BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 37 ErsteErste 1234567814 ... LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 365

Nje Shqiperi ?? Pse ??

Erstellt von illyrian_eagle, 08.06.2009, 00:59 Uhr · 364 Antworten · 17.887 Aufrufe

 1. #31

  Registriert seit
  04.05.2009
  Beiträge
  13.681
  Zitat Zitat von Šaban Beitrag anzeigen
  qifsha qifshi
  Ta Qifsha Dinamon

 2. #32
  benutzer1
  Zitat Zitat von th pelasgian Beitrag anzeigen
  Ma bre, a e din se sa kam hek, sa njerzë um kan shku, deri sa i kam hartu këto fjalë……
  hahaha... aii nuk kam qka me te bo tash
  po hajd po ja bojm kshtu qe per mue (qika ma e mira ne ket forum) je munduar dhe eki shkruar per mue!! haha...
  Por mbasi qenka Grek, duhet moj ta kuptoj gjuhen bazore evropiane….po tham masi e folë greqishtën, një prej shumë dialektve shqipe…..
  haha... po gjuha shqipe ne qdo gjuh te botes esht present! ^^
  E çka mendon ti rreth kësaj çështje?
  Mos harro se edhe neve Gjilanazve na përfshim kjo tem, edhe përse ndështa ka një her kemi qef kështu skejav me hec….
  hehe... e kam nje mendim te qam per ket qeshtje.

 3. #33
  Bloody
  Une shum kisha pas qef per me pa niher ket dit qe e bashkon shqiperin dhe kosoven, po une une nuk besoi qe kjo eshte mundur ... veq ishallah ...


  Dalime ka do amo jo shum ..

 4. #34
  IbishKajtazi
  Zitat Zitat von Žepčak Beitrag anzeigen
  GIbs das auch irgendwie auf deutsch hier ??

  Ska këtu deutsch (gjermanisht) vetëm albanisch (shqip) dhe as sërbo/kroatisht nu ka!

 5. #35
  IbishKajtazi
  Rroft bashkimi i popullit më të vjetër Europian!

 6. #36
  Avatar von Bubulina

  Registriert seit
  01.02.2009
  Beiträge
  1.049
  Zitat Zitat von IbishKajtazi Beitrag anzeigen
  Rroft bashkimi i popullit më të vjetër Europian!
  Te lumte goja...gezohem qe shumica ne ket forum e kan ate deshir per te cilen shum heroj kan luftu

 7. #37

  Registriert seit
  25.03.2009
  Beiträge
  1.420
  Zitat Zitat von Drenusha Beitrag anzeigen
  Te lumte goja...gezohem qe shumica ne ket forum e kan ate deshir per te cilen shum heroj kan luftu
  mu bile po me cudit qe paska disa shqiptar, qe jan kunder :eek:

 8. #38
  Avatar von Muslim

  Registriert seit
  07.10.2008
  Beiträge
  1.298
  Zitat Zitat von Catty_Saucy_Crazy Beitrag anzeigen
  po hajd po ja bojm kshtu qe per mue (qika ma e mira ne ket forum) je munduar dhe eki shkruar per mue!! haha....
  Tani nuk muj ta quaj këtë mundim, sondern eher als Selbstverständlichkeit….hehehe
  Por mbasi ti e Gjilanit qenke çika ma e mira këtu, tani sipas logjikes njerzore une i Gjilanit jam ma i …...
  Zitat Zitat von Catty_Saucy_Crazy Beitrag anzeigen
  hehe... e kam nje mendim te qam per ket qeshtje.
  ku ku…të paska hy vesvesja a….aii ska ma zi…(ist mir einmal passiert, aber ich kenn ein todsichere Mittel dagegen)

  Tash shiko këtu dhe kujdes, se po ti tregoj hapat e rradhes:

  …sa ma shpejt me gjet do kënga të Ilir Shaqirit…e tani me përzi pak me Shkurte Fejzën dhe Mahmutin…..e tani gradulalishtë me bo një laknur me purri gati dhe ata me përcllëj me një rasojë akëll të ftohtë…

  ….und wenn das alles nicht hilft….bleibt dir nichts anderes übrig….veq tani gjithë episodat e lecit, cimës, qumlit me i shiqu……

 9. #39
  All Eyez on Me
  edhe une mendoj qe do te jet me mire mu bashku...por kumedit... politikanet flasin shum... ^^

 10. #40
  Avatar von AkzepTolera

  Registriert seit
  25.06.2008
  Beiträge
  1.990
  Zitat Zitat von Hope Beitrag anzeigen
  edhe une mendoj qe do te jet me mire mu bashku...por kumedit... politikanet flasin shum... ^^

  ...bilem naten ta bejn dit

Seite 4 von 37 ErsteErste 1234567814 ... LetzteLetzte

Ähnliche Themen

 1. Anarkia ne Shqiperi
  Von Robert im Forum Kosovo
  Antworten: 3
  Letzter Beitrag: 15.11.2011, 02:48
 2. Kufiri Shqiperi - Shqiperi ( Dardania)
  Von ALB-EAGLE im Forum Kosovo
  Antworten: 10
  Letzter Beitrag: 30.04.2011, 19:33
 3. Mesjeta ne Shqiperi
  Von Robert im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 3
  Letzter Beitrag: 10.10.2010, 17:40
 4. Lufta ne Shqiperi
  Von Robert im Forum Kosovo
  Antworten: 94
  Letzter Beitrag: 28.12.2009, 13:53
 5. PA KOSOVE E CAMERI NUK KA SHQIPERI
  Von napoleon im Forum Musik
  Antworten: 17
  Letzter Beitrag: 29.03.2008, 03:24