BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 15 von 25 ErsteErste ... 5111213141516171819 ... LetzteLetzte
Ergebnis 141 bis 150 von 243

Dzamija u Republiku Srpsku (Bosna i Herzegovina) 2009

Erstellt von Emir, 17.05.2009, 19:27 Uhr · 242 Antworten · 39.411 Aufrufe

Šaban
    Zitat Zitat von BOSs Beitrag anzeigen
    Wiso investiert ihr das Geld nicht in Schulen oder Spitäler?
    Das erste mal dass ich dir recht gebe

Šaban
    Diese Mush... ich meine moscheen verbreiten sich schneller als termiten

Zitat Zitat von Magic Beitrag anzeigen
    Izvini zemo a republika srpska nije drzava
    Samo kao primjer konju, ali tebi je ocigledno vazno da jos jednom pojasnis, da RS nije drzava i to je ta stvar o kojoj cijelo vrijeme govorim, ono provociranje kao "Ba, ma kakva RS, cijela bazira na genocidu".

Hajde molim te mi kazi, koja drzava to ne bazira na genocidu,
    Bosna? Nijemacka? SAD?

Ne radi se o genocidu, znamo sta se desavalo u ratu i znamo koje odlucijo o RS.
    Stvar je u tome da ako ne postujes zivot onih koji zive u RS i njihovu mijesto stanovnistva, nego im cijelo vrijeme ugovaras, da zive na zemlji, koja je stvorena kroz genocid, onda te nece ni oni postivati i jos ce se vise braniti protiv toga.

A to sigurno nije put u zajednicku Bosnu

Und mal zum Thema, baut nur schön weiter Moscheen und Kirchen, vielleicht regnet es ja irgendwann Brot und Schulbücher, weil Gott gute Laune hat

Magic
    Zitat Zitat von Mastakilla Beitrag anzeigen
    Samo kao primjer konju, ali tebi je ocigledno vazno da jos jednom pojasnis, da RS nije drzava i to je ta stvar o kojoj cijelo vrijeme govorim, ono provociranje kao "Ba, ma kakva RS, cijela bazira na genocidu".

Hajde molim te mi kazi, koja drzava to ne bazira na genocidu,
    Bosna? Nijemacka? SAD?

Ne radi se o genocidu, znamo sta se desavalo u ratu i znamo koje odlucijo o RS.
    Stvar je u tome da ako ne postujes zivot onih koji zive u RS i njihovu mijesto stanovnistva, nego im cijelo vrijeme ugovaras, da zive na zemlji, koja je stvorena kroz genocid, onda te nece ni oni postivati i jos ce se vise braniti protiv toga.

A to sigurno nije put u zajednicku Bosnu
    Prvo nemoj ti meni konju sto ti samo istino pokazem,problem je da neke ljude ko ti mislu da je republika srpska svoja drzava,kako si i piso i da nemaju nista bosnom i da im sarajevo nije glavni grad.
    Ja ti nikada nisam poceo od genocida i da je zato nastala RS,nemoj mi neke stvari uvaliti koje nisam reko.
    Srbi u federaciji malo problema imaju i ako gledas sta se desilo u ratu bas dobro zivu i niko ih ne zajebava a de gledaj koliko se dzamija do sada zapalilo a koliko crkva,za mene su svi isti i ja sam vise puta reko da sam pola musliman i pola srbin i ja vise stojim iza toga nego iko,to mi mores da vjerujes a opet cu govoriti istinu,i ako nepase srbima ili muslimanima i tako cu dalje,bez istine i razgovora nema napred,to je bio problem u SFRJ,da bi se onda vise pricalo od stvarima keje su se desili u 2svijetskom ratu,ja mislim nase greske a ne samo obrana protiv nazi onda bi se ljudi prije pomirili i nebi zivili 50 godina sa mrznjom koja je eksplodirala u zadnjom ratu, trebali smo onda vec vise pricati sta nije dobro bilo,sta su cetnici,ustase..itd.radili onda nebi ni bilo ovoga zadnjoga rata !

Emir
    Zitat Zitat von Šaban Beitrag anzeigen
    Das erste mal dass ich dir recht gebe
    Er hat so wenig Plan wie du selbst.

Schule und Krankenhäuser => Staat
    Moscheen => Islamische gemeinden aus Arabien sowie Malaysia

Zitat Zitat von Šaban Beitrag anzeigen
    Diese Mush... ich meine moscheen verbreiten sich schneller als termiten

Jep, noch viel schlimmer innerhalb von 10 jahren sind 50% aufgebaut worden und weitere entstanden

Emir
    Zitat Zitat von Grobar Beitrag anzeigen
    Ma nije ni Bosna ali bit ce jednog dana!

Kko da nije

Zitat Zitat von corvus Beitrag anzeigen
    Ah so ein Geistes Kind bist Du also?

Was für eine armseelige Gestalt stells Du denn hier dar, wenn Du zu keiner minimal-intelligenten Äußerung fähig bist?

lach ...

Du gute Güte - zuweilen bekommt man hier den Eindruck, als hätten die Amstätter Kinder einen Internetzugang erhalten - lol
    he he he he ...

Emir
    Prijedor

Emir
    Sanička džamija iz 1937. godine, sa 37 metara visokim minaretom, zapaljena je 26. juna 1992. godine, a 1. augusta miniranjem je srušen minaret.

2009-->