BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.

Umfrageergebnis anzeigen: Soll das Kosovo unabhängig werdeb?

Teilnehmer
341. Du darfst bei dieser Umfrage nicht abstimmen
  • Ja

58 17,01%
  • Nein

27 7,92%
  • Mir egal

9 2,64%
  • Autonomie auflösen und in Serbien reinintegrieren

19 5,57%
  • So lassen wie es ist

3 0,88%
  • An Albanien anschließen

24 7,04%
  • Albanien soll sich dan an Kosovo anschließen

3 0,88%
  • 198 58,06%
Seite 17 von 50 ErsteErste ... 713141516171819202127 ... LetzteLetzte
Ergebnis 161 bis 170 von 491

Soll das Kosovo Unabhängig werden???

Erstellt von cro_Kralj_Zvonimir, 25.02.2007, 14:47 Uhr · 490 Antworten · 22.980 Aufrufe

Zitat Zitat von Momce-Crnogorce
    Zitat Zitat von Vatrena
    Zitat Zitat von Vatrena
    "nista vi po bojelom polju nemate da kazete" :?
    "jer su ga cekali sa puskama" :?

jao jao.. jel te to tata tako naucio da pricas i da se tako extrem-nacionalno ponasas..??
    na ja.. neznam, mozda je to i OK, samo sto ti to radis na pogresnu stranu.. :wink:

eh übrigens: moja mama je isto sa sela, jedno 7km od grada, i kad je Milo
    u to selo doso.. jaoo nemogu da ti objasnim tu radost i tu atmosferu..

neznam koji ti problem imas, ja nisam "taj" koji mislis da jesam..
    jedan od mojih najbolji drugova u Bp se zove Marko.. (nije musliman)
    i sa njim uopste nemam problema.. ali, znas, on je momak iz GRADA i nije seljak... :wink:

posto si ti men i rekla odakle si, evo i ja cu tebi, ako te intersuje..
    ja zivim odma pored muzeja, ako znas gdje se nalazi.. malo nize. kad ides za nikoljc ne skrenes dole, nego ides gore onom ulicom.. :wink: :P
    Izvini Momce...jos za muzej nisam cula u Nikoljcu....ima jedan kod robne kuce!.....kad predjes most kad ides iz grada sa lijeve strane odma sup....jer na to mislis?
    I ima zatvor u Nikoljcu.....

A to selo odakle ti je majka sigurno pretezno muslimansko...naravno da ste mu se radovali koliko ste glupi!

Simbol Crnegore su ti Njegos...najveci prijatelj, kum Srbije i posvjetio je svoj Gorski Vjenac Karadjordju koji je takodjer od Vasojevica, znaci Crnogorac!
    Simbol Crnegore....Gusle.....nad njima odpjevane velike srpske pjesme....dali ti uopste znas sta znaci biti Crnogorac!

Idi citaj Gorski Vjenac....idi vidi sta je reko nas najveci srpski filosof Njegos za muslimane.....Izrod....oprosti....ali to je ta drzava sa kojom se ti dices.....Idi vidi sta znaci zastava skojom se dices....e Momce moje....nijesi u polozaju samnom da se mjeris!

Dali ti znas staru mapu Crnegore?Dali ti znas da su se Crnogorci najzesce borili protiv turaka.....i da nikad nije bila okupirana od turaka...stara Crnagora!
    Dali ti znas da je veliki dio Crnogoraca porijeklom sa Kosova....dali se ti identifikujes sa Crnogorskom kapom i dali ti znas kako prava Crnogorska kapa izgleda!

Dali ti uopste znas o cemu ti pricas?E momce moje, nemas ti pojma!
    pa i nema muzej u niokoljcu nego u centru grada. :wink:
    kad ides glavnom ulicom od reci mo, hotela ka kaficu montenegro onda nekad moras stici do stepenica koje vode dalje ka nikoljcu, e ne znaci neskreces dole nego ides gore ka parku gdje su spomenici.. jel ti sad jasno??

e pa cekaj, jeli ti zivis u proslosti ili kako?
    znaci svi su crnci u ameriku ausländeri?

i ja nisam turcin. odkud tebi to? umijem li ja turski?

nisam u polozaju stobom da se mjerim?? hehe puno si digla nos.. to ti nevalja.. bas take nevolimo dole u bijelo polje.. :wink:

Rekla sam ti nema u nikoljcu blizu robne kuce....znas li robnu kucu!?

Pitala sam te par pitanja....ajde odgovori Crnogorac!

Cime se dicis?Guslom, kapom ili Njegosom?

Zaista se nemozes mjeriti crnogorskom istorijom samnom kad je neznas....jer su Crnogorci srbi pravoslavne vjereispovijesti!Znas!

Ajde pitaj starce kako ti se zvao pradjed, sukundjed....i naicies samo na pravoslavna imena!To ti je istina!Idi raspitaj se malo dje ti je porijeklo!

sta si pila jace od vode danas ili nocas?

kad ides od stanice onda ide prvo robna kuca, pa onda hotel, pa onda park, pa onda kafici, eh ONDAA imas samo 2 opcije. lijevo za nikoljac, a desno za moju ulicu..
    dobro imas i trecu opciju, a to je pravo/izmedju, ali onda bi zavrsila u lim

moze biti da je sve to tacno sto ti kazes, aber ich bin jetzt das was ich bin.
    ich bim moslem, und ehrlich gesagt bin ich glücklich wegem das..
    musliman iz crne gore. ja nikad nisam reko da sam etnicki ctnogorac, ali moja drzava je crna gora, i uvjek ce biti.. :wink:
    to ti nikad nemozes da promjenis, niti tvoj tata.. ili ujko..

evo pogledaj samo FK jedinstvo, znasli koliko muslimana igraju za prvi tim?? :wink:

nisi ni ti meni odgovorila, jesu li svi crnci u amrici ausländeri? bas glupo pitanje.. ali i tvoja nisiu bas bolja..

ee, iako sad nisi shvatila dje zivim, nema veze, pokzacu ti kad se vidi mo.. :wink:

Vidim da neshvacas nista i pricas o muzeju nekom kojeg ja samo znam da je blizu robnekuce tame nedje a to nije Nikoljac!

A kao drugo biti trebalo biti svijestno da ti i tvoji preci poticu od srba....to je dovoljno da ti kazem....nijeste dosli nekad u Crnugoru nego ste svom narodu bili i ostali najveci krvnici....idi uci malo istoriju!

jugo-jebe-dugo
    imas zato sto si dole rodjen ali ja nisam crnogorac nego sumadinac. da bi bio iz crnogore ja bi bio crnogorac a ti jedna od 13% turske manjine u CG kao sto si sad.

jugo-jebe-dugo
    @vatrena

si ti crnogorka? odakle si od dole?

pozdrav

Zitat Zitat von jugo-jebe-dugo
    Zitat Zitat von Vatrena

jao jao.. jel te to tata tako naucio da pricas i da se tako extrem-nacionalno ponasas..??
    na ja.. neznam, mozda je to i OK, samo sto ti to radis na pogresnu stranu.. :wink:

i sa njim uopste nemam problema.. ali, znas, on je momak iz GRADA i nije seljak... :wink:

ja zivim odma pored muzeja, ako znas gdje se nalazi.. malo nize. kad ides za nikoljc ne skrenes dole, nego ides gore onom ulicom.. :wink: :P
    Izvini Momce...jos za muzej nisam cula u Nikoljcu....ima jedan kod robne kuce!.....kad predjes most kad ides iz grada sa lijeve strane odma sup....jer na to mislis?

A to selo odakle ti je majka sigurno pretezno muslimansko...naravno da ste mu se radovali koliko ste glupi!

Simbol Crnegore su ti Njegos...najveci prijatelj, kum Srbije i posvjetio je svoj Gorski Vjenac Karadjordju koji je takodjer od Vasojevica, znaci Crnogorac!
    Simbol Crnegore....Gusle.....nad njima odpjevane velike srpske pjesme....dali ti uopste znas sta znaci biti Crnogorac!

Idi citaj Gorski Vjenac....idi vidi sta je reko nas najveci srpski filosof Njegos za muslimane.....Izrod....oprosti....ali to je ta drzava sa kojom se ti dices.....Idi vidi sta znaci zastava skojom se dices....e Momce moje....nijesi u polozaju samnom da se mjeris!

Dali ti znas staru mapu Crnegore?Dali ti znas da su se Crnogorci najzesce borili protiv turaka.....i da nikad nije bila okupirana od turaka...stara Crnagora!
    Dali ti znas da je veliki dio Crnogoraca porijeklom sa Kosova....dali se ti identifikujes sa Crnogorskom kapom i dali ti znas kako prava Crnogorska kapa izgleda!

sta ti pitas jednog Sandzak Bosniaka sta je crnogorac. hehe taj nema blage veze sa crnogorom samo sto su njegovi iz BP.

Znas sta je najgore....to sto je istina....da su njegovi bili nekad srbi i da su se poturcili i postali svom narodu najveci krvnici!.....a nema blage veze o Crnojgori i njene historije a dici se sa njom!To ti je najgore.....!

Svaka cast Njegosu....samo jos cekam odgovor na moja pitanja.....ali posto nezna.....sta ces!

Veliki Njegos je bio u pravu!

@vatrena

pozdrav

E ja sam iz Bijelog Polja....kao i momce....zato znam da nema pojma!

Zitat Zitat von Vatrena
    Zitat Zitat von Vatrena
    Zitat Zitat von Vatrena

pa i nema muzej u niokoljcu nego u centru grada. :wink:
    kad ides glavnom ulicom od reci mo, hotela ka kaficu montenegro onda nekad moras stici do stepenica koje vode dalje ka nikoljcu, e ne znaci neskreces dole nego ides gore ka parku gdje su spomenici.. jel ti sad jasno??

e pa cekaj, jeli ti zivis u proslosti ili kako?
    znaci svi su crnci u ameriku ausländeri?

i ja nisam turcin. odkud tebi to? umijem li ja turski?

nisam u polozaju stobom da se mjerim?? hehe puno si digla nos.. to ti nevalja.. bas take nevolimo dole u bijelo polje.. :wink:

Rekla sam ti nema u nikoljcu blizu robne kuce....znas li robnu kucu!?

Pitala sam te par pitanja....ajde odgovori Crnogorac!

Cime se dicis?Guslom, kapom ili Njegosom?

Zaista se nemozes mjeriti crnogorskom istorijom samnom kad je neznas....jer su Crnogorci srbi pravoslavne vjereispovijesti!Znas!

Ajde pitaj starce kako ti se zvao pradjed, sukundjed....i naicies samo na pravoslavna imena!To ti je istina!Idi raspitaj se malo dje ti je porijeklo!

sta si pila jace od vode danas ili nocas?

kad ides od stanice onda ide prvo robna kuca, pa onda hotel, pa onda park, pa onda kafici, eh ONDAA imas samo 2 opcije. lijevo za nikoljac, a desno za moju ulicu..
    dobro imas i trecu opciju, a to je pravo/izmedju, ali onda bi zavrsila u lim

moze biti da je sve to tacno sto ti kazes, aber ich bin jetzt das was ich bin.
    ich bim moslem, und ehrlich gesagt bin ich glücklich wegem das..
    musliman iz crne gore. ja nikad nisam reko da sam etnicki ctnogorac, ali moja drzava je crna gora, i uvjek ce biti.. :wink:
    to ti nikad nemozes da promjenis, niti tvoj tata.. ili ujko..

evo pogledaj samo FK jedinstvo, znasli koliko muslimana igraju za prvi tim?? :wink:

nisi ni ti meni odgovorila, jesu li svi crnci u amrici ausländeri? bas glupo pitanje.. ali i tvoja nisiu bas bolja..

ee, iako sad nisi shvatila dje zivim, nema veze, pokzacu ti kad se vidi mo.. :wink:

Vidim da neshvacas nista i pricas o muzeju nekom kojeg ja samo znam da je blizu robnekuce tame nedje a to nije Nikoljac!

A kao drugo biti trebalo biti svijestno da ti i tvoji preci poticu od srba....to je dovoljno da ti kazem....nijeste dosli nekad u Crnugoru nego ste svom narodu bili i ostali najveci krvnici....idi uci malo istoriju!

muzej pored rodne kuce?

samo eto zbog toga sam vise crnogorac nego ti crnogorka.. :wink:

ostali najveci krivici?
    nas narod su sad pravi crnogorci.. a ti pravi crnogorci su svi glasali za nezavinost nase drzave..
    a nasa drzava je crna gora..
    a crna gora nezeli vise nista sa srbijom..
    a srbija moze biti samo ta zemlja sa kojom se granicimo sjeverno-istocno..
    a ako tebi nepase u crnoj gori, iako ti idu crnogorci na zivce, iako nevolis crnu goru.. onda slobodno idi za suma-diju

eto, neznam vise sta da ti kazem..
    kolko imas godina? totalno sam zbunjen.. moze biti i 17 a moze biti i 37.. znam jeste malo cudno.. i ja po prvi put imam taj "osjecaj"..

hoces li da se nadjemo dole ili ne? (neboj se, sladak sam, tako mi boga)

Zitat Zitat von Vatrena
    @vatrena

pozdrav

muzej pored robne kuce?

aha, vidi se ko nema pojma...

imas zato sto si dole rodjen ali ja nisam crnogorac nego sumadinac. da bi bio iz crnogore ja bi bio crnogorac a ti jedna od 13% turske manjine u CG kao sto si sad.
    manjina nemanjina jebiga.. tako ti je to, cigo moj..

eno, vidis, i turci su velika manjina u njemacku pa vidis sta rade..

nesmije ti vi srbi da pisnete od njih..

arapi-turci-bosanci-albanci 8)

jugo-jebe-dugo
    Zitat Zitat von Vatrena
    @vatrena

pozdrav

Endlich mal eine ethnische Montenegrinerin hier und nicht immer diese möchtegern Montis wie momce.

dobro dosla

hahar
    Zitat Zitat von Vatrena
    @vatrena

pozdrav

Endlich mal eine ethnische Montenegrinerin hier und nicht immer diese möchtegern Montis wie momce.

dobro dosla
    i bolje ga popusila!