BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 7 von 16 ErsteErste ... 34567891011 ... LetzteLetzte
Ergebnis 61 bis 70 von 153

Bosniaken schämen sich für Kulin Ban

Erstellt von Dirigent, 26.09.2012, 12:43 Uhr · 152 Antworten · 6.032 Aufrufe

Zitat Zitat von Leech Beitrag anzeigen
    das eine hat mit dem anderen kaum was zu tun.
    doch doch jede menge..

Zitat Zitat von mujaga Beitrag anzeigen
    doch doch jede menge..
    Wieso sollte die Diaspora nicht in der Lage sein, sich über Historie zu informieren und sich n Bild davon machen, das Internet, Bücher und Co. sind eine unendliche nicht versiegende Quelle an Informationen, von wo aus man diese bezieht, spielt keine Rolle.

Wieso sollte die Diaspora nicht in der Lage sein, sich über Historie zu informieren und sich n Bild davon machen, das Internet, Bücher und Co. sind eine unendliche nicht versiegende Quelle an Informationen, von wo aus man diese bezieht, spielt keine Rolle.
    Weil eine Portion Cevapcici auf der Barscasija dir mehr über die Geschichte BiHs erzählt. Vorausgesetzt du isst sie mind. 5 Jahr einmal pro Woche mit den richtigen Leuten.

Der Depp war damals dabei, drum hat er Informationen aus erster Hand.

Meni je recimo jako zanimljivo kad usporediš ko to danas sve, a ko je i prije 20, 30, 40 pa i više godina, štovo neke povjesne ličnosti, Tomaševiće, Kotromaniće, Tvrtka, Katarinu, ko je njegovo i kolko tolko održavo 'nationalno-vjerska' svetišta, povjesne građevine i tako dalje. Održavali i držali su ih na životu oni koju su duboko ukorijenili svoje porijeklo i to kroz stoljeća njegovali. Nije problem sjetit se svojih potjencijalnih korijenja, ali ih prisvajat, to je jednostavno smješno i pokazuje nam svima ograničen horizont i grčevitu želju za nekim dokazivanjem.

internetquellen

wer von den diasporakinder hatte wirklich ein altes buch in der hand aus einer bibliothek und beschäftigte sich damit auf eine intensivere art?

Zitat Zitat von salko_dinamitaš Beitrag anzeigen
    Der Depp war damals dabei, drum hat er Informationen aus erster Hand.

Meni je recimo jako zanimljivo kad usporediš ko to danas sve, a ko je i prije 20, 30, 40 pa i više godina, štovo neke povjesne ličnosti, Tomaševiće, Kotromaniće, Tvrtka, Katarinu, ko je njegovo i kolko tolko održavo 'nationalno-vjerska' svetišta, povjesne građevine i tako dalje. Održavali i držali su ih na životu oni koju su duboko ukorijenili svoje porijeklo i to kroz stoljeća njegovali. Nije problem sjetit se svojih potjencijalnih korijenja, ali ih prisvajat, to je jednostavno smješno i pokazuje nam svima ograničen horizont i grčevitu želju za nekim dokazivanjem.
    vec kad toliko pametujes.. objasni mi zasto je crkva progonila ljude koji nisu htjeli da se pokore toj crkvi?

Diametralis
    Ako su te "internetquellne" tako lose, ne postiraj vise nista o Illuminatima itd, pogotovo YT-filmice.

Zitat Zitat von mujaga Beitrag anzeigen
    vec kad toliko pametujes.. objasni mi zasto je crkva progonila ljude koji nisu htjeli da se pokore toj crkvi?
    Što nisi Papu tada direktno pito, pa ti si očito živio u to vrijeme, vremenski putniče.

A pitanje ti je ono

- - - Aktualisiert - - -

Zitat Zitat von Diametralis Beitrag anzeigen
    Ako su te "internetquellne" tako lose, ne postiraj vise nista o Illuminatima itd, pogotovo YT-filmice.
    Pusti ba, čoek je puko, valjda na teškim antidepresivima, ja sebi tako nešto ne mogu objasnit. De mi molim te objasni kako mogu ljude 'brisat', da mi napačene okice ne moraju čitat svaki proliv.

Zitat Zitat von Diametralis Beitrag anzeigen
    ja postiram sta meni pase.. ako si ti tako slijep samo tvori oci i pogledaj oko sebe..

ali govorim o principu.. lijepo je govorit o proslosti nemam nista protiv, nek ljudi pricaju ako ih zanima.. ali zar nije bolje otici u staru biblioteku pa naci sebi knjigu i iz nje malo citati?

- - - Aktualisiert - - -

Zitat Zitat von salko_dinamitaš Beitrag anzeigen
    Što nisi Papu tada direktno pito, pa ti si očito živio u to vrijeme, vremenski putniče.

A pitanje ti je ono

- - - Aktualisiert - - -

Pusti ba, čoek je puko, valjda na teškim antidepresivima, ja sebi tako nešto ne mogu objasnit. De mi molim te objasni kako mogu ljude 'brisat', da mi napačene okice ne moraju čitat svaki proliv.
    moram te razocarat.. tvoja taktika nece upalit..

Seite 7 von 16 ErsteErste ... 34567891011 ... LetzteLetzte