda resimi koyda tam olsun.Iki devrimci komünist terörister birlesmis olsun.
    kimin serefsiz oldugu belli oluyor. adam benim yasimdayken senin benim bütün türk halkinin haklarimi icin hayatini vermis. onu öcalan'la ayni safta bulustrudunya helal olsun sana serfesiz köpek.

Unsere babyface Imame ach wie schön!

Zitat Zitat von pipolori Beitrag anzeigen
    kimin serefsiz oldugu belli oluyor. adam benim yasimdayken senin benim bütün türk halkinin haklarimi icin hayatini vermis. onu öcalan'la ayni safta bulustrudunya helal olsun sana serfesiz köpek.
    Lan mal adam devrimciymis,yani komünist.Komünizm Türkiyede yayilsin diye mücadele etmis ve komünizm icin hayatini kayip etmis.Devlete karsi mücadele etmis ve devlet görevlilerine kursun bile sikmis,birde bu vatan hainini savunuyorsunya pes yani,halkin haklari felan hikaye.

Eger bu Deniz Gezmis bugün hayata olsaydi dhkp-c teröristlerin lideri olurdu,bu kesin.

Beyler küfür yok! Güzel bir sekilde tartisalim fakat birbirimize küfür ve agir sözler söylemeyelim.

Saygilar

Lan mal adam devrimciymis,yani komünist.Komünizm Türkiyede yayilsin diye mücadele etmis ve komünizm icin hayatini kayip etmis.Devlete karsi mücadele etmis ve devlet görevlilerine kursun bile sikmis,birde bu vatan hainini savunuyorsunya pes yani,halkin haklari felan hikaye.

Eger bu Deniz Gezmis bugün hayata olsaydi dhkp-c teröristlerin lideri olurdu,bu kesin.
    tartistigin kisi zatene komunist bosuna ugrasma

Zitat Zitat von kewell Beitrag anzeigen

Hmm bei den anderen ist es VERRAT und bei ihm ist es TAKKIYA!!! Heuchler heucheln eben gerne.

Man kann nicht die ganze Zeit von Frieden faseln und den Kurden politisches Engagement verwehren in dem Land, in dem sie auch leben. Die Regierung hat den Weg eingeschlagen, die HDP wusste daraus Profit zu ziehen. Nicht mehr nicht weniger.

pipolori

komünizm ve sosyalizm arasinda fark var. git bu farki ögren. devlete karsi mücadele etmis cünkü devlet halkin degil serefsizlerin devleti halindeydi. hala öyle zaten. o devlet görevlisi dedigin vatan hainleri kendi halkina kursun sikan serefsiz amerikan usaklariydi. onlarin pis kanini dökmek devrimcilere yani vatanseverlere helaldir. amerikayi koruyarak amerikan yarragini hak ettin seni götveren.