BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 6 von 37 ErsteErste ... 234567891016 ... LetzteLetzte
Ergebnis 51 bis 60 von 365

Gold AG - Patriot i Atdheut ?

Erstellt von Sazan, 27.02.2014, 12:57 Uhr · 364 Antworten · 21.097 Aufrufe

 1. #51
  Avatar von Cameria

  Registriert seit
  25.05.2012
  Beiträge
  2.488
  historia e shqiptareve eshte shkruar me gjak sot keta neo-osmanet erdhin dhe po dojn me manipulime me na ndrryshu historine , dhe vetem ju qe keni gjak turko serbe besojn sot se na kan cliru neve !!

 2. #52
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Karl der Kuehne Beitrag anzeigen
  sazan, fakt eshte qe osmant e kan sulmu e okupu balkanin. s“eshte propagand
  edhe nje, mos e ofendoni njani tjetrin, s“ju ka hije
  pse vlla, une nuk po e ofendoj askend.

 3. #53
  Nik
  Zitat Zitat von DieEinz Beitrag anzeigen
  kush ta ka pshtu bythen prej osmanve. A osht kan katoliki. Gjergj kastrioti. Ti shoki a e din se edhe ju e keni pas fejen katolike , cillen shqiptare KATOLIKE e nje krejt bota Nen terezen , kush na ka nimu nluft me serbin ?? Amerika. Katolikt E ti quni vogel po thu na me ik ne rom ?? A ki men a joo ,,, po kujton se adem jashari ta ka pshtu kosoven a ??? Jo shoki asniher pa ameriken na hala ishim ner serbi. Ee ky gold ag ky mut njeri neper mikrofon pe qel gojen kogja shum e nreakitet sen spo ban ku e ka triminin ky se pe shet veten patriot?? Ky saher pe qel gojen po ju rasset muti ngoj

  shqiptaria sosht islam asnihere as nuk ka mu kan islam


  ky radikal islamist si gold ag se ka venin nshqiptari por e. Ka venin ne arabi.


  hahaha kogja shum po tuti me shajt ramushin. Do koh e keni thirr rambo e tash se po fol drejt neper kamera pe shanii. ... Fliqana jeni
  Unė e di fort mir qė ne kemi qen tė gjith ja katolik ja ortodoks. E njoh historin ton. Amerika, Amerika, Amerika, o njeri, na i lujtėt ment me kto muabete... Amerikės si bėn tėrt pėr Kosovėn apo pėr shqiptarėt, si intereson HIĒ e FARE! Mos mė trego qė Amerika i ka ndihmuar Kosovės dhe Shqipėrisė, kėt e di mir, por nė zemėr jemi bashk me turqit, arabėt dhe myslimanėt tė tjer. Sepse ata na duan nga feja dhe jo nga INTERESI. Amerika as nuk osht katolike, ore, ēfar flet ti??? Ma ateist pi Amerikės s'ka...

  Shqiptaria osht 70 deri 80 % myslimane. Sidomos nė Kosovė, Maqedoni dhe Serbi shqiptarėt mysliman jan shum fetar. Nė Shqipėri osht pak ndryshe, sepse enverizmi ka ndikuar shum te populli. Por nė pėrgjithsi shqiptarėt jan shumic myslimane. Kur shkon nė njė katund shqiptari nė Maqedoni apo nė Kosovė ēfar sheh??? Kish apo xhami? Hajde ec aty...

 4. #54
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Cameria Beitrag anzeigen
  dhe vetem ju qe keni gjak turko serbe besojn sot se na kan cliru neve !!
  @karl

  ky eshte ofendim i rend vlla. ky budalla po mundohet me u shty me allahun

 5. #55
  Avatar von Cameria

  Registriert seit
  25.05.2012
  Beiträge
  2.488
  Zitat Zitat von Ohrid Beitrag anzeigen
  Unė e di fort mir qė ne kemi qen tė gjith ja katolik ja ortodoks. E njoh historin ton. Amerika, Amerika, Amerika, o njeri, na i lujtėt ment me kto muabete... Amerikės si bėn tėrt pėr Kosovėn apo pėr shqiptarėt, si intereson HIĒ e FARE! Mos mė trego qė Amerika i ka ndihmuar Kosovės dhe Shqipėrisė, kėt e di mir, por nė zemėr jemi bashk me turqit, arabėt dhe myslimanėt tė tjer. Sepse ata na duan nga feja dhe jo nga INTERESI. Amerika as nuk osht katolike, ore, ēfar flet ti??? Ma ateist pi Amerikės s'ka...

  Shqiptaria osht 70 deri 80 % myslimane. Sidomos nė Kosovė, Maqedoni dhe Serbi shqiptarėt mysliman jan shum fetar. Nė Shqipėri osht pak ndryshe, sepse enverizmi ka ndikuar shum te populli. Por nė pėrgjithsi shqiptarėt jan shumic myslimane. Kur shkon nė njė katund shqiptari nė Maqedoni apo nė Kosovė ēfar sheh??? Kish apo xhami? Hajde ec aty...
  te gjithe vijn per interesa !!

  shumica musliman ?? hahaha thua shumica ne rrugen e amerikes ....

 6. #56
  Nik
  Zitat Zitat von Cameria Beitrag anzeigen
  historia e shqiptareve eshte shkruar me gjak sot keta neo-osmanet erdhin dhe po dojn me manipulime me na ndrryshu historine , dhe vetem ju qe keni gjak turko serbe besojn sot se na kan cliru neve !!
  Osmanėt ndoshta s'kan qen pushtuesit mė tė mir ose ma mir: ndoshta kishim merituar ne ma shum. Por fakt osht: Pa osmanėt ne ndoshta do tė ishim pjes ja e Serbis, Bullgaris dhe Greqis. Gjuha jon do ishte bo lėmsh dhe shqiptarėt do pėrziheshin me sllav dhe grek. Kshtu shqiptarėt u dalluan nga komshit, sepse kishin njė fe ndryshe nga tė tjert.

 7. #57

  Registriert seit
  15.02.2011
  Beiträge
  2.950
  une me t“ghithe e pata, leni ofendimet

 8. #58
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Cameria Beitrag anzeigen
  te gjithe vijn per interesa !!

  shumica musliman ?? hahaha thua shumica ne rrugen e amerikes ....
  wieso hat das video von gold AG soviele likes, wenn doch die meisten albaner deiner meinung sind?

 9. #59
  Nik
  Zitat Zitat von Cameria Beitrag anzeigen
  te gjithe vijn per interesa !!

  shumica musliman ?? hahaha thua shumica ne rrugen e amerikes ....
  E di, Ēamėri, qė t'gjith vijn pėr interes, kjo osht e qart, por un nuk i adhuroj turqit apo gjėsendi. Un vetėm i falenderoj qė na sjellėn islamin, sepse jam besimtar dhe qė i ndihmuan popullit ton sado kudo nė karrier, qoft nė ushtri, qoft nė ekonomi, qoft nė politik etj. Sepse grekėt, serbėt, malazezėt, bullgarėt etj. jomysliman e kan pas shum ma vėshtir se ne.

  A don qė tė tė tregoj statistikat tė Shqipėris, Kosovės dhe Maqedonis, apo ēfar???

  - - - Aktualisiert - - -

  Un jam shum falenderues shqiptarve katolik dhe ortodoks, sepse edhe ato sollėn persona tė shquar nė historin dhe kulturėn ton. Disa shembuj vetėm: Gjergj Fishtėn, Kolė Idromenon, Nėn Terezėn, Parashqevi Qiriazin (mėsuesja e par shqiptare), Migjenin edhe shum tė tjer. Un s'jam kundra shqiptarve jomysliman. Por VĖRTET SHUM shqiptar jomysliman jan fort kundra shqiptarve mysliman. Dhe kjo SHUM mė pengon.

 10. #60
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Ohrid Beitrag anzeigen
  Un jam shum falenderues shqiptarve katolik dhe ortodoks, sepse edhe ato sollėn persona tė shquar nė historin dhe kulturėn ton. Disa shembuj vetėm: Gjergj Fishtėn, Kolė Idromenon, Nėn Terezėn, Parashqevi Qiriazin (mėsuesja e par shqiptare), Migjenin edhe shum tė tjer. Un s'jam kundra shqiptarve jomysliman. Por VĖRTET SHUM shqiptar jomysliman jan fort kundra shqiptarve mysliman. Dhe kjo SHUM mė pengon.
  mos e harro anton qeten

Seite 6 von 37 ErsteErste ... 234567891016 ... LetzteLetzte

Ähnliche Themen

 1. Antworten: 58
  Letzter Beitrag: 03.02.2013, 13:01
 2. Gold AG - Kamera e fshehur - BUSTED
  Von Mitro94 im Forum Kosovo
  Antworten: 1
  Letzter Beitrag: 02.02.2013, 20:56