BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 13 ErsteErste ... 678910111213 LetzteLetzte
Ergebnis 91 bis 100 von 123

Glückwunsch Mutterkosovo! 17.02.2011

Erstellt von Gentos, 14.02.2011, 19:19 Uhr · 122 Antworten · 12.557 Aufrufe

 1. #91

  Registriert seit
  05.02.2011
  Beiträge
  19
  urime pavaresine kosove

 2. #92
  aki

  Registriert seit
  22.02.2009
  Beiträge
  5.255
  infans mortuus

 3. #93
  benutzer1
  urime te gjithve diten e parvarsijes!

 4. #94
  Avatar von absolut-relativ

  Registriert seit
  17.03.2006
  Beiträge
  10.378
  welch ein trauertag !!!

 5. #95

  Registriert seit
  26.12.2010
  Beiträge
  2.419
  „Rreth flamurit të përbashkuar,
  Me një dëshirë, me një qëllim,
  Të gjithë Atij duke u betuar,
  Të lidhim besën për shpëtim
  Prej lufte veç ai largohet,
  Që është lindur tradhëtor,
  Kush është burrë nuk frikohet,
  Po vdes, po vdes si një dëshmor
  Në dorë armët do t’i mbajmë,
  Të mbrojmë Atdheun në çdo kënd,
  Të drejtat tona ne s’i ndajmë,
  Këtu armiqtë s’kanë vend
  Se zoti vetë e tha me gojë,
  që kombet shuhen përmbi dhe,
  por Shqipëria do të rrojë,
  për të, për të luftojmë ne.“

 6. #96

  Registriert seit
  11.07.2010
  Beiträge
  76
  In Prizren sieht es gerade schön aus
  glückwunsch an alle Kosova Albos

 7. #97

  Registriert seit
  25.03.2009
  Beiträge
  1.420
  ok, dann will ich mal nicht so ein Arsch sein...

  Urime Pavaresine, te nderuar Motra & Vllezer shqiptar

  ishalla kjo Kosova e dashur na zgjohet prej Gjumit najher dhe bahet taman shtet, ne kuptimin e plote t'Fjales.

  Gezuar!

 8. #98

  Registriert seit
  07.12.2007
  Beiträge
  13.526
  Zitat Zitat von Die Teutonin Beitrag anzeigen
  Größenwahn kommt vor dem Fall

  wtf ?

 9. #99
  Leo
  Avatar von Leo

  Registriert seit
  25.06.2010
  Beiträge
  3.440
  Urime urime diten e pavaresis.

 10. #100
  TurkishRevenger
  Ich verfluche diesen Tag

Ähnliche Themen

 1. Glückwunsch Slowakei!
  Von Sugarcake im Forum Sport
  Antworten: 19
  Letzter Beitrag: 24.06.2010, 23:29
 2. Glückwunsch zum 60 Geburtstag
  Von Franko im Forum Rakija
  Antworten: 14
  Letzter Beitrag: 07.10.2009, 22:29
 3. Glückwunsch bruni
  Von Ivo2 im Forum Glückwünsche
  Antworten: 21
  Letzter Beitrag: 15.12.2008, 13:19
 4. Glückwunsch!!
  Von Vodka_i_Džin im Forum Sport
  Antworten: 12
  Letzter Beitrag: 26.03.2007, 11:08
 5. Glückwunsch Kroatien
  Von Krajisnik im Forum Urlaubsforum
  Antworten: 1
  Letzter Beitrag: 13.03.2005, 18:42