BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 336 von 431 ErsteErste ... 236286326332333334335336337338339340346386 ... LetzteLetzte
Ergebnis 3.351 bis 3.360 von 4306

News aus der Republik Nordzypern

Erstellt von TuAF, 01.10.2012, 12:44 Uhr · 4.305 Antworten · 139.271 Aufrufe

Zitat Zitat von Tigerfish Beitrag anzeigen
    Heisst das jetzt, daß Schwule die griechischen Armeen rausgejagt haben?
    Nem (einem) Schwulen .....ob der Rest schwul war weiß ich nicht.

Zitat Zitat von GLOBAL-NETWORK Beitrag anzeigen
    Işte budur kardeşim,senin bazi tavirlarin bana kendimi hatirlatiyor,ister inan ister inanma.Aslinda çaliskan bir cocuga benziyorsun ama bence kendini bazi konularda biraz firenlemelisin,ne demek istediğimi anliyormusun? Hani kendi Halkın olan Türk Milletine Karasakal vs dersen kimi kardeşimizin kalbini kirabilirsin,bunu istedigini düsünmüyorum,sen gayet Aklı başında konuşması düzgün birine benziyorsun.Yanlız gecen sormuş olduğum sorunun cevabını alamadım,neden beni Forum Yönetimine şikayet etme gereğini hissettin? Benim elimde firsat vardı yani bende seni şikayet edebilirdim ama yapmadım,neden biliyormusun? Cunkü ben insanları kahpece sırtından vuran tiplerden değilim ve hiç olmadım.Sana o Hareketi yakıştıramadım.Burasi Forum,gün gelir.kavga da ederiz ama kimse kimseyi sirtindan vurmamali.Yanisira dedikoduyu da sevmem,birbirnizi anlamaya çalışın.Kardeşini ezmek sana fayda getirmez,önemli olan birlik ve Beraberliği savunmaktır.Değilmi ama? Haydi hemşo,kolay gelsin.
    Ben sana cevap verdiğimdan dolayı ceza puanı aldım, sen şikayet etmişsindir sandım. http://www.balkanforum.info/f29/verw...-hetze-235992/ bak istarsan.

Ben Rumları aslinda fazla sevmem ama Kıbrıstaki Türkiyeliler bezdiriyorlar. Tum ülkedaki soyguncular Hatay veya Adana kökenlidir. Hem yıllardır embargo altında yaşamaktan Kıbrıs Türk halkı bıktı.. dünyaya açılıma muhtaç olmasak rumlarla bir lokma gabira bila paylaşmam ama bu dunyada artık olmuyor izolasyon ve embargolarla.

Diyorum yapın Kıbrısı 82. il sorun kalmaz ama şimdiki gibi devam ettiği şekilda devam edemez veya etmemelidir.

Karasakalı alışganlık yaptım ben her Türke karasakal derim benim annemde Türkiyelidir bilirsan herhalde İzmir Karşıyaka orada dairemiz vardır..

Zitat Zitat von ZX 7R Beitrag anzeigen
    Siehst Du was Du losgetreten hast? Frechdachs.
    Aminakoyum,Megale ich konnte wirklich nicht wissen das das kein Ende nimmt

Ey, musst du jetzt kurz vor der Geisterstunde antworten? Wo hast du dich bis jetzt rumgetrieben?

Ich geh Schlafen. Gute Nacht.

Bei Atatürk gibt es keine Quellen die besagen das er schwul sei,doch Alexander war ein ganz schlimmer finger,wenn ihr Details zu der Behauptung möchtet kann ich euch gerne behilflich sein..

GLOBAL-NETWORK
    Zitat Zitat von TurkishCypriot Beitrag anzeigen
    Ben sana cevap verdiğimdan dolayı ceza puanı aldım, sen şikayet etmişsindir sandım. http://www.balkanforum.info/f29/verw...-hetze-235992/ bak istarsan.

Ben Rumları aslinda fazla sevmem ama Kıbrıstaki Türkiyeliler bezdiriyorlar. Tum ülkedaki soyguncular Hatay veya Adana kökenlidir. Hem yıllardır embargo altında yaşamaktan Kıbrıs Türk halkı bıktı.. dünyaya açılıma muhtaç olmasak rumlarla bir lokma gabira bila paylaşmam ama bu dunyada artık olmuyor izolasyon ve embargolarla.

Diyorum yapın Kıbrısı 82. il sorun kalmaz ama şimdiki gibi devam ettiği şekilda devam edemez veya etmemelidir.

Karasakalı alışganlık yaptım ben her Türke karasakal derim benim annemde Türkiyelidir bilirsan herhalde İzmir Karşıyaka orada dairemiz vardır..

Buda bir fikirdir elbet,Enteresan düşüncelerin var,foruma Hoşgeldin ve Iyi Sohbetler!

Zitat Zitat von der skythe Beitrag anzeigen
    Bei Atatürk gibt es keine Quellen die besagen das er schwul sei,doch Alexander war ein ganz schlimmer finger,wenn ihr Details zu der Behauptung möchtet kann ich euch gerne behilflich sein..
    Bunlar bu inatla bir bok olamadilar ve bir bok olamazlar. Serefsizler.

Bosuna ugrasma bunlarla.

Der hats doch mit Hephaustion getrieben.....

Aminakoyum,Megale ich konnte wirklich nicht wissen das das kein Ende nimmt
    Wann hörst Du mal auf mich?

Zitat Zitat von Tigerfish Beitrag anzeigen
    Bunlar bu inatla bir bok olamadilar ve bir bok olamazlar. Serefsizler.

Bosuna ugrasma bunlarla.
    Biraz dalga geciyim su topiklerinen,zaten ciddiye alinacak birsey yok..