BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Ergebnis 1 bis 7 von 7

Gezuar Vitin e Ri 2011

Erstellt von Mbreti Bardhyl, 31.12.2010, 00:09 Uhr · 6 Antworten · 5.711 Aufrufe

 1. #1
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572

  Gezuar Vitin e Ri 2011

  Gėzuar dhe gjithė tė mirat nė vitin 2011!.
  Sot do tė hedhim gezimin nė mbarė trojet shqiptare,le tė hidhet vallja, le tė dėgjohet kėnga ,le tė hidhen fishekzjarret,tė ndalemi pėr momentin dhe t`i cakrrojmė gotat, t`i shtrėngojmė duart njėri tjetrit.
  Janė kėto ēaste emocionale ,ēaste magjike kur i mbyllim sytė dhe mendojmė dėshirėn.
  Shendet e dashuri ne jeten tuaj dhe te familjes suaj.
  PAQJA DHE BASHKIMI KOMBETARE MBRETĖRROFESHIN ĒDOHERĖ NĖ VATRAT TONA.

  Gezuar!

  Me rrespekt
  Mbreti Bardhyl

 2. #2
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Hallo(an alle user BF)
  Ein frohes und erfolgreiches Jahr 2011.
  Euch allen und ihren Familie ein gesundes Neues Jahr

 3. #3
  Avatar von Albion

  Registriert seit
  10.04.2010
  Beiträge
  4.614
  Ju uroj te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen
  gezuar vitin e ri 2011

 4. #4
  Bushido
  Frrohės Nėuės Jahrr

 5. #5
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Bushido Beitrag anzeigen
  Frrohės Nėuės Jahrr
  Ihnen auch brate
  Gezuar vitin e ri 2011

 6. #6
  Avatar von valamala

  Registriert seit
  07.12.2008
  Beiträge
  167
  Me rastin e ndrrimit te moteve ia uroj te gjithve festen e Vitit te Ri njeashtu uroj qe tė mbretėrojė paqja dhe shėndeti,gėzimi dhe lumturia, dashuria dhe harmonia tek ju dhe familjet tuaja! Qofte ky vite qe po hyme nje vite i realizimit te te gjitha deshirave dhe tė jemi tė pregatitur pėr sfidat e reja qė do te na sjell viti 2011!

 7. #7

  Registriert seit
  05.09.2004
  Beiträge
  7.890
  Urime Viti ri 2011

Ähnliche Themen

 1. Antworten: 107
  Letzter Beitrag: 24.07.2012, 19:02
 2. Gėzuar 28 Nėntori
  Von AGRON im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 38
  Letzter Beitrag: 29.11.2011, 17:00
 3. GEZUAR 28 NENTORI
  Von alba_mafia im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 87
  Letzter Beitrag: 14.06.2011, 07:44
 4. Sretan 1 maj - fröhlichen 1 mai - gėzuar 1 maj
  Von Mastakilla im Forum Religion und Soziales
  Antworten: 3
  Letzter Beitrag: 01.05.2011, 14:32
 5. Gėzuar Pashkėt
  Von Eli im Forum Religion und Soziales
  Antworten: 13
  Letzter Beitrag: 24.04.2011, 14:26