BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte
Ergebnis 11 bis 20 von 24

Ky ishte Ushtari me lot ne sye !

Erstellt von Ciciripi, 10.05.2012, 11:03 Uhr · 23 Antworten · 1.470 Aufrufe

 1. #11
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
  O keta jan qej o vella.
  Mos i lexo budallakinat e tyre se veq e prish veten.
  Musliman t`karit jan keta- nuk din as me lexu njehere
  siq duhet dhe nuk din per fe t`veten kurgja hiq edhe
  mendojn tani se jan "muslimana te vertet".

  Muta ishin kan keta ketu qe i thojn veti "Musliman"
  dhe i shajn ose i provokojn te tjert pse e kan mendimin
  me ndryshe se sa vet.

  Kalofsh mir.
  O kta fare e flliqt edhe kunder Allahut jane.
  Shqiptare kta nuk jan hiq se hiq.
  Veq muj me thane,ishalla sa ma shpejt ju hup fara.

 2. #12
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Freakimwahn Beitrag anzeigen
  Masi na Qej kan mi ti demeke kane Kudr e fliqt.
  Ti kane ma i ditshmi pi krejtve perqata edhe
  e di kush asht Musliman i vertet apo jo?

  Ti ije qajo Kudra ma e madhe qe Provokan e shan ktu
  mos ja ngjit tjerve o Mut... Pirdhu
  Musliman i vertet ashte ai qe e kqyre punen e vet,shkon normal ne Xhami e falet.
  Thjesht i kqyre punt e veta.
  Nuk ashte ai musliman i cili shane,ose fyen dikend.

 3. #13
  Avatar von Freakylol

  Registriert seit
  10.02.2012
  Beiträge
  1.257
  Zitat Zitat von LS_89 Beitrag anzeigen
  E vertet, burr jam. E di qe edhe une ndonjehere provokoj
  ose e humbi kontrollen por kjo nuk ndodh aq shpesh si te ju.
  Ndersa une nuk frigohem prej askujt vetem prej zotit. Keshtu
  qe une e kam marr nje shembull. Une ndoshta provokoj- por
  nuk i shaj nenat e huajve. Dhe ketu ne kete forum, "muslimant e fort"
  e shajn nanen e dikujt tjeter ne emerin e fese te vet.
  Kjo asht gje e keqe e nese juve ju pelqen kjo gje atehere vazhdoni.

  Une per veti vetem ne bazen e mendimit tim shkruaj komente dhe jo
  ne "baze te fese"... Edhe une burr jam, me siguri. Por ti ende nuk je.
  Se shiko ti njehere sa here ti me provokove deri me tani dhe shiko sa
  here une ty te ofendova.

  Mos e moho te verteten, shoki.
  Aj ha mtranove krejt....
  Kshire mir shka shkrujte ma nalt e mos shkuruj pa lidhje
  o Llud...kush kan e ka provoku mos ha mut palidhje

 4. #14
  Avatar von Freakylol

  Registriert seit
  10.02.2012
  Beiträge
  1.257
  o Pisat shka kani... a e kini kshir ket Video hiq?

  Pse Muhaxheri e ka çit ktu e ki ofendu pa lidhje
  Paramenoje ati bahet dishka tjeter shka fjal e ju
  e bini fejen ne loj....

  Pirdhut nrot sames ju pafshna a vetes i Thoni Burri
  e ju njerzit me mendim tjera ose shka nuk e perfaqsojn interessin
  e juv demeke se Qen jen a ku e di shka une...

  Edhe Muslimani i vertet ka drejt me dhan mendim e vet edhe mo mor pjes ne jeten shoqrore
  ne cillin tem doqoft sepse edhe ju si Laik/Christ/Jahudi usw...
  e jepni mendimin e juv.

  Kini hi dallash dikun shkoni thirrni deni bager me ju nzer se sun kini ma dal kollaj

 5. #15
  Mulinho
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Qoje te nana jote me mire
  Pa pik respekti, nuk te vjen marre me ja shajt njonit nonen, bile edhe qe i paska vdek (rrahmet i past shpirti) edhe i thu vetit musliman i fort? veq e tregon ftyren tend si krejt vehabistat

 6. #16
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Freakimwahn Beitrag anzeigen
  o Pisat shka kani... a e kini kshir ket Video hiq?

  Pse Muhaxheri e ka çit ktu e ki ofendu pa lidhje
  Paramenoje ati bahet dishka tjeter shka fjal e ju
  e bini fejen ne loj....

  Pirdhut nrot sames ju pafshna a vetes i Thoni Burri
  e ju njerzit me mendim tjera ose shka nuk e perfaqsojn interessin
  e juv demeke se Qen jen a ku e di shka une...

  Edhe Muslimani i vertet ka drejt me dhan mendim e vet edhe mo mor pjes ne jeten shoqrore
  ne cillin tem doqoft sepse edhe ju si Laik/Christ/Jahudi usw...
  e jepni mendimin e juv.

  Kini hi dallash dikun shkoni thirrni deni bager me ju nzer se sun kini ma dal kollaj
  I mjeri ti per ato men tua.

 7. #17
  Avatar von Freakylol

  Registriert seit
  10.02.2012
  Beiträge
  1.257
  Zitat Zitat von Mbreti Bardhyl Beitrag anzeigen
  I mjeri ti per ato men tua.
  FLM se ti po mi ban gajlet e mija sepse une shti ska nevoj mi bajt ato....

 8. #18
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Freakimwahn Beitrag anzeigen
  FLM se ti po mi ban gajlet e mija sepse une shti ska nevoj mi bajt ato....
  Ec more fshiju böth pa lami i nukt

 9. #19
  Avatar von Freakylol

  Registriert seit
  10.02.2012
  Beiträge
  1.257
  Mrsh shkavell

 10. #20
  Avatar von Mbreti Bardhyl

  Registriert seit
  24.07.2010
  Beiträge
  2.572
  Zitat Zitat von Freakimwahn Beitrag anzeigen
  Mrsh shkavell
  Mrsh shkavell!!!!!!!!!!!!
  Mu po me thu shkavell aaaaa

Seite 2 von 3 ErsteErste 123 LetzteLetzte