BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 2 von 37 ErsteErste 12345612 ... LetzteLetzte
Ergebnis 11 bis 20 von 365

Nje Shqiperi ?? Pse ??

Erstellt von illyrian_eagle, 08.06.2009, 00:59 Uhr · 364 Antworten · 17.886 Aufrufe

 1. #11
  Avatar von Muslim

  Registriert seit
  07.10.2008
  Beiträge
  1.298
  Zitat Zitat von Sinopeus Beitrag anzeigen
  Lufta ėshtė e keqe dhe kushdo qė thotė tė kundėrtėn, ėshtė gėnjeshtar. E ardhmja do ta tregojė.
  @Sinopeus

  As kushė nuk po flet pėr luftė. Por ne nuk mundemi ta pranojm faktin, se kemi mbet tė bėrgosur/denuar, pa pikė faji….

  Eshtė gjė normale, se gjdo gjė qė shkonė nė minus apo tepėr nė plus, se ka qare njė ditė pa ra prap nė neutrale. Kėto jan ligjet, qė janė vedosura dhe njeriu nuk mundė ti cenoi!

  Nė moment nuk ka kurfar sheja nga Sėrbija, apo nga fqinjėve tonė nė pėrgjithėsi, qė jan tė interesuar ta zgjedhin ēėshtjen Shqipėtare me drejt! Pėr atė arsye nuk guxojm ti mbyllim sytė, por tė veprojmė!

 2. #12
  benutzer1
  Zitat Zitat von th pelasgian Beitrag anzeigen
  @Sinopeus

  As kushė nuk po flet pėr luftė. Por ne nuk mundemi ta pranojm faktin, se kemi mbet tė bėrgosur/denuar, pa pikė faji….

  Eshtė gjė normale, se gjdo gjė qė shkonė nė minus apo tepėr nė plus, se ka qare njė ditė pa ra prap nė neutrale. Kėto jan ligjet, qė janė vedosura dhe njeriu nuk mundė ti cenoi!

  Nė moment nuk ka kurfar sheja nga Sėrbija, apo nga fqinjėve tonė nė pėrgjithėsi, qė jan tė interesuar ta zgjedhin ēėshtjen Shqipėtare me drejt! Pėr atė arsye nuk guxojm ti mbyllim sytė, por tė veprojmė!

  Oh ky esht greke. Je mundu kot, oh kojshi!! =)

 3. #13
  Hamėz Jashari
  Zitat Zitat von Catty_Saucy_Crazy Beitrag anzeigen
  Oh ky esht greke. Je mundu kot, oh kojshi!! =)
  ska problem e ka perkthysin personale

 4. #14
  benutzer1
  Zitat Zitat von teta Beitrag anzeigen
  ska problem e ka perkthysin personale
  sa po ti jep ne or?

 5. #15
  Hamėz Jashari
  Zitat Zitat von Catty_Saucy_Crazy Beitrag anzeigen
  sa po ti jep ne or?
  100 $


  jo une sjam perkthysja e tij, nuk e njoh fare
  ai e ka me mundesi nje shok shqiptare

 6. #16
  Avatar von Furyc

  Registriert seit
  12.03.2008
  Beiträge
  18.579
  E drejta pėr vetėvendosje duhet tė zbatohen pėr tė gjithė Ballkanit.

 7. #17
  benutzer1
  Zitat Zitat von teta Beitrag anzeigen
  100 $


  jo une sjam perkthysja e tij, nuk e njoh fare
  ai e ka me mundesi nje shok shqiptare
  po ku me dit... =)

 8. #18

  Registriert seit
  07.12.2007
  Beiträge
  13.526
  njeher duet te bahet shqiperia mire me ekonomik dhe vende pune pastaj dhe me ushtrin .duet te ndrohet presidenti ne SHBA duet te jet nje shok i jone ( REPUBLIKAN) jo si ai obama (BUDALL)

  pastaja nje here duet te bashkoet serbia me republiken serbe

  pastaj ndahen shqiptaret nga maqedonia dhe bashkoen me shqiperin

  camERIA duet te bashkoet dhe pastaj kosova

  ka dhe menyr tjeter

  turqia shqiperia maqedonia e filon luften kunder greqise normal si do fitojm ne pastaj shqiperia e mere camerine nga greqia turqia dhe maqedonia mer shka don pastaj maqedonia na jep ate pjesen e saj vet ka then si nuk i don shqiptaret edhe mund te ndahen pastaja vjen kosova

 9. #19
  Avatar von Muslim

  Registriert seit
  07.10.2008
  Beiträge
  1.298
  Zitat Zitat von Catty_Saucy_Crazy Beitrag anzeigen
  Oh ky esht greke. Je mundu kot, oh kojshi!! =)
  Ma bre, a e din se sa kam hek, sa njerzė um kan shku, deri sa i kam hartu kėto fjalė……

  Por mbasi qenka Grek, duhet moj ta kuptoj gjuhen bazore evropiane….po tham masi e folė greqishtėn, njė prej shumė dialektve shqipe…..


  E ēka mendon ti rreth kėsaj ēėshtje?
  Mos harro se edhe neve Gjilanazve na pėrfshim kjo tem, edhe pėrse ndėshta ka njė her kemi qef kėshtu skejav me hec….

 10. #20

  Registriert seit
  04.05.2009
  Beiträge
  13.681
  Nje Popull,nje shtet!
  Edhe Gjermania u Ribashku pas 50 vite,edhe Kosova ka drejt me u Ribashku me Shqiperin.
  Une jam per bashkimin Shqipetar!
  Se bashku jemi te fort.

Seite 2 von 37 ErsteErste 12345612 ... LetzteLetzte

Ähnliche Themen

 1. Anarkia ne Shqiperi
  Von Robert im Forum Kosovo
  Antworten: 3
  Letzter Beitrag: 15.11.2011, 02:48
 2. Kufiri Shqiperi - Shqiperi ( Dardania)
  Von ALB-EAGLE im Forum Kosovo
  Antworten: 10
  Letzter Beitrag: 30.04.2011, 19:33
 3. Mesjeta ne Shqiperi
  Von Robert im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 3
  Letzter Beitrag: 10.10.2010, 17:40
 4. Lufta ne Shqiperi
  Von Robert im Forum Kosovo
  Antworten: 94
  Letzter Beitrag: 28.12.2009, 13:53
 5. PA KOSOVE E CAMERI NUK KA SHQIPERI
  Von napoleon im Forum Musik
  Antworten: 17
  Letzter Beitrag: 29.03.2008, 03:24