BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 27 von 29 ErsteErste ... 1723242526272829 LetzteLetzte
Ergebnis 261 bis 270 von 287

Danke Drenica

Erstellt von Lucky Luke, 10.02.2009, 23:43 Uhr · 286 Antworten · 29.967 Aufrufe

 1. #261
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Drenica e kuqe Beitrag anzeigen
  oj koqe! po paraqitesh tash bajagi i matun...pra ta perseriti qka me the:
  mthe klloshar, mkerrcenove me rrahje, per qka ket? perse te kritikova per postim a? ti i thu vetes je prind?

  met vertet kerkoj falje per sharje! nuk ja kam zanat edhe sidomos jam kunder sharjes sidomos ne internet! a per ty personalisht pa ta perfshir familien (se si njoh) nuk kam fare respekti! sje kerkushi dhe klloshar je vet!
  Po ti nuk e rrespekton vetveten oj drenica e zez,ti e kalxove moralin e karakterin ton..pfu t'marroft zoti oj fare e flliqt.
  Mos u qudit qe shume shqiptare ju urrejne juve drenicakve,se tipat si ti e kan flliq drenicen.
  Ti po shane se e ki kollaj mas kompjueri mu m'shef.

 2. #262

  Registriert seit
  04.06.2012
  Beiträge
  39
  Zitat Zitat von Mbreti Bardhyl Beitrag anzeigen
  Po ti nuk e rrespekton vetveten oj drenica e zez,ti e kalxove moralin e karakterin ton..pfu t'marroft zoti oj fare e flliqt.
  Mos u qudit qe shume shqiptare ju urrejne juve drenicakve,se tipat si ti e kan flliq drenicen.
  Ti po shane se e ki kollaj mas kompjueri mu m'shef.

  moti qisifar hajvani skum pa! mjert thmi tu qfar babe paskan! mshele at goj tash e hesht! pertjeter me kerrcenove me rrahje, kur dush dalum! ti si prind spaske pun mat mir veq mu kap me njerz ninternet! kur dush ti thej brit! a po kujton qe munesh me qu kry ku dush a!? kqyri punt tua e mshele!

 3. #263
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Drenica e kuqe Beitrag anzeigen
  moti qisifar hajvani skum pa! mjert thmi tu qfar babe paskan! mshele at goj tash e hesht! pertjeter me kerrcenove me rrahje, kur dush dalum! ti si prind spaske pun mat mir veq mu kap me njerz ninternet! kur dush ti thej brit! a po kujton qe munesh me qu kry ku dush a!? kqyri punt tua e mshele!
  Po rri rahat,se te nxa e te lidhi per arre,e te rrehi si qenin,hu deri sa te p'shurresh,kete fjal e perdorin Drenicakt per me ba hajgare oj lope,po ti lexo mire.A je i drenices a jo.
  E ndaq mu rre fer dil,veq hajde vet.

  Nuk ki nevoj mu shminkat.

  Mos merr me veti as alltia ,sakica,t'furqi,as box hekri.

  Ej edhe mos i merr 100 vet me veti

 4. #264
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Mbreti Bardhyl Beitrag anzeigen
  Po ti nuk e rrespekton vetveten oj drenica e zez,ti e kalxove moralin e karakterin ton..pfu t'marroft zoti oj fare e flliqt.
  Mos u qudit qe shume shqiptare ju urrejne juve drenicakve,se tipat si ti e kan flliq drenicen.
  Ti po shane se e ki kollaj mas kompjueri mu m'shef.
  Bravo te qoft!

  Sa budalla asht ne per Drenice, haj medet e haj.
  Ata lloj "njerzish" e kan prish emerin e Drenices.

  Ashtu me tregojke edhe baba im njehere.
  Kur ka qene ne burg 1987 ne Mitrovice, u njoftua me nje Shqiptar nga Drenica.
  Dhe e kan kapercy mire me njeri tjeterin. Aj Drenicalija u lirua 2 muaj me heret
  se baba im prej burgut. Dhe i ka then: "Kshyre, kur t`vjen njehere ne Drenice
  ose qe i bjen nga rruga jone, kthehu pak te une dhe rrim."

  Ashtu ndodhi. Pas 6 muajve baba im shkoj ne Drenice per te vizituar ata.
  E kishin pas nje far kafiqi apo shitore nuk e di sakt. Dhe aj hyri mbrenda
  dhe Drenicalise i erdh shume mire. Mbas 5 minutash erdhen nena dhe bashkshortja
  e tij. Baba im ja u dha doren dhe i perqafoj dhe ju tha "mire dita, si jeni a jeni mire"

  Ne ate moment qerja e Drenicalis u ndryshua, dhe nena dhe bashkshortja e tij shkun.
  Aj Drenicalija ju kthy babes tim dhe i tha: "Kshyre ti qka po t`them, ik sa me shpejt prej
  ketuit se mos po te nzen dajaku!" Baba im nuk e diti per qfar arsye me i then keto fjal:
  Dhe Drenicalia i tha: "Ti kur t`ja jep doren nenes time ose gruas time ti edhe i qkerdhen ata!"
  Edhe baba im ja kthej: "Qka po flet o burr? Por nenen tane e shikoj si nenen time dhe shoqen
  tane si moter. Nuk e di qfar problemi ke me mua une veq ju fola.

  Dhe Drenicaku apet i tha: "Hup prej ketuit se po ti qi njeqindmij nana! Edhe njehere befsh
  me ardh ka me ti qi robt n`goj!"

  Dhe baba im shkoj.

  Kesi lloj njerzish jetojn atje. Njerzi sikur ne Gjungell.

 5. #265

  Registriert seit
  15.04.2012
  Beiträge
  5.720
  Hajde rren hajde

 6. #266
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Preke Kuci Beitrag anzeigen
  Hajde rren hajde
  Jo vellaqko, nuk asht rren se nuk e kam zorin me rrejt per
  kete. Mos qit fjal prej veti kur nuk din sen.

 7. #267

  Registriert seit
  04.06.2012
  Beiträge
  39
  histori tfort ki qit qitash! si me pas kan UDBAsh pi qet kto tregime

  oh Prek kusha a pe sheh more nuk u bam rahat kurr. ktyneher me shkije (besa edhe me disa shqiptar) e tash i njekum shkijet e po na kerrcenohen e po na sulmojn bashkatdhetart ton! folni folni se tfortit dihet ja kan pas gjith inati!

  edhe per ty oh bardhyl_princesha: mos ki gajle se edhe me marr alltin pluma sna kan met neve drenices se i kena hargjit ne shkije. per ata mos tut! edhe tu baft puna per allti ne forum haj me det per neve qa na ka gjet!


 8. #268
  Taudan
  Moni bre mos shani njoni tjetrin.Po ma zi se femi jeni.Ndoshta nuk eshte rren Preke.Qysh e din ti?Ka njerëz të ndryshëm.

 9. #269

  Registriert seit
  24.04.2012
  Beiträge
  73
  Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
  Bravo te qoft!

  Sa budalla asht ne per Drenice, haj medet e haj.
  Ata lloj "njerzish" e kan prish emerin e Drenices.

  Ashtu me tregojke edhe baba im njehere.
  Kur ka qene ne burg 1987 ne Mitrovice, u njoftua me nje Shqiptar nga Drenica.
  Dhe e kan kapercy mire me njeri tjeterin. Aj Drenicalija u lirua 2 muaj me heret
  se baba im prej burgut. Dhe i ka then: "Kshyre, kur t`vjen njehere ne Drenice
  ose qe i bjen nga rruga jone, kthehu pak te une dhe rrim."

  Ashtu ndodhi. Pas 6 muajve baba im shkoj ne Drenice per te vizituar ata.
  E kishin pas nje far kafiqi apo shitore nuk e di sakt. Dhe aj hyri mbrenda
  dhe Drenicalise i erdh shume mire. Mbas 5 minutash erdhen nena dhe bashkshortja
  e tij. Baba im ja u dha doren dhe i perqafoj dhe ju tha "mire dita, si jeni a jeni mire"

  Ne ate moment qerja e Drenicalis u ndryshua, dhe nena dhe bashkshortja e tij shkun.
  Aj Drenicalija ju kthy babes tim dhe i tha: "Kshyre ti qka po t`them, ik sa me shpejt prej
  ketuit se mos po te nzen dajaku!" Baba im nuk e diti per qfar arsye me i then keto fjal:
  Dhe Drenicalia i tha: "Ti kur t`ja jep doren nenes time ose gruas time ti edhe i qkerdhen ata!"
  Edhe baba im ja kthej: "Qka po flet o burr? Por nenen tane e shikoj si nenen time dhe shoqen
  tane si moter. Nuk e di qfar problemi ke me mua une veq ju fola.

  Dhe Drenicaku apet i tha: "Hup prej ketuit se po ti qi njeqindmij nana! Edhe njehere befsh
  me ardh ka me ti qi robt n`goj!"

  Dhe baba im shkoj.

  Kesi lloj njerzish jetojn atje. Njerzi sikur ne Gjungell.

  Eh njeri mshele gojen e trrus mos u perzi tash une nuk jam Drenicak amo apet nuk ban me shajt ni Popel se kur ishe kan najher n Drenic nuk e kishe shajt Drenicen se ski Bole per mi shajt

 10. #270
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Hasjan Beitrag anzeigen
  Eh njeri mshele gojen e trrus mos u perzi tash une nuk jam Drenicak amo apet nuk ban me shajt ni Popel se kur ishe kan najher n Drenic nuk e kishe shajt Drenicen se ski Bole per mi shajt
  Ku i kam shajt o trullq!
  Ik more baj bythen tane te pa pastert!

  Une nuk e kam zorin me sha njerzi palidhje por mos te nin kush.
  Ku e kam sha une ne postimin tim te mbramt? A? Tregom ku o budall!???


  E ju qyqanat e tjer, mbylleni gojen more se si themia jeni ba.
  Nese nuk keni bythe per te verteten atehere mbylleni gojen qe e keni si bytha
  e shkjaut. Rambot e Internetit qka jeni ju- ju ndermjet kompjuterit i keni "bolet e kalit"
  por ne realitet i keni si t`Knusit.

Ähnliche Themen

 1. Drenica
  Von Kusho06 im Forum Balkan-Städte
  Antworten: 170
  Letzter Beitrag: 10.05.2013, 13:36
 2. Danke an euch für meine ersten 100 DANKE
  Von Arbeitslos im Forum Rakija
  Antworten: 8
  Letzter Beitrag: 01.02.2011, 22:28
 3. DRENICA!
  Von MIC SOKOLI im Forum Balkan-Städte
  Antworten: 46
  Letzter Beitrag: 11.01.2006, 22:44