BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 56 von 68 ErsteErste ... 64652535455565758596066 ... LetzteLetzte
Ergebnis 551 bis 560 von 677

Republika Srpska

Erstellt von jugo-jebe-dugo, 21.01.2005, 19:06 Uhr · 676 Antworten · 63.394 Aufrufe

Emir
    Zitat Zitat von michelangelo Beitrag anzeigen
    vielleicht kann das mal ein serbe übersetzen?
    is glaube ich besser

bice repriza, was für hurensöhne schreiben sowas drauf? omg ...

Zitat Zitat von Vakufljan Beitrag anzeigen
    bice repriza, was für hurensöhne schreiben sowas drauf? omg ...
    ohne worte

Emir
    Ich weis schon ganz genau wer sowas schreiben würde .... *hust* *T.ersteller*

e debilcino srpska, kao prvo napusi se kurca sa tvojom srpskom propagandom, kao drugo mozes da lazes sebe i druge ljude koji pojma nemaju o cinjenicama ali ne nas

prve zrtve u bih su bili hrvati, selo ravne u hercegovini i sada ne jedi govna vise , dosta si se i najeo sinoc

Zitat Zitat von Koma Beitrag anzeigen
    e debilcino srpska, kao prvo napusi se kurca sa tvojom srpskom propagandom, kao drugo mozes da lazes sebe i druge ljude koji pojma nemaju o cinjenicama ali ne nas

prve zrtve u bih su bili hrvati, selo ravne u hercegovini i sada ne jedi govna vise , dosta si se i najeo sinoc
    Ja sam cuo da je prva zrtva bio Srbin iz Sarajeva,ali isto sam cuo da je bilo neko glasanje, pa je neki srbin glasao za to pa je poceo rat(sigurno dobio neke pare ko ce znat)

Zitat Zitat von Brcak Beitrag anzeigen
    Ja sam cuo da je prva zrtva bio Srbin iz Sarajeva,ali isto sam cuo da je bilo neko glasanje, pa je neki srbin glasao za to pa je poceo rat(sigurno dobio neke pare ko ce znat)
    to je ono sto vecina misli da je tako i zna preko medija, ali jos prije toga je se desilo ravne...

Zitat Zitat von Koma Beitrag anzeigen
    to je ono sto vecina misli da je tako i zna preko medija, ali jos prije toga je se desilo ravne...
    E za to ne znam...moguce je
    Al kod nas je 99% sto se culo preko medija laz....al ajd necemo sad o tome. Bilo i proslo i da se nikad ne ponovi.....

Zitat Zitat von michelangelo Beitrag anzeigen
    e moj majstore sto ga fantaziras! niko ti u hrvatskoj nije dirao srbe, nego su ti oni bjezali sto su znali da ce cetnicka vojska napasti hrvatsku! gledaj malo internationalne vjesti a ne samo propaganda tv srbija!
    Kad je neko gost u jednoj zemlji ima da se tako i ponasa, a ne zahjtjevati neke kurce! Pa nemogu ni ja u njemackoj nesto zahtjevati?? nego moram biti sretan da mogu ovdje ziviti i raditi, ako ako mi ne pase, uvjek imam mogucnost ici u svoju drzavu!

Pa jebe mu mater nemogu ni turci u berlinu prozvat tursku krajinu samo sto tamo vec 50 godina zive i sto ih puno ima!
    Kad tad ce te i vi morati priznati istinu i otvoriti oci!
    Ja licno poznajem Srbe koji su pod pretnjom Tudzmanove vlasti morali da napuste svoj rodni kraj, vec na pocetku 1991.

Razlika izmedju Turaka u Nemacku i Srba u Hr je ogromno velika, Srbi su od uvek ziveli u Dalmaciji od naseljavane Slovena na Balkanu, u Dalmaciji postoje Manastiri, Crkve koji su sagradjeni jos u 14 veku.

Emir
    Zitat Zitat von Drobnjak Beitrag anzeigen
    Ja licno poznajem Srbe koji su pod pretnjom Tudzmanove vlasti morali da napuste svoj rodni kraj, vec na pocetku 1991.

Razlika izmedju Turaka u Nemacku i Srba u Hr je ogromno velika, Srbi su od uvek ziveli u Dalmaciji od naseljavane Slovena na Balkanu, u Dalmaciji postoje Manastiri, Crkve koji su sagradjeni jos u 14 veku.

Das rechtfertigt das Ihr in Bosnien alle niedergemetzelt habt?