BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 13 von 18 ErsteErste ... 391011121314151617 ... LetzteLetzte
Ergebnis 121 bis 130 von 171

Ramush oder Thaqi

Erstellt von brigada 172, 28.01.2009, 01:07 Uhr · 170 Antworten · 14.525 Aufrufe

 1. #121
  Avatar von DerPate

  Registriert seit
  07.01.2009
  Beiträge
  496
  Zitat Zitat von Lorik Beitrag anzeigen
  Jeta esht sikur shtrig per politikanet dhe rrencet ne kosove..
  Me pelqen teper se ke karakterin agresiv dhe i pyet mysafiret se i ka ne studio per qdo send, dhe e lyp pergjegjen korrekte dhe te shpejt...

  Jeta tkish shku ne politik kish qen super.. Jeta ne kosov esht sikur josfina topalli ne shqiperi...
  ashtu kum mendu edhe une me qen jeta krytare kysh ndreshu kosova shum ne menyr te mir,edhe mu me pelqen shum jeta ,osht teper e menqur dhe politikanve ja bojke kto premtime qe pi jepni na kena me ju kontrollu dhe kto zjgerime qe keni premtu keni mi pa apet ne tv qe nuk i realizoni premtimet shum vajs inteligente osht dhe burrin nga amerika qe e ka edhe aj shum i menqur qysh e din gjuhen shqipe perfekt e ke pa burrin e saj edhe aj ka nje mession.

 2. #122

  Registriert seit
  28.01.2008
  Beiträge
  4.024
  Zitat Zitat von Lorik Beitrag anzeigen
  Russt nuk kajn pare per me pague .......Mbas luftes ne ks um doket ne malishev ose me nje fshat afer prishtines, ka qen ushtria russe...Mbas ja disa mujve jen shku a pet ne russi sepse qeveria ruse nuk ka pas pare me pague token ne ks, te cillen ruset e ken pas "campin"Dhe me doket se ala i kajn pare borxh kekut....
  russt kan ik se i kem njek

  e ramush rambo i ka rreh dy russ te kforit.

 3. #123
  Avatar von Lorik

  Registriert seit
  27.02.2008
  Beiträge
  11.997
  Zitat Zitat von DerPate Beitrag anzeigen
  ashtu kum mendu edhe une me qen jeta krytare kysh ndreshu kosova shum ne menyr te mir,edhe mu me pelqen shum jeta ,osht teper e menqur dhe politikanve ja bojke kto premtime qe pi jepni na kena me ju kontrollu dhe kto zjgerime qe keni premtu keni mi pa apet ne tv qe nuk i realizoni premtimet shum vajs inteligente osht dhe burrin nga amerika qe e ka edhe aj shum i menqur qysh e din gjuhen shqipe perfekt e ke pa burrin e saj edhe aj ka nje mession.

  He he he, dhendri i kosoves.................po po e kam pa, ej esht njeri hajgarexhi ka qef me bo humor esht nje njeri shum sympatik..

  Eh per jeten, mu keshke mue kur lujke "jeta ne komuna" ne gjdo jave ishin te nje tjeter komun dhe kjo i interjuke keta njerz te nelt pershemball nga komuni e gjilanit...

  Njeri e leshojke televizionin se qka ky politikani para 1 vjetit ka premtu se don me realizum, dhe pastaj i pyetke a u realizuj projekte nummer 1, pse nuk u realizu, kur kini ndermend me realizu,..

  he he he, i shtike politikanet sikur pergjynah nuk mujshin asgje me fol, ju mirrke krejt fytyren....

  @Napoloen: Ti paske perzon ruset pi kosoves a hehehehehh.....

 4. #124
  Avatar von Mbreti

  Registriert seit
  08.11.2005
  Beiträge
  1.432
  Ramush von den beiden

  aber Albin Kurti setzt sich für das Volk ein

 5. #125
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von Lorik Beitrag anzeigen
  Nexhat daci kurr nuk ka qen je favorit i imi, sidemos ne ato kohet kur ka qen kryeparlamentar.. Qysh folke me nje zon te te holl: "ju lutem qetesi ne parlament" dhe deri kur i thojke kto fjel kalojke nje kohe e gjat

  Sa per me vjedh pare, besoj se gati gjdo politikani ne ks e vjedh pak shtetin, i vetmi se nuk e vjedh esht bexheti..
  halla asht tu u la borxhi dacit
  amerikant e kan hiq dacin

 6. #126
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von Opoja_Pz Beitrag anzeigen
  hmm meine oma lebt noch und kriegt 42 euro


  naja ^^
  dein oma hat nicht gearbeitet

 7. #127
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von Opoja_Pz Beitrag anzeigen
  natürlich ^^ deswegen habt ihr pdk heinies die von rugova verbrannt die unser nationalsymbol und unserre nationalfarbe hatte verbrannt !
  ahahahahaah aber man keine fahne hin stellen ohne das volk zu fragen userdem sah die fahne scheisse aus

 8. #128
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  ne librat e histoeis kame shkru se Hashim Thaqi e ka shpall Pavarsin e jo Rugova

 9. #129
  Avatar von albo

  Registriert seit
  20.01.2009
  Beiträge
  1.421
  Zitat Zitat von brigada 172 Beitrag anzeigen
  ahahahahaah aber man keine fahne hin stellen ohne das volk zu fragen userdem sah die fahne scheisse aus
  labber kein scheiss, findest du die jetzige flagge gut? idiot

  thaqi ist ein hurensohn das wird auch in den librat e histories stehn.
  als andere im krieg waren hat der in der schweiz hosen geklaut.

 10. #130
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von albo Beitrag anzeigen
  labber kein scheiss, findest du die jetzige flagge gut? idiot
  hauptsache nicht die von unsern alkohliker rugova

Ähnliche Themen

 1. Antworten: 41
  Letzter Beitrag: 23.12.2010, 16:57
 2. Kurti oder Thaqi?
  Von Fan Noli im Forum Rakija
  Antworten: 22
  Letzter Beitrag: 11.12.2010, 22:22
 3. Gemeinsam für Ramush Haradinaj
  Von Gentos im Forum Kosovo
  Antworten: 104
  Letzter Beitrag: 05.10.2010, 22:48
 4. Ramush Haradinaj
  Von napoleon im Forum Politik
  Antworten: 288
  Letzter Beitrag: 19.07.2008, 02:45