BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 25 von 29 ErsteErste ... 15212223242526272829 LetzteLetzte
Ergebnis 241 bis 250 von 287

Danke Drenica

Erstellt von Lucky Luke, 10.02.2009, 23:43 Uhr · 286 Antworten · 29.967 Aufrufe

 1. #241

  Registriert seit
  04.06.2012
  Beiträge
  39
  Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
  Nuk ja vlen me shkru me ty shoki
  mos ta nin se as me ty spe ja vlejka :balkangrins: po e lexova ma heret qe ma kishe ofendu vendlindjen qe e japi jeten per ta dhe jam krenar per at...e per ket arsyje u duft me ti than nja dy, tri fjal!

 2. #242
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Drenica e kuqe Beitrag anzeigen
  mos ta nin se as me ty spe ja vlejka :balkangrins: po e lexova ma heret qe ma kishe ofendu vendlindjen qe e japi jeten per ta dhe jam krenar per at...e per ket arsyje u duft me ti than nja dy, tri fjal!
  Po, po ti e jep jeten e di.
  Masi je ketu ne Gjermani dhe e rrezit bythen si na tjert, po.

  Ketu ma patriota se sa ne Kosove.
  Hiq mos me trego per kete.

  Por per mos me ta prish çejfin qe po i shkruj une do fjali...

  Drenica asht vendi me i bukur ne gjithe Kosoven, jo ne gjithe
  Shqiptari dhe Ballkan. Askush nuk mund t`ja u kalon Drenicalive
  krejt njerzit me te mire, me te shkollum, luftetar dhe trima si ne
  Drenice nuk mund te gjinden askund ne bote. Rroft Drenica, rroshin
  gjithmone vetem ata qe vijn nga Drenica! Me fat ju qoft Drenica!
  Hail Drenica!!! Drenica is the best so fuck the rest...

  Tani shpresoj qe je i lumtur me mua.
  Kaloja mire

 3. #243

  Registriert seit
  04.06.2012
  Beiträge
  39
  Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
  Po, po ti e jep jeten e di.
  Masi je ketu ne Gjermani dhe e rrezit bythen si na tjert, po.

  Ketu ma patriota se sa ne Kosove.
  Hiq mos me trego per kete.

  Por per mos me ta prish çejfin qe po i shkruj une do fjali...

  Drenica asht vendi me i bukur ne gjithe Kosoven, jo ne gjithe
  Shqiptari dhe Ballkan. Askush nuk mund t`ja u kalon Drenicalive
  krejt njerzit me te mire, me te shkollum, luftetar dhe trima si ne
  Drenice nuk mund te gjinden askund ne bote. Rroft Drenica, rroshin
  gjithmone vetem ata qe vijn nga Drenica! Me fat ju qoft Drenica!
  Hail Drenica!!! Drenica is the best so fuck the rest...

  Tani shpresoj qe je i lumtur me mua.
  Kaloja mire
  ne zvicerr jam..jojo shok une kurr nuk kum than qe jena ma te mirt! ska ma tmirt kerkun, ka gjithkun tmir dhe njerz qe sdon me pas pun me ta! edhe sja kam zanat kerkan me sulmu le ma ne internet ne naj forum po krejt ja nisi me ofendimin tend shum te ran ndaj drenice! ska nevoj nese ki ndonje problem me naj drenicak sban me ofendu krejt ni rajon ani ma mej qit bolet nfush ninternet! edhe kur te mbrojna veten ndaj ofendimeve na thuhet se po fryhum e sene siq po ja fut ti qitash kot! vetem preke pak kryt e meno ne nje thread siq thirret ''Danke Drenica'' vjen e e ofendon drenicen! a ty met than je njeri taman nkry a? si me shku une naj thread me emrin ''Danke Gukagjini'' dhe mi sha! ska kurfar kuptimi kjo pun! edhe kerkush nuk tha qe jena ma te mirt!une kurr at pun se kum than! per qe ja kena nis luften dhe per qe jena kan te tradhtum nga fadil hoxha etjer ne vitet te hershme, ato i deshmon edhe historia. ajo esht fakt qe smunet me lu kerkush. ti edhe personalisht me ofendove kinse po shitna trim. une vetem foli qa muj me majt, ekam ket trashigemi prej te parve tmi. dmth te luta me dal natan ure bashk e mu shetit! po nuk deshte.

  nejse pe lana ket muhabet!

 4. #244
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Drenica e kuqe Beitrag anzeigen
  ne zvicerr jam..jojo shok une kurr nuk kum than qe jena ma te mirt! ska ma tmirt kerkun, ka gjithkun tmir dhe njerz qe sdon me pas pun me ta! edhe sja kam zanat kerkan me sulmu le ma ne internet ne naj forum po krejt ja nisi me ofendimin tend shum te ran ndaj drenice! ska nevoj nese ki ndonje problem me naj drenicak sban me ofendu krejt ni rajon ani ma mej qit bolet nfush ninternet! edhe kur te mbrojna veten ndaj ofendimeve na thuhet se po fryhum e sene siq po ja fut ti qitash kot! vetem preke pak kryt e meno ne nje thread siq thirret ''Danke Drenica'' vjen e e ofendon drenicen! a ty met than je njeri taman nkry a? si me shku une naj thread me emrin ''Danke Gukagjini'' dhe mi sha! ska kurfar kuptimi kjo pun! edhe kerkush nuk tha qe jena ma te mirt!une kurr at pun se kum than! per qe ja kena nis luften dhe per qe jena kan te tradhtum nga fadil hoxha etjer ne vitet te hershme, ato i deshmon edhe historia. ajo esht fakt qe smunet me lu kerkush. ti edhe personalisht me ofendove kinse po shitna trim. une vetem foli qa muj me majt, ekam ket trashigemi prej te parve tmi. dmth te luta me dal natan ure bashk e mu shetit! po nuk deshte.

  nejse pe lana ket muhabet!
  Po edhe ti je tu provoku.
  Edhe une as nuk te kam sha.
  Por nuk po e di ku po i merr keto far gjera.
  Edhe probleme me Drenicali nuk kam pas kurr shoki
  dhe nuk dua te te berbuz nje rajon komplet. Dhe nese
  e kam bere kete, kerkoj falje.

 5. #245

  Registriert seit
  24.04.2012
  Beiträge
  73
  Zitat Zitat von Azzlack Beitrag anzeigen
  Es ist irgendwie zur Tradition des Albaners geworden
  sich und seine Herkunftsstadt hoch zu loben und andere zu beleidigen/erniedrigen etc.


  Aktuelles Beispiel:
  Drenicak = Helden ...
  Gjakovar = Schwule ...

  Ich frag mich wie soll uns da noch einer ernst nehmen
  ta qift gjakova at nan ku e ki man

 6. #246
  Mirditor
  Danke Drenica? Für was, Kosova wäre ohne amerikanische Intervention 'Albanerfrei'.Ich bedanke mich nicht an Drenica ich bedanke mich lieber an die Toten die für dieses Land gestorben sind, und die kann man nicht aufteilen in Drenicak, Gjakovar oder sonstwas und natürlich bedanke ich mich an den großen Bill Clinton, der uns nicht verenden hat lassen wie die Tutsi in Ruanda. Danke.

 7. #247
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Drenica e kuqe Beitrag anzeigen
  shum shembull i mir qa dmth e ndikon ne shprehjen e individeve inati ndaj disa rajoneve! dmth ti eki foton e UCK's ne avatar dhe tash pershkak te urrejtes tende ndaj drenices i thu faliminderit amerikanit dhe thu se na vet sen skena ba! bravo popull shum mir! familia Jashari koka faru pra per asgje! dhe ti e quan vetin ''mbreti bardhyl''...ncnc haj medet haj -.-
  Ma se pari du me te tregu diqka,une nuk e urrej drenicen e as drenicakt sa fmit e mi,po mos fol pa lidhje o Magar.
  Shokte ma te mire i kome Drenicak.
  Ti mos gabo ma me fol per drenice ose UCK se ti sen nuk po dishe.
  UCK-ja nuk ashte veq e drenices,po e krejt shqiptareve.
  Kur e kam dite une qka ashte UCK-ja ti ke lujte ma mut tanin o klloshare.
  Ti je bo sikur nje rrugaq i qajtoreve,qe pine qaj rusi deri sa te explodojne vesht.
  Pse po flet ktu palidhje?,pse po provokon ktu?,marre per ty e i thu vetit drenicak.


  Po rri rahat,se te nxa e te lidhi per arre,e te rrehi si qenin,hu deri sa te p'shurresh.

 8. #248

  Registriert seit
  15.04.2012
  Beiträge
  5.720
  Zitat Zitat von Mirditor Beitrag anzeigen
  Danke Drenica? Für was, Kosova wäre ohne amerikanische Intervention 'Albanerfrei'.Ich bedanke mich nicht an Drenica ich bedanke mich lieber an die Toten die für dieses Land gestorben sind, und die kann man nicht aufteilen in Drenicak, Gjakovar oder sonstwas und natürlich bedanke ich mich an den großen Bill Clinton, der uns nicht verenden hat lassen wie die Tutsi in Ruanda. Danke.
  Kosova wäre aber niemals drenicaken frei geworden es wäre ein zweites israel geworden ohne hoffnung auf frieden aber kämpfen bleibt in drenica tradition

 9. #249

  Registriert seit
  04.06.2012
  Beiträge
  39
  Zitat Zitat von Mbreti Bardhyl Beitrag anzeigen
  Ma se pari du me te tregu diqka,une nuk e urrej drenicen e as drenicakt sa fmit e mi,po mos fol pa lidhje o Magar.
  Shokte ma te mire i kome Drenicak.
  Ti mos gabo ma me fol per drenice ose UCK se ti sen nuk po dishe.
  UCK-ja nuk ashte veq e drenices,po e krejt shqiptareve.
  Kur e kam dite une qka ashte UCK-ja ti ke lujte ma mut tanin o klloshare.
  Ti je bo sikur nje rrugaq i qajtoreve,qe pine qaj rusi deri sa te explodojne vesht.
  Pse po flet ktu palidhje?,pse po provokon ktu?,marre per ty e i thu vetit drenicak.


  Po rri rahat,se te nxa e te lidhi per arre,e te rrehi si qenin,hu deri sa te p'shurresh.

  a din qa munesh mem ba ti? karin me ma hanger ma shum sen! tqifsha nanen e trimit tinternetit! a trim pot doket vetja me kercenu ninternet a? hajde kur dush bre nanqir! ta qifsha at ftyr tkarit!

 10. #250
  Feuerengel
  Mos u shani njerez...

Ähnliche Themen

 1. Drenica
  Von Kusho06 im Forum Balkan-Städte
  Antworten: 170
  Letzter Beitrag: 10.05.2013, 13:36
 2. Danke an euch für meine ersten 100 DANKE
  Von Arbeitslos im Forum Rakija
  Antworten: 8
  Letzter Beitrag: 01.02.2011, 22:28
 3. DRENICA!
  Von MIC SOKOLI im Forum Balkan-Städte
  Antworten: 46
  Letzter Beitrag: 11.01.2006, 22:44