BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 78 von 298 ErsteErste ... 286874757677787980818288128178 ... LetzteLetzte
Ergebnis 771 bis 780 von 2980

Wirtschaft der Türkei - Türkiye Ekonomisi - Economy of Turkey

Erstellt von Popeye, 24.12.2007, 03:46 Uhr · 2.979 Antworten · 251.854 Aufrufe

Zitat Zitat von Ts61 Beitrag anzeigen
    Arkadaslar bu tartismanizin sayesinde Forumda olan bütün Türkleride görmüs ve saymis oldum.Benimle beraber tam 7 tane! En azindan aktiv olan 7 tane.

Bü Ülkeyi su an en iyi AKP yönetiyor bana sorarsaniz.Trabzona arabalan gidene kadar Allah bilir kac tünelden gectim ve yollar gicir gicir parliyor.Belki AKPyi sevmiyorsunuz ve bu sizin hakkiniz.Istediginizi destekleyin ama yigidi öldür hakkini yeme demisler!
    haklisin ama akp ye oy verenleri kral karsi cikani gavur izmir diyor yani bölüyor her konuda...doguda cok yerde elektrik parasi ödemiyorlar...polise tokatlar...askere kursun...öcalan pici sayin oldu...bursa da macta azeri bayraklari yerlerde süründü...ergenekon dediler askeri temizliyorlar ama kendi kafasina göre...israil türk gemisini tariyor bizim salaklar bunu bile kutluyorlar sonra kurtlar vadisine geri veriyoruz ayni kurlar vadisi irak da gibi sanal kahramanlik yazik yazik

Kelebek
    Zitat Zitat von Yoschimitsu Beitrag anzeigen
    Onlarda işin içindeydi, bakın tuhaf değilmi üç Parti (ANAP,DSP,MHP) şimdiki bir Partinin yapdığını yapamamışlar.
    AKP hat nur das Stein zum rollen gebracht. Der Aufschwung ist als aller erstes bei den Türken selber zu suchen, denn sie haben gearbeitet und die Türkei dahin gebracht wo sie ist. Außerdem hat Erdogan doch nur ein starkes Kind übernommen und ihn erzogen.

Dieser Aufschwung hätte unter jeder anderen Partei stattgefunden. Außerdem solltest du dir mal anschauen, wie viel ausländische Abhängigkeit durch die AKP enstanden ist, denn alles wird ans Ausland verkauft. Nichts ist geblieben, alles wurde verkauft. Nenn mir doch mal türkische Unternehmen? Außer 5 wirst du mir keine nennen können. Wie gesagt, der Aufschwung ist beim türkischen Volk und bei den ganzen Investitionen zu suchen. Alles schön und gut, aber früher oder später wird uns das am Hals hängen, dass wir alles den Ausländern verkaufen.

Eigene Produktion, gibt es sowas überhaupt mittlerweile in der Türkei? Was produzieren wir? Komm erzähl.

Zitat Zitat von Zigana Beitrag anzeigen
    hahahaha

bu yunanlari hacken yapmak isterdim...

Zitat Zitat von Ottoman Beitrag anzeigen
    ben Trabzona gittim o yoldan Kastamonu üzerinden valla Sinop´a varinca yollar delik desik..

Kastamonudan hic gitmedim.Ankara,Corum,Samsun üzerinden gittim ve gayet güzeldi.Türkiyenin en uzun tünelinden gectim be kardes ohooo anlatsam bitmez yatsi oldu bana bi az müsade.

Yoschimitsu
    Zitat Zitat von Ottoman Beitrag anzeigen
    ya sende bilmeden konusuyosun simdiki akp nin icinde saydigin o partilerin hepsinden adam var..
    Osmanlı yaptın yine yapacağını, tamam sen söyle:

Türkiye kimin sayesinde buralarda?

Haziranda millet kime oy versin?

Kastamonudan hic gitmedim.Ankara,Corum,Samsun üzerinden gittim ve gayet güzeldi.Türkiyenin en uzun tünelinden gectim be kardes ohooo anlatsam bitmez yatsi oldu bana bi az müsade.
    allah kabul etsin bizede dua et..

Kelebek
    Türkiye İstatistik Kurumu, Türkiye'nin 2010 yılı ihracatının bir önceki yıla göre yüzde 11,5 artarak 113 milyar 930 milyon dolar, ithalatının ise yüzde 31,6 artarak 185 milyar 493 milyon dolar olduğunu açıkladı. İthalatın ihracattan fazla yükselmesi nedeniyle dış ticaret açığındaki artış yüzde 84,5'i buldu. Dış ticaret dengesindeki açık, 71,6 milyar dolar olarak hesaplandı.

http://www.cnnturk.com/2011/ekonomi/...0.0/index.html

AyYıldız
    allah kabul etsin

AyYıldız
    Zitat Zitat von yoschimitsu Beitrag anzeigen
    osmanlı yaptın yine yapacağını, tamam sen söyle:

Türkiye kimin sayesinde buralarda?

haziranda millet kime oy versin?
    mhp

Zitat Zitat von Yoschimitsu Beitrag anzeigen
    Onlarda işin içindeydi, bakın tuhaf değilmi üç Parti (ANAP,DSP,MHP) şimdiki bir Partinin yapdığını yapamamışlar.
    dsp sol...MHP sag...anap da paraci nasil yöetilsin böyle bi hükümet?MHP parlamento da 5 de 1 di yani gerisi hain se biz ne yapalim?