BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 18 von 28 ErsteErste ... 8141516171819202122 ... LetzteLetzte
Ergebnis 171 bis 180 von 271

Alma Lama del nga Vetvendosja, kritikon ashper Albin Kurtin per Shamit

Erstellt von Nonqimi, 26.06.2013, 13:44 Uhr · 270 Antworten · 15.655 Aufrufe

Oh Zahir, koken e fshim ju e keni

dr. shefqeti eshte nje taliban, me shume jo. cdo ide don me dhun me e realizu.
    ne luft kan marr shume vullnetar pjes, qe nuk e perkrahin iden e shamis ne shkolla, diku 99% te luftetarve jan per nje shtet laik e jo per nje shtet arab. dr. shefqetin as hoxhet e kosoves nuk e perkrahin, ky eshte fakt

benutzer1
    Zitat Zitat von ELME. Beitrag anzeigen
    hahahahaha...

ma i miri je.

Zitat Zitat von Karl der Kuehne Beitrag anzeigen

ne luft kan marr shume vullnetar pjes, qe nuk e perkrahin iden e shamis ne shkolla, diku 99% te luftetarve jan per nje shtet laik e jo per nje shtet arab. dr. shefqetin as hoxhet e kosoves nuk e perkrahin, ky eshte fakt
    Nime shum interesant po m'vjen kush jan ata hoxhallar qe nuk e perkrahin hoxhe krasniqin? ata hamam hoxhallar qe skan t'kryme kurgjo po kan shku n'turqi 2 vjet me nejt te motra edhe thot jam kan me studio n'jordan, po de qata hoxhallar ndoshta po.

Koken e fshim une nuk e kam por ti more injorant une nuk po t'thom me ti shti ty femrat me zor mu mbulu, po femrat tona leni ne t'shkojn n'shkoll t'mbulume edhe u kry puna.

Skenderbeu esht hero i katolikeve ... stvjen pak turp ??
    Osmanlit i cojni ne kembe sikur me i pas baballar ... turp!
    A e ke parasysh sa shqiptari e ka lene jeten shkaku i turqve ? A e ke parasysh sa shqiptari eshte ende sot i ndam nga tokat e veta shkaku i turqve ..? Si mundesh me than qe tka cliru nga shkau kur qe ne fund te la ne duar te ati?
    turpi ma i madh jeni ju i kombit askush tjeter ju qe e teproni nga cdonjera pal ..

Zitat Zitat von Zahir Beitrag anzeigen
    Nime shum interesant po m'vjen kush jan ata hoxhallar qe nuk e perkrahin hoxhe krasniqin? ata hamam hoxhallar qe skan t'kryme kurgjo po kan shku n'turqi 2 vjet me nejt te motra edhe thot jam kan me studio n'jordan, po de qata hoxhallar ndoshta po.

Koken e fshim une nuk e kam por ti more injorant une nuk po t'thom me ti shti ty femrat me zor mu mbulu, po femrat tona leni ne t'shkojn n'shkoll t'mbulume edhe u kry puna.
    fenomeni i talibaneve, shume shpejt e humbin kontrolin
    ata qe jane kunder juve, ata jan harama etc.^^

fenomeni i talibaneve, shume shpejt e humbin kontrolin
    ata qe jane kunder juve, ata jan harama etc.^^
    Fenomeni i njerit magar i bjen argumente edhe ia nis me fol per tjeter qka

cfare argumenti don ti o burre? shumica ka fol, pse nuk e pranon realitetin? dhe me ne fund pse nuk jeton ti ne kosove masi don me ndryshu senet?

cfare argumenti don ti o burre? shumica ka fol, pse nuk e pranon realitetin? dhe me ne fund pse nuk jeton ti ne kosove masi don me ndryshu senet?
    Do t'vjen dita kur ndryshohet edhe qysh jeni ju tu e luftu fejen qashtu kan me ju luftu juve une dola prej ktuhit se me njeri budall nuk kam koh me u mar qysh thash edhe ma heret

Allahu t'udhzoft

Zitat Zitat von Zahir Beitrag anzeigen
    Do t'vjen dita kur ndryshohet edhe qysh jeni ju tu e luftu fejen qashtu kan me ju luftu juve une dola prej ktuhit se me njeri budall nuk kam koh me u mar qysh thash edhe ma heret

Allahu t'udhzoft
    do vjen ajo dite kur ty zoti n´rruge t´mbare te kthen

benutzer1

as un nuk pajtona me mendimet e shefqet krasniqt dhe ashtu as me te irfan salihiut se pas mendimet e tij une si jam per tani jam femer e pa vlershem edhe me nenqmojn. i nenvlersojn femrat te pambuluar dhe gjykojn shume keq...

por prap se prap kur se nje vajz pas deshires e saj ka qef me u mbullu athere esht drejta e saj e askush ska drejt me ja ndalu.
    das geht nicht konform mit der religionsfreiheit und den rechten eines menschen. jeder sollte das recht haben für sich zu entscheiden, ob sie mit nem kurzen sommerkleid oder eben mit gewand und kopftuch in die schule möchte. welchen schaden richtet denn deiner meinung nach ein verhülltes mädchen an? was tut sie dir? ich versteh nicht das problem...