BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Seite 1 von 9 12345 ... LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 81

AKSH-ja del publikisht

Erstellt von ALB-EAGLE, 13.04.2011, 17:58 Uhr · 80 Antworten · 6.350 Aufrufe

 1. #1

  Registriert seit
  07.12.2007
  Beiträge
  13.526

  AKSH-ja del publikisht

  Pa u trembur fare, me njė qėndrim tė rreptė ushtarak dhe me njė krenari tė veēantė, pjesėtarė tė Armatės Kombėtare Shqiptare (AKSH), me uniforma dhe maska kanė defiluar para njė numri tė qytetarėve tė Drenasit, tė mėrkurėn, nė shėnim tė 7-vjetorit tė daljes publike.Nė njė nga restorantet nė Drenas, ku ishin mbledhur shumė qytetarė, kryetari i Frontit pėr Bashkimin Kombėtar Shqiptar pėr Kosovė, Ismail Bajraktari tha se pikėrisht para shtatė vjetėve, “trimat e AKSH-sė zbriten nga malet e Kosmaqit pėr tė mbrojtur dhe rikthyer atė qė shqiptarėve i ėshtė marrė prej shekujsh”.
  Sot, AKSH, siē tha ai, vepron nė mėnyrė tė rregull, me uniformė tė re. “Ka ardhur koha qė tė publikohet hapur ideali i FBKSH dhe AKSH pėr ribashkimin e trojeve shqiptare. Do tė vazhdojmė deri nė fund, derisa tė bėhet Shqipėria londineze”, theksoi Bajraktari.
  Pėrfaqėsuesi i FBKSH nga niveli kombėtar, Sali Bytyēi kritikoi Qeverinė e Kosovės, e cila, sipas tij, nuk ka bėrė sa duhet pėr Kosovėn. Ai shfaqi brengėn e tij pėr atė se Mitrovica ka mbetur e ndarė nė dy pjesė, ndėrsa kritikoi edhe EULEX-in, pėr arrestimet ish-pjesėtarėve tė UĒK-sė.
  “Aty, nė Mitrovicė nuk po bėhet as regjistrimi i popullsisė, ēka neve na jep tė kuptojmė se e ashtuquajtur qeveri i ka ēuar duart nga ky vend. Ende nuk kemi status tė definuar tė ushtarėve tė UĒK-sė, po bėhen plot arrestime nga EULEX-i, vetėm pėr ta dėmtuar luftėn e pastėr tė tyre, qė si pėr qėllim kishin ēlirimin nga okupatori”, theksoi ai.
  Sipas Bytyqit, Kosova, por edhe Shqipėria kanė njė politikė qė pėr synim kanė interesin personal dhe jo atė kombėtar.
  “Nga politika shqiptare ka humbur ideali gjithėkombėtar shqiptar”, ka konstatuar ai.
  Nė ditėlindjen e saj, AKSH del hapur « Lajme - Telegrafi


  BRAVO


  :

 2. #2
  Leo

  Registriert seit
  25.06.2010
  Beiträge
  3.440
  Allein das Bild schon. DIe schaden nur unserem Image.

 3. #3
  IbishKajtazi
  Ein Thread, der nicht lange bestehen wird.

 4. #4

  Registriert seit
  07.12.2007
  Beiträge
  13.526
  Zitat Zitat von IbishKajtazi Beitrag anzeigen
  Ein Thread, der nicht lange bestehen wird.

  dann sorg dafür dass alle Spammer gebannt werden wie in anderen Threads damit er bestehen bleibt

 5. #5
  IbishKajtazi
  Zitat Zitat von ALB-EAGLE Beitrag anzeigen
  dann sorg dafür dass alle Spammer gebannt werden wie in anderen Threads damit er bestehen bleibt

  Vllt. will ich garnicht, dass der lange besteht?

 6. #6
  Avatar von Zurich

  Registriert seit
  05.02.2007
  Beiträge
  18.142
  Was heisst publikshit?

 7. #7

  Registriert seit
  26.12.2010
  Beiträge
  2.419
  Zitat Zitat von Zurich Beitrag anzeigen
  Was heisst publikshit?
  offiziell

 8. #8

  Registriert seit
  07.12.2007
  Beiträge
  13.526
  nein das heißt öffentlich

 9. #9
  Mudi
  Zitat Zitat von ALB-EAGLE Beitrag anzeigen
  dann sorg dafür dass alle Spammer gebannt werden wie in anderen Threads damit er bestehen bleibt
  Du gehörst wohl zu den größten spammern

 10. #10

  Registriert seit
  07.12.2007
  Beiträge
  13.526
  Zitat Zitat von Azzlack Beitrag anzeigen
  Du gehörst wohl zu den größten spammern


Seite 1 von 9 12345 ... LetzteLetzte

Ähnliche Themen

 1. AKSH hielt uns an...
  Von Feuerengel im Forum Rakija
  Antworten: 26
  Letzter Beitrag: 26.04.2013, 01:17
 2. aksh-helden
  Von Tiraner im Forum Politik
  Antworten: 251
  Letzter Beitrag: 30.06.2008, 13:15
 3. AKSH ist wieder da
  Von Kosova_Kid im Forum Politik
  Antworten: 72
  Letzter Beitrag: 09.03.2006, 18:13