BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Ergebnis 1 bis 3 von 3

Dallime ne mes te Shqiptarve

Erstellt von MIC SOKOLI, 01.10.2006, 04:10 Uhr · 2 Antworten · 642 Aufrufe

 1. #1

  Registriert seit
  14.07.2004
  Beiträge
  11.391

  Dallime ne mes te Shqiptarve

  die anderen sind nicht gemeint!

  besonders die albaner-hasser nicht...

  a mendoni se ka dallime,ndarje ne mes te shqiptarve si po shruhet ketu
  ??????????????????????????????????????????????????

  ------------------------------------------------
  une mendoj se ka dallime si ne gjith boten, te gjith popujt.
  p.sh. ka dallime edhe ne nje qytet, e jo ne troje te ndame me shum se njeqind vjet.

  mos mendoni se na del dikush "Krah i djathte", nese krisé pushka ne kosové,maqedoni, mal te Zi, serbi ose greqi- pos shqiptaria.

  ka edhe dallime ne drenice.
  dallojna ne drenicé te kuqe e te pashes, po tan jena drenicé.

  tan jena shqiptar, nga shqiperia-kosova-maqedonia-mali zi ose greqia.
  nuk jena grek, makedon as jugosllav, as turq e italian.

  tan na kan inati e mendojne me na nda ne fe ose me na ba dy, tri popujé.

  dikush e mban fené e dikush se mané fené e vet, po pa shtet s´ka as fe as komb.

  http://www.liriakombtare.com/hymni.au

 2. #2

  Registriert seit
  12.03.2006
  Beiträge
  3.755
  un jam rrit dhe jam nji atdhetare...... per mue nuk eksistojn dallimet.

 3. #3
  Avatar von illyrian_eagle

  Registriert seit
  05.10.2005
  Beiträge
  6.793
  Gjithashtu per mu skan qen kurr dalime mes Shqipetarve te Kosoves, Maqedonis ose Shqiperis.................

Ähnliche Themen

 1. Antworten: 4
  Letzter Beitrag: 25.02.2011, 18:06
 2. Antworten: 7
  Letzter Beitrag: 28.09.2010, 17:31