BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 21

Dėshiron tė jesh gjithė ditėn i freskėt ?!

Erstellt von Bizantin, 01.02.2012, 04:27 Uhr · 20 Antworten · 2.626 Aufrufe

 1. #1
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15

  Dėshiron tė jesh gjithė ditėn i freskėt ?!

  Ju bezdisin militantėt partiakė…

  Ju bezdisin sharjet - fyerjet…


  Ju bezdisin fjalėt e rrugės…


  Doni shoqėri tė kulturuar e tė sinqertė…


  Si ?!

  Fare lehtė !  Vizito: Forum-Al.com™ dhe kaq!


  Unė e gjeta rehatinė.


  Unė e gjeta mėnyrėn si tė ndihem gjithė ditėn i freskėt.


  Unė e gjeta mėnyrėn si mos ta ndiej lodhjen.


  Ju mirepresim !


 2. #2
  Sonny Black
  Nė kohėn e polemikave tė forta mbi silikonėt e gjirit, nėse ata janė vėrtet kancerogjenė, dalin edhe histori qė duket se janė nė mbrojtje tė tyre.

  E tillė ėshtė ajo qė ka ndodhur nė Florida tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, ku njė grua u qėllua me thikė disa herė nė gjoks nga rivalja e saj nė dashuri.
  Dhe ka qenė pikėrisht silikoni qė kishte bėrė nė gjoks, i cili i shpėtoi jetėn, duke i mbrojtur zemrėn, raporton Noa.

  Viktima e sulmit tė supozuar, 41 vjeēe, sipas mjekėve ka mundur tė shpėtojė pasi thika ka arritur vetėm qė tė shponte silikonin, pa mundur t’i prekte dot zemrėn.


  Popullsia e Japonisė pritet tė tkurret me 1/3 nė gjysmė shekullin e ardhshėm, parashikon njė raport qeveritar. Thėnė ndryshe, nga 128 milionė, qė ka tani, Japonia parashikohet qė nė vitin 2060 tė ketė jo mė shumė se 87 milionė banorė.

  Sipas studimit, popullsia e Japonisė do vijojė tė bjerė me nga njė milionė ēdo vit, transmeton njoftimet Starti. Ministria e Shėndetėsisė dhe Mirėqenies parashikon qė 40% e popullsisė sė vendit nė vitin 2060 do tė jetė nė pension.

 3. #3
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15
  Ju mirepresim te bashkohemi ne forumin Shqiptar Forum-Al.com™ per nje Shqiperi Etinke.

 4. #4

  Registriert seit
  18.09.2011
  Beiträge
  856
  Wie bist du auf den Namen Bizantin gekommen?

 5. #5

  Registriert seit
  03.11.2009
  Beiträge
  13.141

 6. #6

  Registriert seit
  18.09.2011
  Beiträge
  856
  A ka Kosovare ne ket Forum?

 7. #7
  Avatar von Albion

  Registriert seit
  10.04.2010
  Beiträge
  4.614
  Zitat Zitat von Shqipja e Kastriotit Beitrag anzeigen
  A ka Kosovare ne ket Forum?

  nuk ka kosovar vetem shqiptar

 8. #8
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15
  Zitat Zitat von Shqipja e Kastriotit Beitrag anzeigen
  A ka Kosovare ne ket Forum?
  Ka Shqiptar nga gjithe trojet Shqiptare , Mali Zi , Ilirida, Shqiperia, Kosova, Cameria, dhe eshte forum qe flitet dhe shkruhet Shqip.

 9. #9

  Registriert seit
  18.09.2011
  Beiträge
  856
  Zitat Zitat von Albion Beitrag anzeigen
  nuk ka kosovar vetem shqiptar
  Me Kosovare pyeta une per shqiptar te kosoves.

 10. #10
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15
  Zitat Zitat von Albion Beitrag anzeigen
  nuk ka kosovar vetem shqiptar
  Po kosovaret Shqiptar jan more...ceshte kjo qe thua ka vetem Shqiptar ?

Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte

Ähnliche Themen

 1. Dell: Tė gjithė tė korruptuar
  Von Ciciripi im Forum Kosovo
  Antworten: 5
  Letzter Beitrag: 31.03.2012, 15:58
 2. Rikthehet AKSH do te ēlirojme veriun dhe gjithe trojet shqiptare
  Von Aktivist Vetevendosje im Forum Kosovo
  Antworten: 157
  Letzter Beitrag: 07.10.2011, 08:04
 3. Njė Abetare pėr tė gjithė filloristėt Shqiptarė
  Von Mbreti Bardhyl im Forum Kosovo
  Antworten: 4
  Letzter Beitrag: 28.01.2011, 17:51
 4. Tuna ft. Meda & Geti - Diten Ta Boj Nat
  Von Gentos im Forum Musik
  Antworten: 6
  Letzter Beitrag: 03.07.2009, 15:38
 5. Antworten: 21
  Letzter Beitrag: 12.04.2009, 16:09