BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Ergebnis 1 bis 2 von 2

New Chelsea Point in Kosovo

Erstellt von Vergessener_Wolf, 18.01.2007, 02:31 Uhr · 1 Antwort · 2.496 Aufrufe

 1. #1

  Registriert seit
  23.08.2006
  Beiträge
  385

  New Chelsea Point in Kosovo

  Englischer Baustil im Kosovo

  http://web.ukonline.co.uk/shqip/chelsea_point.html  Shik, volitshėm dhe i pamvarur  Ky objekt elegant i apartmaneve mundėson rast tė rrallė dhe tė vacant pėr tė blerė nė qytetin e Fushė Kosovės I cili ėshtė nė njė trend tė zhvillimit tė hovshėm. I ndėrtuar me specifikacione tė larta Evropiane dhe me leje tė plotė tė ndėrtimit, Chelsea Point ofron siguri, comfort dhe kvalitet kudo. Cdo apartment 1,2,3 apo 4 dhomesh janė tė shtruar me dysheme tė drurit-parket elegant tė bungut si dhe dyer nga druri I bungut, kuzhinat janė opcionale, dritare moderne me xhama termopan tė mėdha pėr ndriēim adekuat, si dhe balkone tė mbuluara me pėrmasa tė mėdha.  Chelsea Point ka njė pozitė karakteristike dhe pėrparėsitė qė begatojnė me distance tė vogėl me rrugėn kryesore Prishtinė – Fushė Kosovė e nė tė njėjtėn kohė ofron njė jetė private nė qetėsi. Po ashtu ka njė pėrparėsi prioritare sepse ėshtė nė distance tė afėrt me shėrbime publike siē janė: ēerdhja e fėmijėve, shkolla fillore dhe e mesme, ambulance, postė – telekomi, shitoret e tė gjitha llojeve, shopingje, transportin rrugorė e ai hekurudhorė dhe mbi tė gjitha aeroporti internacional nė largėsi vetėm 10 km. Kurse qyteti Prishtina ėshtė vetėm 5 minuta me automobile nga objekti.  Trendi I zhvillimit tė qytetit tė Fushė Kosovės e sidomos modernizimi dhe zgjerimi I Aeroportit internacional dp tė ndikon nė kėrkesė tė shtuar pėr apartmente me kualitet dhe cilėsi tė lartė. Tani ėshtė momenti pėr tė investuar nė apartmente komforte me pozitė primare tė cilat mund tė shtohen nė vlerė.

  Kosove Sales Office

  Lidhja e Prizrenit Nr 8, Fushe Kosove, Tel/Fax: 038 535 792 Mobiles: +44 325 223 +44 209 722

  London Sales Office

  91 Ballards Lane, Finchley, London, N3 1XY Tel: 0208 346 1132 Fax: 0208 371 6977

  PDF-Bröschure:
  http://chelseapoint.net/kosova%20brochure-alb.pdf

  Page:
  http://web.ukonline.co.uk/shqip/shit..._banesash.html

  ------------

  Schöne Wohnungen, im Kosovo sind bereits amerikanische Vorstadtviertel in Bau/Planung.

  Multethnisches/Multikulturelles Kosovo :P

 2. #2

  Registriert seit
  09.03.2006
  Beiträge
  9.864

  Re: New Chelsea Point in Kosovo

  Montenegro ist schon am Start :P

Ähnliche Themen

 1. Medveš?ak kao Chelsea!
  Von GodAdmin im Forum News
  Antworten: 0
  Letzter Beitrag: 22.03.2010, 11:30
 2. SRNA zu Chelsea
  Von Mandzuking im Forum Sport
  Antworten: 46
  Letzter Beitrag: 17.12.2009, 00:31
 3. Chelsea - Everton
  Von Palladino im Forum Sport
  Antworten: 68
  Letzter Beitrag: 30.05.2009, 18:44
 4. Power-Point Präsentation
  Von KraljEvo im Forum PC, Internet, Games
  Antworten: 10
  Letzter Beitrag: 18.06.2007, 21:38