BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 618 von 1505 ErsteErste ... 1185185686086146156166176186196206216226286687181118 ... LetzteLetzte
Ergebnis 6.171 bis 6.180 von 15044

Nachrichten aus der Türkei

Erstellt von Amphion, 27.12.2013, 17:31 Uhr · 15.043 Antworten · 587.389 Aufrufe

Zitat Zitat von Tigerfish Beitrag anzeigen
    Hepiniz iyice sacmalamaya basladiniz.

Basta sen Toruko.
    Kimseden hicazet beklediğim yok. Her şeyi yaşayıp göreceğiz. Sen Tayyip'e güveniyorsan bu senin en doğal hakkın. Benim de onu eleştirmek.

Zitat Zitat von Cypriot Beitrag anzeigen
    alperen du Flasche, dein Erdoğan hat nur in Ankara so eine große Fresse, in Moskau würde er ganz anders reden.

Große Fresse aber nichts dahinter.
    Nenn mir bitte eine Situation, wo er sein Schawanz eingezogen hat.

Zitat Zitat von alperen Beitrag anzeigen
    anlayisin kit galiba ben sana diyorum ki imanin kölesi olmayan türk olamaz sende hala göt kili polemigi yaparsin zavalli yaratik. cabuk degistir profilini sinir etme adami daga tasa tapan öküz
    Ne olduğumu sana soracak değilim arapçı göt kılı.

Zitat Zitat von Toruko-jin Beitrag anzeigen
    Ne olduğumu sana soracak değilim arapçı göt kılı.
    türk milletine ahmak diyecen, baslarina savas gelsin zülüm gelsin diyecen, cumhur baskanina küfür edecen, sonra da ben türküm kimse benim türklügüme karisamaz diyeceksin, hodri meydan.

Kimseden hicazet beklediğim yok. Her şeyi yaşayıp göreceğiz. Sen Tayyip'e güveniyorsan bu senin en doğal hakkın. Benim de onu eleştirmek.
    Elestir. Al duvara carp onu.

Ama muhalif´sen en az yapici ol. Bu adamlarin 14 seneye yakin basta kalmalarin sepebi sadece beyaz esya ve makarna hibelerine dayanmiyor. Ben sana daha ne deyim?

Senin gibi rationell düsünceli forumdaslari ancak bir elde sayilir. Ne yazik ki zekani daha fazla öte götüremiyorsun.

Korkunuz ekonomik sonuclar ise ulusun onuru icin gayet hesaplanabilir bir bedel.

türk milletine ahmak diyecen, baslarina savas gelsin zülüm gelsin diyecen, cumhur baskanina küfür edecen, sonra da ben türküm kimse benim türklügüme karisamaz diyeceksin, hodri meydan.
    Enguard.

Yavrucuğum sen salak mısın? Ne hodri meydanı? Yapabileceğin tek şey küfür etmek. O en kolay iş. Biraz saygı öğrenin, düşünceye saygı. Bir dine inanmak herkesın kendi bileceği iş. Böyle 'Müslüman olmayan Türk olamaz' gibi düşünceler sadece cehaletini gösterir. Kimse kimsenin her ne olursa olsun kimliğini belirleyemez. Arapçılık yaparak da atayı baz almak ayrı bir çelişki.

Türk milleti 200 Milyon insandan oluşup, aklına gelebilecek her dine mensup insanlardan oluşan bir millettir.

Enguard.

Yavrucuğum sen salak mısın? Ne hodri meydanı? Yapabileceğin tek şey küfür etmek. O en kolay iş. Biraz saygı öğrenin, düşünceye saygı. Bir dine inanmak herkesın kendi bileceği iş. Böyle 'Müslüman olmayan Türk olamaz' gibi düşünceler sadece cehaletini gösterir. Kimse kimsenin her ne olursa olsun kimliğini belirleyemez. Arapçılık yaparak da atayı baz almak ayrı bir çelişki.

Türk milleti 200 Milyon insandan oluşup, aklına gelebilecek her dine mensup insanlardan oluşan bir millettir.
    türkün basina bela dileyen biri türk olamaz anca orosbucocugu olur hangi dine mensup olursa olsun bunu da böyle bil.

türkün basina bela dileyen biri türk olamaz anca orosbucocugu olur hangi dine mensup olursa olsun bunu da böyle bil.
    Daha kelimesini doğru dürüst yazamadığını ağızına çok kolay alıyorsun. Bir problemin varsa gelir o dediğini yüzüme söylersin. Ondan sonra kim neymiş sana etraflıca anlatırım.

Zitat Zitat von Tigerfish Beitrag anzeigen
    Nenn mir bitte eine Situation, wo er sein Schawanz eingezogen hat.
    Er zieht immer seinen Schwanz ein, Gegenfrage, wann hat er ihn nicht eingezogen ? Er wollte nach Gaza wo der Gazastreifen bombadiert wurde, ist er nicht. Zuerst redet er was von One Minute, 5 Minuten später entschuldigt er sich wieder. Er will die Palästinensischen Autonomiegebiete angeblich schützen, verkauft aber Jet-Öl an Israel.

In Ankara hat er eine große Klappe aber in der Tat macht er nichts.

Daha kelimesini doğru dürüst yazamadığını ağızına çok kolay alıyorsun. Bir problemin varsa gelir o dediğini yüzüme söylersin. Ondan sonra kim neymiş sana etraflıca anlatırım.
    ya sen ne geri zekali bir insansin? sen alem-i islama göt killari de, zülüm dile, darbe dile, savas dile, milletimizi ahkam diye azarla sonra da biz laf edince gel kavga edelim bu mu senin türklügün yunan ile rus ile pkksi ile ermenisi ile cemaatci si ile ayni cizigi de yer al sonra burada bana türklügü anlat. türk olmak o kadar ucuz bir sey degil ilk önce adam ol rasyonel hanso.