BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 26 von 26 ErsteErste ... 162223242526
Ergebnis 251 bis 254 von 254

Kann Montenegros Rückzug der KS Anerkennung die Wende bringen im Kampf ums Kosovo?

Erstellt von Nemam pojma, 15.01.2011, 10:07 Uhr · 253 Antworten · 13.873 Aufrufe

Wie er denkt das Monte seine Anerkennung zurückziehen würde

Pejan
    Da Montenegro damit als Welt- und Wirtschaftsmacht den ersten Schritt wagen würde: ja.

@InsiderNP

Nebi bilo lose da doibijem odgovor na ovo mr Admin, jer sam i ja tebi odgovorio kad si me citirao. Sta bi sa ovim thread-ovima o srpskim zrtvama?

Zitat Zitat von InsiderNP Beitrag anzeigen
    Kakve veze imaju sad Teme o Srebrenici sa ovim o čemu ti pričaš ?
    Zašto bi neki Srbin rekao da se ta Tema zatvori dali time onda negiraš šta se desilo u Srebrenici ili kako ?
    Niko ovde nema pravo da omalovažava, izsmejava ili u najgorem Slučaju negira priznate ratne Zločine...

A pošto si toliko bistar jer očigledno znaš ko je sve "gamad" i šta bi sve trebalo da se radi... mogao bih lepo da sedneš i dokažeš te tvoje teze kojima napadaš Ljude koji dobrovoljno rade posao moderatora itd. a to što ti je neko zatvorio temu pa ti sad krivo i pričaš o iskoriščavanju Poziciju Moderatora za sopstvene Svrhe je jadno...

PS: Ako može odluči se za jedan jezik... to "svičanje" u sred Rečenice može da se tumači kao ne sigurnost sa tvoje Strane
    radite vi dobrovoljno ali zna se na koji nacin, nismo mi ovde slepci i vidimo sta se desava. niko negira srebrenicu jer ti nerazumes ili neces da razumes sta ja hocu da kazem.

jel sam ti dao gore dva linka, a evo ti jos jednom.

zasto se zatvorila ova tema? ocigledno je zasto je albanski mod zatvorio, zato sto mu tema ne pase i ide protiv te takozvane republike kosovo, a ne sto ide protiv pravila foruma. u toj temi se normalo razgovaralo koja je prikazal nemacka telvizija ove godine. nema veze kome se obratim za zalbu, ili ti nikako ne odgovore moderatori ili kaze da se zalim tome i tome pa sve ukrug.

Deutsches TV 2012: Serbien/Montenegro wurde durch eine Lüge bombaridert und der Kosov

takodje i ova tema, i ovde slep deda vidi da je mod Cobra zatvorio temu sto negira srpski zrtve kome se vadili organe, jer mu se ne svidja kad drugi vide da nisu samo srbi ubivali. kao izgovor kaze da ja provociram, boze koja gluposti po njegovom onda treba da se zatvore 80 thread-ova u politik forumu radi provokacije. a to nije neka tema bez dokaza i link-a kao sto vam je emir nekad otvarao teme, nego je takodje iz nemacke televizije 2011. ja sam tek otvorio temu i odma se Cobra javlja pa me maze indirektno sa pitanjem da hocu da provociram a ja samo hteo da pokazem tu interesantnu dokumentaciju.

ZDF Doku von 2011 über den Organhandel der albanischen UCK

ako si ti neki admin, dokazi sad i otvori nam te teme. ja se sigurno ne zalim dzabe, to budi siguran.

Zitat Zitat von Ravnokotarski-Vuk Beitrag anzeigen
    @InsiderNP

Nebi bilo lose da doibijem odgovor na ovo mr Admin, jer sam i ja tebi odgovorio kad si me citirao. Sta bi sa ovim thread-ovima o srpskim zrtvama?

radite vi dobrovoljno ali zna se na koji nacin, nismo mi ovde slepci i vidimo sta se desava. niko negira srebrenicu jer ti nerazumes ili neces da razumes sta ja hocu da kazem.

jel sam ti dao gore dva linka, a evo ti jos jednom.

zasto se zatvorila ova tema? ocigledno je zasto je albanski mod zatvorio, zato sto mu tema ne pase i ide protiv te takozvane republike kosovo, a ne sto ide protiv pravila foruma. u toj temi se normalo razgovaralo koja je prikazal nemacka telvizija ove godine. nema veze kome se obratim za zalbu, ili ti nikako ne odgovore moderatori ili kaze da se zalim tome i tome pa sve ukrug.

Deutsches TV 2012: Serbien/Montenegro wurde durch eine Lüge bombaridert und der Kosov

takodje i ova tema, i ovde slep deda vidi da je mod Cobra zatvorio temu sto negira srpski zrtve kome se vadili organe, jer mu se ne svidja kad drugi vide da nisu samo srbi ubivali. kao izgovor kaze da ja provociram, boze koja gluposti po njegovom onda treba da se zatvore 80 thread-ova u politik forumu radi provokacije. a to nije neka tema bez dokaza i link-a kao sto vam je emir nekad otvarao teme, nego je takodje iz nemacke televizije 2011. ja sam tek otvorio temu i odma se Cobra javlja pa me maze indirektno sa pitanjem da hocu da provociram a ja samo hteo da pokazem tu interesantnu dokumentaciju.

ZDF Doku von 2011 über den Organhandel der albanischen UCK

ako si ti neki admin, dokazi sad i otvori nam te teme. ja se sigurno ne zalim dzabe, to budi siguran.

bye,bye

FASCHO.....

Seite 26 von 26 ErsteErste ... 162223242526