BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 33 von 37 ErsteErste ... 23293031323334353637 LetzteLetzte
Ergebnis 321 bis 330 von 365

Gold AG - Patriot i Atdheut ?

Erstellt von Sazan, 27.02.2014, 12:57 Uhr · 364 Antworten · 20.556 Aufrufe

 1. #321
  Avatar von Tarmi Rićmi

  Registriert seit
  22.03.2010
  Beiträge
  4.344
  - - - Aktualisiert - - -
  pasha kanunin[/QUOTE]

  respekt crowley du hast die wertvorstellungen eines lekë dukagjini
  ich benutze dieses wort sehr selten aber du bist wahrlich eine ehrenvolle person durch und durch.
  mögen statuen nach deinen abbild gemeisselt werden.
  möge deine botschaft jeden erreichen,ich weiss es ist schwierig in unserer schiki miki ich trage homoklamotten von zara geselschafft.

 2. #322
  Avatar von Rockabilly

  Registriert seit
  27.01.2011
  Beiträge
  15.871
  Zitat Zitat von stony montana Beitrag anzeigen
  - - - Aktualisiert - - -

  respekt crowley du hast die wertvosrtellungen eines lekë dukagjini
  ich benutze dieses wort sehr selten aber du bist wahrlich eine ehrenvolle person durch und durch.
  mögen statuen nach deinen abbild gemeisselt werden.
  möge deine botschaft jeden erreichen,ich weiss es ist schwierig in unserer schiki miki ich trage homoklamotten von zara geselschafft.

  Wahrlich. Möge dieser Segen all Menschen treffen. Möge die Schönheit meines Antlitz die Herzen der Menschen mit Wärme und Ehre füllen für 1000 von Jahren.

 3. #323
  Avatar von Tarmi Rićmi

  Registriert seit
  22.03.2010
  Beiträge
  4.344
  Zitat Zitat von Crowley Beitrag anzeigen
  Wahrlich. Möge dieser Segen all Menschen treffen. Möge die Schönheit meines Antlitz die Herzen der Menschen mit Wärme und Ehre füllen für 1000 von Jahren.
  amin.

 4. #324
  Mudi
  Zitat Zitat von Crowley Beitrag anzeigen
  Wahrlich. Möge dieser Segen all Menschen treffen. Möge die Schönheit meines Antlitz die Herzen der Menschen mit Wärme und Ehre füllen für 1000 von Jahren.

  Gott bewahre. frog.png

 5. #325
  Avatar von Rockabilly

  Registriert seit
  27.01.2011
  Beiträge
  15.871
  Zitat Zitat von MOE Beitrag anzeigen
  Gott bewahre. frog.png
  Schweig!

 6. #326
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  das video hat mittlerweile über 3.000.000 klicks. respekt gold aga!!

  - - - Aktualisiert - - -

  Zitat Zitat von PriZrenChick Beitrag anzeigen
  stimmt da hast du recht glaub auch das dies ein pr gag ist

  dhe ja doli e arriti qellimin e vet mu perla shqiptar mes vete

  ky u nxe se po dojn me ndalu ezanin e shperthej total diku tjeter nejse po du me than qe leht esht me manipulu me tema aktuale ni popull

  ky per mu esht ni laper qe nrron si tfryn fryma hiq ma larg sa naj 4muj qiti ni kong me k***a e noizy si mysafir me shit men me allti etj.. 1 kong mpelqe qajo zemra e nanes se ky si njeri a zot runa.. kqyrne vetin ma mir i kini punt

  sja vlen per ket dobsir me diskutu met miraaa
  ti me kane e mire nuk ja kishe ngjit vetit emrin "prizren-chick" oj laperic. ndoshta te doket vetja chicken.. zoti e din.

 7. #327
  Avatar von Mitro94

  Registriert seit
  02.02.2013
  Beiträge
  900
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  das video hat mittlerweile über 3.000.000 klicks. respekt gold aga!!

  - - - Aktualisiert - - -  ti me kane e mire nuk ja kishe ngjit vetit emrin "prizren-chick" oj laperic. ndoshta te doket vetja chicken.. zoti e din.
  Leje rrahat ti ketë vajzën. Ndash me diskutu si njeri diskuto, por jo ne ketë mënyrë ofenduese.

  As ty spo ta nguz kerkush islamin.

 8. #328
  Nonqimi

  Veröffentlicht in Februar 24, 2014 me 0 Kommentare

  Hoxhë Shefqet Krasniqi sot e ka takuar reperin Gold AG i cili ditë më parë ka lansuar një këngë ku fyen disa nga politikanët në Kosovë dhe Shqipëri, duke përfshirë presidenten Atifete Jahjaga dhe kryeministrin Edi Rama.
  Hoxha me këtë rast e ka falënderuar reperin për guximin e tij, por në të njejtën kohë e ka këshilluar që ta lë muzikën.
  “Hoxhë Dr. Shefqet Krasniqi sot pas namazit të ikindisë në Xhaminë e madhe në Prishtinë e priti reperin e njohur, tashmë të famshmin Gold AG,i cili e njoftoi hoxhën për motivin e këngës së përfolur ditëve të fundit.
  Ndërsa Hoxha nga ana e tij e falenderoj vëllain Arianin për guximin, vendosshmërinë e tij për t’i mbrojtur interesat e Islamit dhe muslimanëve në vendin tonë”, thuhet në postimin e lajmit në faqen e Facebookut “Të përfitojmë nga hoxha i nderuar Dr. Shefqet Krasniqi”, transmeton reporteri.
  “Pastaj hoxha e këshilloi atë që ta lë muzikën dhe në të njejtën kohë të jetë sa më i kujdesshëm në flajorin e tij, sepse fjalori i pastërt është kulturë e besimtarit të mirë”, thuhet më tej në lajm.


 9. #329
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Mitro94 Beitrag anzeigen
  Leje rrahat ti ketë vajzën. Ndash me diskutu si njeri diskuto, por jo ne ketë mënyrë ofenduese.

  As ty spo ta nguz kerkush islamin.
  shoki, nese doni me diskutu si njerez, atehere mos i paragjykoni te tjeret veq se keni urrejtje ndaj islamit.

 10. #330
  Nonqimi
  Islami osht Feja Zotit oo Kaurra e Kaurresha!

Ähnliche Themen

 1. Antworten: 58
  Letzter Beitrag: 03.02.2013, 13:01
 2. Gold AG - Kamera e fshehur - BUSTED
  Von Mitro94 im Forum Kosovo
  Antworten: 1
  Letzter Beitrag: 02.02.2013, 20:56