BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 25 von 29 ErsteErste ... 15212223242526272829 LetzteLetzte
Ergebnis 241 bis 250 von 287

Danke Drenica

Erstellt von Lucky Luke, 10.02.2009, 23:43 Uhr · 286 Antworten · 28.735 Aufrufe

Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
    Nuk ja vlen me shkru me ty shoki
    mos ta nin se as me ty spe ja vlejka :balkangrins: po e lexova ma heret qe ma kishe ofendu vendlindjen qe e japi jeten per ta dhe jam krenar per at...e per ket arsyje u duft me ti than nja dy, tri fjal!

Feuerengel
    Zitat Zitat von Drenica e kuqe Beitrag anzeigen
    mos ta nin se as me ty spe ja vlejka :balkangrins: po e lexova ma heret qe ma kishe ofendu vendlindjen qe e japi jeten per ta dhe jam krenar per at...e per ket arsyje u duft me ti than nja dy, tri fjal!
    Po, po ti e jep jeten e di.
    Masi je ketu ne Gjermani dhe e rrezit bythen si na tjert, po.

Ketu ma patriota se sa ne Kosove.
    Hiq mos me trego per kete.

Por per mos me ta prish çejfin qe po i shkruj une do fjali...

Drenica asht vendi me i bukur ne gjithe Kosoven, jo ne gjithe
    Shqiptari dhe Ballkan. Askush nuk mund t`ja u kalon Drenicalive
    krejt njerzit me te mire, me te shkollum, luftetar dhe trima si ne
    Drenice nuk mund te gjinden askund ne bote. Rroft Drenica, rroshin
    gjithmone vetem ata qe vijn nga Drenica! Me fat ju qoft Drenica!
    Hail Drenica!!! Drenica is the best so fuck the rest...

Tani shpresoj qe je i lumtur me mua.
    Kaloja mire

Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
    Po, po ti e jep jeten e di.
    Masi je ketu ne Gjermani dhe e rrezit bythen si na tjert, po.

Ketu ma patriota se sa ne Kosove.
    Hiq mos me trego per kete.

Por per mos me ta prish çejfin qe po i shkruj une do fjali...

Drenica asht vendi me i bukur ne gjithe Kosoven, jo ne gjithe
    Shqiptari dhe Ballkan. Askush nuk mund t`ja u kalon Drenicalive
    krejt njerzit me te mire, me te shkollum, luftetar dhe trima si ne
    Drenice nuk mund te gjinden askund ne bote. Rroft Drenica, rroshin
    gjithmone vetem ata qe vijn nga Drenica! Me fat ju qoft Drenica!
    Hail Drenica!!! Drenica is the best so fuck the rest...

Tani shpresoj qe je i lumtur me mua.
    Kaloja mire
    ne zvicerr jam..jojo shok une kurr nuk kum than qe jena ma te mirt! ska ma tmirt kerkun, ka gjithkun tmir dhe njerz qe sdon me pas pun me ta! edhe sja kam zanat kerkan me sulmu le ma ne internet ne naj forum po krejt ja nisi me ofendimin tend shum te ran ndaj drenice! ska nevoj nese ki ndonje problem me naj drenicak sban me ofendu krejt ni rajon ani ma mej qit bolet nfush ninternet! edhe kur te mbrojna veten ndaj ofendimeve na thuhet se po fryhum e sene siq po ja fut ti qitash kot! vetem preke pak kryt e meno ne nje thread siq thirret ''Danke Drenica'' vjen e e ofendon drenicen! a ty met than je njeri taman nkry a? si me shku une naj thread me emrin ''Danke Gukagjini'' dhe mi sha! ska kurfar kuptimi kjo pun! edhe kerkush nuk tha qe jena ma te mirt!une kurr at pun se kum than! per qe ja kena nis luften dhe per qe jena kan te tradhtum nga fadil hoxha etjer ne vitet te hershme, ato i deshmon edhe historia. ajo esht fakt qe smunet me lu kerkush. ti edhe personalisht me ofendove kinse po shitna trim. une vetem foli qa muj me majt, ekam ket trashigemi prej te parve tmi. dmth te luta me dal natan ure bashk e mu shetit! po nuk deshte.

nejse pe lana ket muhabet!

Feuerengel
    ne zvicerr jam..jojo shok une kurr nuk kum than qe jena ma te mirt! ska ma tmirt kerkun, ka gjithkun tmir dhe njerz qe sdon me pas pun me ta! edhe sja kam zanat kerkan me sulmu le ma ne internet ne naj forum po krejt ja nisi me ofendimin tend shum te ran ndaj drenice! ska nevoj nese ki ndonje problem me naj drenicak sban me ofendu krejt ni rajon ani ma mej qit bolet nfush ninternet! edhe kur te mbrojna veten ndaj ofendimeve na thuhet se po fryhum e sene siq po ja fut ti qitash kot! vetem preke pak kryt e meno ne nje thread siq thirret ''Danke Drenica'' vjen e e ofendon drenicen! a ty met than je njeri taman nkry a? si me shku une naj thread me emrin ''Danke Gukagjini'' dhe mi sha! ska kurfar kuptimi kjo pun! edhe kerkush nuk tha qe jena ma te mirt!une kurr at pun se kum than! per qe ja kena nis luften dhe per qe jena kan te tradhtum nga fadil hoxha etjer ne vitet te hershme, ato i deshmon edhe historia. ajo esht fakt qe smunet me lu kerkush. ti edhe personalisht me ofendove kinse po shitna trim. une vetem foli qa muj me majt, ekam ket trashigemi prej te parve tmi. dmth te luta me dal natan ure bashk e mu shetit! po nuk deshte.

nejse pe lana ket muhabet!
    Po edhe ti je tu provoku.
    Edhe une as nuk te kam sha.
    Por nuk po e di ku po i merr keto far gjera.
    Edhe probleme me Drenicali nuk kam pas kurr shoki
    dhe nuk dua te te berbuz nje rajon komplet. Dhe nese
    e kam bere kete, kerkoj falje.

Zitat Zitat von Azzlack Beitrag anzeigen
    Es ist irgendwie zur Tradition des Albaners geworden
    sich und seine Herkunftsstadt hoch zu loben und andere zu beleidigen/erniedrigen etc.

Aktuelles Beispiel:
    Drenicak = Helden ...
    Gjakovar = Schwule ...

Ich frag mich wie soll uns da noch einer ernst nehmen
    ta qift gjakova at nan ku e ki man

Mirditor
    Danke Drenica? Für was, Kosova wäre ohne amerikanische Intervention 'Albanerfrei'.Ich bedanke mich nicht an Drenica ich bedanke mich lieber an die Toten die für dieses Land gestorben sind, und die kann man nicht aufteilen in Drenicak, Gjakovar oder sonstwas und natürlich bedanke ich mich an den großen Bill Clinton, der uns nicht verenden hat lassen wie die Tutsi in Ruanda. Danke.

shum shembull i mir qa dmth e ndikon ne shprehjen e individeve inati ndaj disa rajoneve! dmth ti eki foton e UCK's ne avatar dhe tash pershkak te urrejtes tende ndaj drenices i thu faliminderit amerikanit dhe thu se na vet sen skena ba! bravo popull shum mir! familia Jashari koka faru pra per asgje! dhe ti e quan vetin ''mbreti bardhyl''...ncnc haj medet haj -.-
    Ma se pari du me te tregu diqka,une nuk e urrej drenicen e as drenicakt sa fmit e mi,po mos fol pa lidhje o Magar.
    Shokte ma te mire i kome Drenicak.
    Ti mos gabo ma me fol per drenice ose UCK se ti sen nuk po dishe.
    UCK-ja nuk ashte veq e drenices,po e krejt shqiptareve.
    Kur e kam dite une qka ashte UCK-ja ti ke lujte ma mut tanin o klloshare.
    Ti je bo sikur nje rrugaq i qajtoreve,qe pine qaj rusi deri sa te explodojne vesht.
    Pse po flet ktu palidhje?,pse po provokon ktu?,marre per ty e i thu vetit drenicak.

Po rri rahat,se te nxa e te lidhi per arre,e te rrehi si qenin,hu deri sa te p'shurresh.

Zitat Zitat von Mirditor Beitrag anzeigen
    Danke Drenica? Für was, Kosova wäre ohne amerikanische Intervention 'Albanerfrei'.Ich bedanke mich nicht an Drenica ich bedanke mich lieber an die Toten die für dieses Land gestorben sind, und die kann man nicht aufteilen in Drenicak, Gjakovar oder sonstwas und natürlich bedanke ich mich an den großen Bill Clinton, der uns nicht verenden hat lassen wie die Tutsi in Ruanda. Danke.
    Kosova wäre aber niemals drenicaken frei geworden es wäre ein zweites israel geworden ohne hoffnung auf frieden aber kämpfen bleibt in drenica tradition

Zitat Zitat von Mbreti Bardhyl Beitrag anzeigen
    Ma se pari du me te tregu diqka,une nuk e urrej drenicen e as drenicakt sa fmit e mi,po mos fol pa lidhje o Magar.
    Shokte ma te mire i kome Drenicak.
    Ti mos gabo ma me fol per drenice ose UCK se ti sen nuk po dishe.
    UCK-ja nuk ashte veq e drenices,po e krejt shqiptareve.
    Kur e kam dite une qka ashte UCK-ja ti ke lujte ma mut tanin o klloshare.
    Ti je bo sikur nje rrugaq i qajtoreve,qe pine qaj rusi deri sa te explodojne vesht.
    Pse po flet ktu palidhje?,pse po provokon ktu?,marre per ty e i thu vetit drenicak.

Po rri rahat,se te nxa e te lidhi per arre,e te rrehi si qenin,hu deri sa te p'shurresh.

a din qa munesh mem ba ti? karin me ma hanger ma shum sen! tqifsha nanen e trimit tinternetit! a trim pot doket vetja me kercenu ninternet a? hajde kur dush bre nanqir! ta qifsha at ftyr tkarit!

Feuerengel
    Mos u shani njerez...