BalkanForum - das Forum fr alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum fr alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum fr alle Balkanesen.
Seite 35 von 37 ErsteErste ... 2531323334353637 LetzteLetzte
Ergebnis 341 bis 350 von 365

Gold AG - Patriot i Atdheut ?

Erstellt von Sazan, 27.02.2014, 12:57 Uhr 364 Antworten 20.610 Aufrufe

 1. #341
  Avatar von PriZrenChick

  Registriert seit
  20.05.2007
  Beitrge
  999
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  o chick oj qyqe.. a mos ja ke majt qirin gold ages qe po thu "i ka mush hunt me mall"?
  hahaha lo l.. kultura jote ski faj jam ka flas me nje fmijaq e jo me nje burr.. me sa pe shoh ti pja mban mir pra veq vazhdo mos u ndal ndoshta te shperblen

  - - - Aktualisiert - - -

  Zitat Zitat von Mitro94 Beitrag anzeigen
  Jo shoku jem ashtu nuk eshte.

  Na dyte e dime kush eshte tu i financuar radikalt n Kosov.

  Sa pr Ezan ti pe sheh q myslimanet e kan zgjedhur kt ligj. Edhe spo ndalohet, po ve po rregullohet Ezani.

  Un spo shkoj kerkun, se Kosova gjithashtu eshte vendi jem si i yti. Ndash me shku ti dyert i ki te hapur - Nje one way per Arabi porosite.

  A 95% te Kosovs po protestojn kundr qetyre qka prej permend ti a?
  smerr vesh ju ka ngatrru truri se ska jet tjashtme perpos interneti doren nzemer dhe nkosov ka ksi wahabita qe jan mbush ekstrem hiq ma larg nprizren ka sjam ka e mohoj jo qka esht esht

  valla kot koh humbish me to se sdon em pranu qa esht fakt

  sidoqoft un e injoroj e ty tpershendes met mira

 2. #342
  Avatar von Mitro94

  Registriert seit
  02.02.2013
  Beitrge
  900
  Zitat Zitat von PriZrenChick Beitrag anzeigen
  hahaha lo l.. kultura jote ski faj jam ka flas me nje fmijaq e jo me nje burr.. me sa pe shoh ti pja mban mir pra veq vazhdo mos u ndal ndoshta te shperblen

  - - - Aktualisiert - - -  smerr vesh ju ka ngatrru truri se ska jet tjashtme perpos interneti doren nzemer dhe nkosov ka ksi wahabita qe jan mbush ekstrem hiq ma larg nprizren ka sjam ka e mohoj jo qka esht esht

  valla kot koh humbish me to se sdon em pranu qa esht fakt

  sidoqoft un e injoroj e ty tpershendes met mira
  Spo du me rrejt veten. Pr kt duhet me kan njeri realist.

  Qysh po thu ti qashtu eshte: "Qka eshte eshte".

  Edhe ne Mitrovic jam tu dgjuar plot raste pr myslimane radikal. Njerzit prej atjehit prej din senet edhe po dalin fjalt.

  Kur kena bere na diskutim pr kete tem? Tash prej sheh tu luftuar n Siri tu qit propagand n internet etj.

  Krejt fajet e Serbis dhe t Greqis. Po populli kur manipulohet edhe ktu n diaspor qka ki me prit prej njerzve atje?

  Faleminderit shum edhe ty gjithashtu.

 3. #343
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beitrge
  13.046
  da haben sich aber zwei dummkpfe gefunden

  @PrizrenKaqik und @Mitro94

  qata "vehabista" qe ja kan ba gold ages "like" ne youtube, a thu kush i ka pagu? : po ju jeni ma shkije se shkijet

 4. #344
  Mudi
  *Shka eshte, eshte

  maradona_koks_vuvuzela.jpg

 5. #345
  Avatar von Mitro94

  Registriert seit
  02.02.2013
  Beitrge
  900
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  da haben sich aber zwei dummkpfe gefunden

  @PrizrenKaqik und @Mitro94

  qata "vehabista" qe ja kan ba gold ages "like" ne youtube, a thu kush i ka pagu? : po ju jeni ma shikje se shkijet
  Qka dreqin ki q ve ofendimet i ki n maj t guhes?!

  A nuk mundesh me diskutu si njeri ti?

  A thu q je qaq trim bre ti?
  Shko pra atje te vlezerit t tu ne Siri edhe lufto. Kosova sht shtet laik, kupto.

  Ata jan fmij qe e dgjojn ato. Njerz q nuk lexojne pr popullin e vet, po vetm flasin.

 6. #346
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beitrge
  13.046
  Zitat Zitat von Mitro94 Beitrag anzeigen
  Qka dreqin ki q ve ofendimet i ki n maj t guhes?!
  ti e meriton me te ofendu se ishe budall n'kry dhe qetnik n'zemer.

  A nuk mundesh me diskutu si njeri ti?
  me ty jo.

  A thu q je qaq trim bre ti?
  sjam trim

  Shko pra atje te vlezerit t tu ne Siri edhe lufto. Kosova sht shtet laik, kupto.
  hajt shko lufto per mitrovicen masi tek je patriot si skenderbeu^^

  Ata jan fmij qe e dgjojn ato. Njerz q nuk lexojne pr popullin e vet, po vetm flasin.
  jam teper i bindun qe ti kurr liber me dore ske prek.

 7. #347
  Avatar von Lazarat

  Registriert seit
  18.12.2011
  Beitrge
  7.166
  Zitat Zitat von MOE Beitrag anzeigen
  *Shka eshte, eshte

  maradona_koks_vuvuzela.jpg
  *shka eshte, eshte
  Angehngte Grafiken Angehngte Grafiken

 8. #348

  Registriert seit
  16.03.2014
  Beitrge
  3.875
  Zitat Zitat von Mitro94 Beitrag anzeigen
  Qka dreqin ki q ve ofendimet i ki n maj t guhes?!

  A nuk mundesh me diskutu si njeri ti?

  A thu q je qaq trim bre ti?
  Shko pra atje te vlezerit t tu ne Siri edhe lufto. Kosova sht shtet laik, kupto.

  Ata jan fmij qe e dgjojn ato. Njerz q nuk lexojne pr popullin e vet, po vetm flasin.
  Le bre me Vehabista nuk diskutohet.

 9. #349
  Avatar von Lazarat

  Registriert seit
  18.12.2011
  Beitrge
  7.166
  Sazan ist blond und hat keinen bartwuchs, wie bitte soll er also ein wahabite sein

 10. #350
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beitrge
  13.046
  Zitat Zitat von Castro Beitrag anzeigen
  Sazan ist blond und hat keinen bartwuchs, wie bitte soll er also ein wahabite sein
  ich habe rote haare und sommersprossen

  - - - Aktualisiert - - -

  Zitat Zitat von ASRomaUltra Beitrag anzeigen
  Le bre me Vehabista nuk diskutohet.

hnliche Themen

 1. Antworten: 58
  Letzter Beitrag: 03.02.2013, 13:01
 2. Gold AG - Kamera e fshehur - BUSTED
  Von Mitro94 im Forum Kosovo
  Antworten: 1
  Letzter Beitrag: 02.02.2013, 20:56