BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte
Ergebnis 11 bis 20 von 21

Dėshiron tė jesh gjithė ditėn i freskėt ?!

Erstellt von Bizantin, 01.02.2012, 04:27 Uhr · 20 Antworten · 2.636 Aufrufe

 1. #11
  Avatar von Albion

  Registriert seit
  10.04.2010
  Beiträge
  4.614
  Zitat Zitat von Shqipja e Kastriotit Beitrag anzeigen
  Me Kosovare pyeta une per shqiptar te kosoves.
  Njė Gjuhė - Njė Histori - Njė Komb - Jemi Njė

 2. #12
  Hamėz Jashari

 3. #13
  Zef
  Avatar von Zef

  Registriert seit
  24.10.2011
  Beiträge
  315
  Zitat Zitat von Albion Beitrag anzeigen
  nuk ka kosovar vetem shqiptar
  qe patrijoti

 4. #14
  Avatar von Rockabilly

  Registriert seit
  27.01.2011
  Beiträge
  15.896
  A ka bisedeta te fresket per dhemb-pira dhe pa-sula?

 5. #15
  Zef
  Avatar von Zef

  Registriert seit
  24.10.2011
  Beiträge
  315
  Zitat Zitat von Albion Beitrag anzeigen
  Njė Gjuhė - Njė Histori - Njė Komb - Jemi Njė
  Es ist aber nicht falsch kosovar zu sagen...

 6. #16
  Tigri93
  Po, une, nji Shqiptar nga Shqiperia veriore (Kosova)

 7. #17
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15
  Vellezer tema qe kam hapur ishte me qellim qe te bashkoheshim te gjithe ne forumin Shqiptar etnik Forum-Al.com™ per te mesuar historin e vendit tone dhe per te shkruajtur Shqip dhe jo Gjermanisht.

  Ju pershendes !

 8. #18
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15
  Forum-Al.com™ eshte krijuar para gati dy vjetesh nga anetare te larguar nga forumishqiptar
  Duhet pranuar se edhe ky forum ka nje komunitet te konsiderueshem qe e mban shume aktiv forumin.
  Forum-Al.com™ ka per te egzistuar si shenje proteste ndaj ForumiShqiptar dhe maskaralleqeve qe behen ne ate forum dita-dites me shume. Gjithashtu dua te pershendes dhe antaret qe na kan ndihmuar me krijimin e keti forumi ..Eldushka, DeuS , Esther , PEON , Asgjesikurdielli etje etje

  Ju Mirepresim

 9. #19
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15
  Na keni munguar http://www.Forum-al.com

 10. #20
  Avatar von Bizantin

  Registriert seit
  01.02.2012
  Beiträge
  15
  Rroft Shqiperia Etnike

  Gjithashtu mos harroni te beheni pjes e Forumit Shqiptar Forum-Al.com™ Forumi ku shqiptarėt mblidhen!

Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte

Ähnliche Themen

 1. Dell: Tė gjithė tė korruptuar
  Von Ciciripi im Forum Kosovo
  Antworten: 5
  Letzter Beitrag: 31.03.2012, 15:58
 2. Rikthehet AKSH do te ēlirojme veriun dhe gjithe trojet shqiptare
  Von Aktivist Vetevendosje im Forum Kosovo
  Antworten: 157
  Letzter Beitrag: 07.10.2011, 08:04
 3. Njė Abetare pėr tė gjithė filloristėt Shqiptarė
  Von Mbreti Bardhyl im Forum Kosovo
  Antworten: 4
  Letzter Beitrag: 28.01.2011, 17:51
 4. Tuna ft. Meda & Geti - Diten Ta Boj Nat
  Von Gentos im Forum Musik
  Antworten: 6
  Letzter Beitrag: 03.07.2009, 15:38
 5. Antworten: 21
  Letzter Beitrag: 12.04.2009, 16:09