BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 11 von 18 ErsteErste ... 789101112131415 ... LetzteLetzte
Ergebnis 101 bis 110 von 171

Ramush oder Thaqi

Erstellt von brigada 172, 28.01.2009, 01:07 Uhr · 170 Antworten · 14.042 Aufrufe

Zitat Zitat von MIC SOKOLI Beitrag anzeigen
    ky esht me partine e Nexhat Daci´t,
    LDD, ka qene kryetar parlamenti ne qeverine ldk-aak.
    ne ato vite i ka blere me paret e qeverise dy Vila,
    nje ne Brezovice per pushimet dimerore, nje ne prishtine, per pushimet verore....

presidenti rugova nuk pati guxim te shkarkoj, trysnia e amerikes e beri te mundshem dorheqjen e dacit.
    Nexhat daci kurr nuk ka qen je favorit i imi, sidemos ne ato kohet kur ka qen kryeparlamentar.. Qysh folke me nje zon te te holl: "ju lutem qetesi ne parlament" dhe deri kur i thojke kto fjel kalojke nje kohe e gjat

Sa per me vjedh pare, besoj se gati gjdo politikani ne ks e vjedh pak shtetin, i vetmi se nuk e vjedh esht bexheti..

Zitat Zitat von napoleon Beitrag anzeigen
    po kshtu jan tan politikanet,shikohe gjermanin.

nejse per mu asht pdk-ja edhe aak-ja e mir,sa mos te fiton ldk-ja se ata e shesin kosoven.

ps. voto per rambon
    Per rambon duhet une me vetu nese aj ja nis me zigjiru ndo nje film,qe thirret rambo made in kosova heheheh.

per thaqin me vetu nese don me ngu prej tina premtime dhe me pa endrra qe realizohen ndon nje her.

dhe per akr kesha vetu qe me ba kosoven nje shtet te bukur ne ballkan.

normal qe jepon politikanet premtime dhe nuk realizohen a ma per rrym dhe uj duhet mu realizu projektet se uji dhe rryma jan 2 elemente qe duhet mi pas njeriu ne shekullin 21.

bexheti nuk ka pas mundesi me vjedh, ndoshta ka me pas shanse per me vjedh edhe aje....

daci vjedhke para te gjithve e thojke:
    "Une jam i pagabushem, une jam akademik pa gabime!"

e tani e shkarkun per vjedhje.....

Zitat Zitat von DerPate Beitrag anzeigen
    Per rambon duhet une me vetu nese aj ja nis me zigjiru ndo nje film,qe thirret rambo made in kosova heheheh.

per thaqin me vetu nese don me ngu prej tina premtime dhe me pa endrra qe realizohen ndon nje her.

dhe per akr kesha vetu qe me ba kosoven nje shtet te bukur ne ballkan.

normal qe jepon politikanet premtime dhe nuk realizohen a ma per rrym dhe uj duhet mu realizu projektet se uji dhe rryma jan 2 elemente qe duhet mi pas njeriu ne shekullin 21.
    Sa per uj dhe rrym, nuk ju jap politikanve fajin, por fajtor eshtt popullat se nuk tagtimet e rrymes dhe ujit..Punetort se punojn ne ujsjells dojn mu pague diqysh, dhe keta se punojn te keku duhet edhe keta per punen se bojn mu shperblye..

sa per uj dhe rrym e ka vet fajin popullita, politikanet nuk mujn me permisu situaten, vetem banoret mujn..

Zitat Zitat von Lorik Beitrag anzeigen
    Marreveshjet me ameriken dhe evropen nuk prishen qofse i bojsh exportet dhe importet me ruset.. Marrveshjet prishen qofse behem te keqij sikur ruset...
    nuk dihet si funkcionon kommunist pacolli,nuk duhet me i besu ati komunistit.
    ndoshta asht agent i rusise

Zitat Zitat von MIC SOKOLI Beitrag anzeigen
    bexheti nuk ka pas mundesi me vjedh, ndoshta ka me pas shanse per me vjedh edhe aje....

daci vjedhke para te gjithve e thojke:
    "Une jam i pagabushem, une jam akademik pa gabime!"

e tani e shkarkun per vjedhje.....

akademik kari a? hehehe
    aj ka studiu hajni.

Nexhat daci kurr nuk ka qen je favorit i imi, sidemos ne ato kohet kur ka qen kryeparlamentar.. Qysh folke me nje zon te te holl: "ju lutem qetesi ne parlament" dhe deri kur i thojke kto fjel kalojke nje kohe e gjat

Sa per me vjedh pare, besoj se gati gjdo politikani ne ks e vjedh pak shtetin, i vetmi se nuk e vjedh esht bexheti..
    Hahaha ashtu nexhat daci kur folke u dufke lajmet ja 30 minuta me sgat aq kadal qe folke,at mendim jam edhe une bexheti nuk ka nevoj per me vjedh shtetin dhe aj ka prevoj me Evropen,me Ameriken dhe Me Rusin,edhe qe nuk ka qen krytar i kosoves ka restoru shum objekte ne ks dhe ka ndimu familje qe kan pas nevoj per ndihm po problemi ne ks 80% e popullit kosoves kan nevoj per ndihm.

Zitat Zitat von DerPate Beitrag anzeigen
    Hahaha ashtu nexhat daci kur folke u dufke lajmet ja 30 minuta me sgat aq kadal qe folke,at mendim jam edhe une bexheti nuk ka nevoj per me vjedh shtetin dhe aj ka prevoj me Evropen,me Ameriken dhe Me Rusin,edhe qe nuk ka qen krytar i kosoves ka restoru shum objekte ne ks dhe ka ndimu familje qe kan pas nevoj per ndihm po problemi ne ks 80% e popullit kosoves kan nevoj per ndihm.
    Dhe ky nje biznismen te tjer, dhe mun mi pru ne kosvove per me investue..

Sa per uj dhe rrym, nuk ju jap politikanve fajin, por fajtor eshtt popullat se nuk tagtimet e rrymes dhe ujit..Punetort se punojn ne ujsjells dojn mu pague diqysh, dhe keta se punojn te keku duhet edhe keta per punen se bojn mu shperblye..

sa per uj dhe rrym e ka vet fajin popullita, politikanet nuk mujn me permisu situaten, vetem banoret mujn..
    Plotsisht ne rregull ke jep pergjigjen a ma problemi osht ky qysh me pagu popullsia rrymen ose ujen qe nuk kan te ardhna nuk kan me hanger buke e po kan me pagu ujin ose rrymen probleme po sillet apet te politikanet se kta duhet me punsu popullin qe me pas pare per me pagu rrymen ose ujin,e ata qe jan ne social atyre me ja pagu shtetti rrymen ose ujin e kshtu funktionon shteti.

Zitat Zitat von napoleon Beitrag anzeigen
    nuk dihet si funkcionon kommunist pacolli,nuk duhet me i besu ati komunistit.
    ndoshta asht agent i rusise
    Russt nuk kajn pare per me pague .......Mbas luftes ne ks um doket ne malishev ose me nje fshat afer prishtines, ka qen ushtria russe...Mbas ja disa mujve jen shku a pet ne russi sepse qeveria ruse nuk ka pas pare me pague token ne ks, te cillen ruset e ken pas "campin"Dhe me doket se ala i kajn pare borxh kekut....

Seite 11 von 18 ErsteErste ... 789101112131415 ... LetzteLetzte