BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 15 von 18 ErsteErste ... 51112131415161718 LetzteLetzte
Ergebnis 141 bis 150 von 171

Ramush oder Thaqi

Erstellt von brigada 172, 28.01.2009, 01:07 Uhr · 170 Antworten · 14.518 Aufrufe

 1. #141

  Registriert seit
  14.07.2004
  Beiträge
  11.391
  Thaçi: Me fondin 20 mil. € të Hades janë ndërtuar banesa në Prishtinë

  30.01.2009 14:06 ET Prishtinë (KosovaLive)

  Kryeministri Hashim Thaçi, kërkoi të premten nga ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MMPH), Mahir Jagcillar, që të bëjë një raport për periudhën 2004-2007, lidhur me shpenzimet e shpronësimit të banorëve të fshatit Hade, për të cilat ekzekutivi beson se ka pas parregullsi të shumta.
  ------------------------------------------------------------------

  Damals war auch Haradinaj Ministerpräsident.

 2. #142
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von Miss Independent Beitrag anzeigen
  halt die backen still kleiner, wenn rugova nich gewesen wär, dann wär ks jetzt im leben nie unabhängig.


  das geben auch die leute aus der pdk zu, auch wenn die meisten pdk anhänger den eher nich so mögen.
  ja pshursha rugoves vorriin une ok
  mos mu kan pushka adem jashari kur kosova nuk ish qyshtu tash

  3000vjet lind ni njeri si adem jashari

  prekazi asht meka shqiptare
  proveti asht adem jashari
  oj qika mir e fmit e du kan me msu historin e kosoves atu kame shkru Hashim Thaqi e kla shapll pavarsin jo doktor miloshoviq rugova

 3. #143
  Avatar von BOSs

  Registriert seit
  26.01.2009
  Beiträge
  2.331
  Zitat Zitat von brigada 172 Beitrag anzeigen
  ja pshursha rugoves vorriin une ok
  mos mu kan pushka adem jashari kur kosova nuk ish qyshtu tash

  3000vjet lind ni njeri si adem jashari

  prekazi asht meka shqiptare
  proveti asht adem jashari
  oj qika mir e fmit e du kan me msu historin e kosoves atu kame shkru Hashim Thaqi e kla shapll pavarsin jo doktor miloshoviq rugova
  Ist schon respektlos, was du von dir rauslässt.

  R.I.P
  Dr. Ibrahim Rugova

  Der erste und wahre Präsident des Kosovos.

 4. #144
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von BOSs Beitrag anzeigen
  Ist schon respektlos, was du von dir rauslässt.

  R.I.P
  Dr. Ibrahim Rugova

  Der erste und wahre Präsident des Kosovos.
  rugova e ka prish kosoves i ka prish njerzt

 5. #145
  Avatar von BOSs

  Registriert seit
  26.01.2009
  Beiträge
  2.331
  Zitat Zitat von brigada 172 Beitrag anzeigen
  rugova e ka prish kosoves i ka prish njerzt
  hää?
  njerii, rugova e ka pas n'kryhe.. e jo neper kalasha

 6. #146
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von BOSs Beitrag anzeigen
  hää?
  njerii, rugova e ka pas n'kryhe.. e jo neper kalasha
  ta qifsha ty une ty gojen kalshi e ka cliru kosoven e jo rugova slobodan o mut

 7. #147
  Avatar von BOSs

  Registriert seit
  26.01.2009
  Beiträge
  2.331
  Zitat Zitat von brigada 172 Beitrag anzeigen
  ta qifsha ty une ty gojen kalshi e ka cliru kosoven e jo rugova slobodan o mut

 8. #148
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  o Ramush edhe ne Gjilan po kalojn njerzt e tu ne PDK
  Pse Ramush pe shlojn AKK njerzt

 9. #149
  Avatar von DerPate

  Registriert seit
  07.01.2009
  Beiträge
  496
  Zitat Zitat von brigada 172 Beitrag anzeigen
  ta qifsha ty une ty gojen kalshi e ka cliru kosoven e jo rugova slobodan o mut
  O njeri a je normal qe po shan kshtu ti pe paraqet veten dhe ata personat qe jan me pdk ne pozit shum te keq nuk shahet kshtu duhet me pas pak respekt,normal adem jashari ka liftu ni njeri qe ka liftu me zemer per kosoven dhe kunder armikut serb,e per rugoven edhe aj ka liftu ne menyr diplomatike ne evrop dhe amerik per republiken e kosoves edhe aj u kan herro i kosoves si edhe ukshin hoti edhe aj ka liftu ne menyr diplomatike,dhe qe po posedon ti rugova milloshovic rugova ka qen ne pozit shum te keqe kur ka pas takimin me milloshovicin se aj ka duft me ba takimin ose ja kishon myt familien e tina kshtu ka qen aj u kercnu mu taku me milloshovicen ka qen edhe ne lajmet nderkombetare qe rogova kan kercnu pramilitaret serb familien e ti,mos sheno ktu palidhije kur nuk din qka ka ndodh.

 10. #150
  Avatar von brigada 172

  Registriert seit
  13.02.2008
  Beiträge
  1.453
  Zitat Zitat von DerPate Beitrag anzeigen
  O njeri a je normal qe po shan kshtu ti pe paraqet veten dhe ata personat qe jan me pdk ne pozit shum te keq nuk shahet kshtu duhet me pas pak respekt,normal adem jashari ka liftu ni njeri qe ka liftu me zemer per kosoven dhe kunder armikut serb,e per rugoven edhe aj ka liftu ne menyr diplomatike ne evrop dhe amerik per republiken e kosoves edhe aj u kan herro i kosoves si edhe ukshin hoti edhe aj ka liftu ne menyr diplomatike,dhe qe po posedon ti rugova milloshovic rugova ka qen ne pozit shum te keqe kur ka pas takimin me milloshovicin se aj ka duft me ba takimin ose ja kishon myt familien e tina kshtu ka qen aj u kercnu mu taku me milloshovicen ka qen edhe ne lajmet nderkombetare qe rogova kan kercnu pramilitaret serb familien e ti,mos sheno ktu palidhije kur nuk din qka ka ndodh.
  mas pari doktor slobodan rugova e ka shpall UCK pjell shkavit
  e dyta asht se me 16.4.1999 jan masakru jan prehe shqiptart e aj mut u shku beograd edhe ka kesh a

  po aj u knaq tu pi me paramelitre serbe se aj boll ka pas raki shpi vet

Ähnliche Themen

 1. Antworten: 41
  Letzter Beitrag: 23.12.2010, 16:57
 2. Kurti oder Thaqi?
  Von Fan Noli im Forum Rakija
  Antworten: 22
  Letzter Beitrag: 11.12.2010, 22:22
 3. Gemeinsam für Ramush Haradinaj
  Von Gentos im Forum Kosovo
  Antworten: 104
  Letzter Beitrag: 05.10.2010, 22:48
 4. Ramush Haradinaj
  Von napoleon im Forum Politik
  Antworten: 288
  Letzter Beitrag: 19.07.2008, 02:45