BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 10 von 18 ErsteErste ... 67891011121314 ... LetzteLetzte
Ergebnis 91 bis 100 von 171

Ramush oder Thaqi

Erstellt von brigada 172, 28.01.2009, 01:07 Uhr · 170 Antworten · 14.640 Aufrufe

 1. #91

  Registriert seit
  28.01.2008
  Beiträge
  4.024
  Zitat Zitat von Benutzername Beitrag anzeigen
  qyyy tash paska shtet a??

  po nuk ka qka ban thaqi niher.
  thaqi e ka shpall paversin e per ata ka me kan njeri si georg washington per ameriken,
  ashtu ka me hi ne histori.

  e shtet si po menon ti,as me haradinaj,rugoven se kishim mrri aq shpejt.

  thaqi pun mir ka ba,
  amo TASH NA DUHET NI RAMBOOOO

 2. #92
  Avatar von DerPate

  Registriert seit
  07.01.2009
  Beiträge
  496
  Zitat Zitat von Benutzername Beitrag anzeigen
  Ja ich war auch unter den 2 Mio Menschen. Ich wurde auch eingeladen.
  eingeladen warst du von deine neugier.

 3. #93

  Registriert seit
  28.01.2008
  Beiträge
  4.024
  Zitat Zitat von Lorik Beitrag anzeigen
  Pacolli i merr ruset met mire, sa per punet financijale dhe asgje tjeter..
  e per ata me rreziku me hup ameriken e evropen?

 4. #94

 5. #95
  Avatar von DerPate

  Registriert seit
  07.01.2009
  Beiträge
  496
  Zitat Zitat von napoleon Beitrag anzeigen
  po nuk ka qka ban thaqi niher.
  thaqi e ka shpall paversin e per ata ka me kan njeri si georg washington per ameriken,
  ashtu ka me hi ne histori.

  e shtet si po menon ti,as me haradinaj,rugoven se kishim mrri aq shpejt.

  thaqi pun mir ka ba,
  amo TASH NA DUHET NI RAMBOOOO
  Thaqi ka jep premtime shum dhe as nje nuk e ka realizu per veq do rruge,ska be kurgjo per rrym per uje per spitale (mjeksi) dhe per vend pune kurgjo veq premtime te zbrasta.

 6. #96

  Registriert seit
  28.01.2008
  Beiträge
  4.024
  Zitat Zitat von DerPate Beitrag anzeigen
  Thaqi ka jep premtime shum dhe as nje nuk e ka realizu per veq do rruge,ska be kurgjo per rrym per uje per spitale (mjeksi) dhe per vend pune kurgjo veq premtime te zbrasta.
  po kshtu jan tan politikanet,shikohe gjermanin.

  nejse per mu asht pdk-ja edhe aak-ja e mir,sa mos te fiton ldk-ja se ata e shesin kosoven.

  ps. voto per rambon

 7. #97
  Avatar von Lorik

  Registriert seit
  27.02.2008
  Beiträge
  12.073
  Zitat Zitat von napoleon Beitrag anzeigen
  e per ata me rreziku me hup ameriken e evropen?

  Marreveshjet me ameriken dhe evropen nuk prishen qofse i bojsh exportet dhe importet me ruset.. Marrveshjet prishen qofse behem te keqij sikur ruset...

 8. #98
  Shpresa
  Zitat Zitat von Opoja_Pz Beitrag anzeigen
  hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahha
  hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahha
  hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahha
  hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahha
  hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahha
  hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahha

  welche rente die 45 euro hahahahahahahahaha

  qka po kesh??? man sollte froh sein das überhaupt etwas steigt^^

 9. #99
  Avatar von DerPate

  Registriert seit
  07.01.2009
  Beiträge
  496
  Zitat Zitat von napoleon Beitrag anzeigen
  e per ata me rreziku me hup ameriken e evropen?
  Nuk e hup ameriken as evropen por aj kish mondesu qe russia me pranu kosoven shtet.

 10. #100

  Registriert seit
  14.07.2004
  Beiträge
  11.391
  ne krahasim me qeverin para kesaj, furnizimi me rrym ka pas rritje per 30%.

  Ky esht fakt!
  problemi kryesor jan borxhlinjte e KeK´ut,
  shumica e firma te forta nuk pagujn rrymen,
  per popullin nuk po flasim.

  ramushi nuk ka mundesi per tu bere perseri kryminister,
  sepse partia e ti esht shum e ligé,
  ka baze e mbeshtetje vetem ne rajonin e tina.
  pdk´ja u ba parti nationale ne gjith kosoven.

  pdk nuk esht partia e thaqit,
  esht partia e limes, partia e kucit, partia e krasniqit, e hoxhes, e shum te tjerve....

Seite 10 von 18 ErsteErste ... 67891011121314 ... LetzteLetzte

Ähnliche Themen

 1. Antworten: 41
  Letzter Beitrag: 23.12.2010, 16:57
 2. Kurti oder Thaqi?
  Von Fan Noli im Forum Rakija
  Antworten: 22
  Letzter Beitrag: 11.12.2010, 22:22
 3. Gemeinsam für Ramush Haradinaj
  Von Gentos im Forum Kosovo
  Antworten: 104
  Letzter Beitrag: 05.10.2010, 22:48
 4. Ramush Haradinaj
  Von napoleon im Forum Politik
  Antworten: 288
  Letzter Beitrag: 19.07.2008, 02:45