BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte
Ergebnis 1 bis 10 von 24

Ky ishte Ushtari me lot ne sye !

Erstellt von Ciciripi, 10.05.2012, 11:03 Uhr · 23 Antworten · 1.455 Aufrufe

 1. #1
  Avatar von Ciciripi

  Registriert seit
  26.03.2012
  Beiträge
  5.085

  Ky ishte Ushtari me lot ne sye !

  Ky ishte ushtari me lot ne sy ,shiko jeten e ti sot 2. #2

 3. #3
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Ky ishte ushtari me lot ne sy ,shiko jeten e ti sot
  Qoja ata shokt e tu,ku me dit nashta bahet me ju.
  Shume po marrin rroge prej grupeve kriminale vehabite,veq mu doke si majmunat vehabit.
  Ma mire mu marre me dele se mu ba vehabist

 4. #4
  Avatar von Ciciripi

  Registriert seit
  26.03.2012
  Beiträge
  5.085
  Zitat Zitat von Mbreti Bardhyl Beitrag anzeigen
  Qoja ata shokt e tu,ku me dit nashta bahet me ju.
  Shume po marrin rroge prej grupeve kriminale vehabite,veq mu doke si majmunat vehabit.
  Ma mire mu marre me dele se mu ba vehabist
  Qoje te nana jote me mire

 5. #5
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Qoje te nana jote me mire
  I lige je ti.
  Kollaj me sha.

  P.S. moti me ka vdek Nana

 6. #6
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Mbreti Bardhyl Beitrag anzeigen
  I lige je ti.
  Kollaj me sha.

  P.S. moti me ka vdek Nana
  O keta jan qej o vella.
  Mos i lexo budallakinat e tyre se veq e prish veten.
  Musliman t`karit jan keta- nuk din as me lexu njehere
  siq duhet dhe nuk din per fe t`veten kurgja hiq edhe
  mendojn tani se jan "muslimana te vertet".

  Muta ishin kan keta ketu qe i thojn veti "Musliman"
  dhe i shajn ose i provokojn te tjert pse e kan mendimin
  me ndryshe se sa vet.

  Kalofsh mir.

 7. #7
  Avatar von Freakylol

  Registriert seit
  10.02.2012
  Beiträge
  1.257
  Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
  O keta jan qej o vella.
  Mos i lexo budallakinat e tyre se veq e prish veten.
  Musliman t`karit jan keta- nuk din as me lexu njehere
  siq duhet dhe nuk din per fe t`veten kurgja hiq edhe
  mendojn tani se jan "muslimana te vertet".

  Muta ishin kan keta ketu qe i thojn veti "Musliman"
  dhe i shajn ose i provokojn te tjert pse e kan mendimin
  me ndryshe se sa vet.

  Kalofsh mir.
  Masi na Qej kan mi ti demeke kane Kudr e fliqt.
  Ti kane ma i ditshmi pi krejtve perqata edhe
  e di kush asht Musliman i vertet apo jo?

  Ti ije qajo Kudra ma e madhe qe Provokan e shan ktu
  mos ja ngjit tjerve o Mut... Pirdhu

 8. #8
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Freakimwahn Beitrag anzeigen
  Masi na Qej kan mi ti demeke kane Kudr e fliqt.
  Ti kane ma i ditshmi pi krejtve perqata edhe
  e di kush asht Musliman i vertet apo jo?

  Ti ije qajo Kudra ma e madhe qe Provokan e shan ktu
  mos ja ngjit tjerve o Mut... Pirdhu
  Mos u nervozo, mos u kudriqk
  Masi je tu shkru neper internet si keta tjert (sepse jeni si bushtret)
  se kurr ne jet ti nuk kishe than ose kishe shkru kesi budallaqe
  qe po i shkrun ne forum. Por jeni ne vend te sigurt, dhe hani
  mut ndermjet forumit- ne jeten reale t`kisha tregu une ty se si flet
  ti me mua ose me dikend tjeter.

 9. #9
  Avatar von Freakylol

  Registriert seit
  10.02.2012
  Beiträge
  1.257
  Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
  Mos u nervozo, mos u kudriqk
  Masi je tu shkru neper internet si keta tjert (sepse jeni si bushtret)
  se kurr ne jet ti nuk kishe than ose kishe shkru kesi budallaqe
  qe po i shkrun ne forum. Por jeni ne vend te sigurt, dhe hani
  mut ndermjet forumit- ne jeten reale t`kisha tregu une ty se si flet
  ti me mua ose me dikend tjeter.
  Mos u tut kuçko se ti nuk me nervozon....
  E njejta vlen edhe per ti

  Ti burr i fort kane bre....u dhiva ndone hahah

 10. #10
  Feuerengel
  Zitat Zitat von Freakimwahn Beitrag anzeigen
  Mos u tut kuçko se ti nuk me nervozon....
  E njejta vlen edhe per ti

  Ti burr i fort kane bre....u dhiva ndone hahah
  E vertet, burr jam. E di qe edhe une ndonjehere provokoj
  ose e humbi kontrollen por kjo nuk ndodh aq shpesh si te ju.
  Ndersa une nuk frigohem prej askujt vetem prej zotit. Keshtu
  qe une e kam marr nje shembull. Une ndoshta provokoj- por
  nuk i shaj nenat e huajve. Dhe ketu ne kete forum, "muslimant e fort"
  e shajn nanen e dikujt tjeter ne emerin e fese te vet.
  Kjo asht gje e keqe e nese juve ju pelqen kjo gje atehere vazhdoni.

  Une per veti vetem ne bazen e mendimit tim shkruaj komente dhe jo
  ne "baze te fese"... Edhe une burr jam, me siguri. Por ti ende nuk je.
  Se shiko ti njehere sa here ti me provokove deri me tani dhe shiko sa
  here une ty te ofendova.

  Mos e moho te verteten, shoki.

Seite 1 von 3 123 LetzteLetzte