BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 3 von 3 ErsteErste 123
Ergebnis 21 bis 23 von 23

Xhavit Haliti - ''Thacis'' wahres Gesicht?

Erstellt von ELME, 02.02.2011, 01:24 Uhr · 22 Antworten · 26.162 Aufrufe

 1. #21
  Avatar von donnie_yen

  Registriert seit
  23.01.2011
  Beiträge
  643
  Zitat Zitat von PriZrenChick Beitrag anzeigen
  sa vjeēar je? pa ofendim por ktu behet fjala per xhavit halitin jo per ramush haradinaj kshtut te lutem rri mrena temes

  ket te keqen e keni ju simpatizust e PDK's qe kur po juv djeg juve qe pi ngatrroni temen pi fajsoni tjer a tjujt spi kqyrni..nejse veq dije une sjam as per ramushin as per thaēin sjam me askend!

  dhe njo te gjith hajnat nqfardo partije qe janen qe vjedhin nga buxheti te shtetit ishalla zoti qafen jau theft.. poplli po vun ta tu u pasunu..

  sesa qe po thu pdk-ja ka kry pun gabim je.. mos te kishin pas perkrahje nga jashtit tybe qe kishin arrit diēka ne kosovė.. pse? sepse shqiptari sdin ēka dmth mu ngop kur behet fjala per para

  ti dhe un jem tu jetu ne diaspore ne mire e kem i kem te gjitha por ata qe po jetojn pa asgje hiq?

  te pijm qaj njeher e ta shofmi qka del veq pju paralajmroj sidmos kta ultrasimpatizust e PDK's behuni gati per te verteten

  te pershendes met mira
  Heheh po duhet me dite si me fitu perkrahjen nga nderkombetaret.
  Une spo du me ndrru temen. Por a vertet po mendon se me nje parti tjeter ndryshon kosova a? Une nuk besoj...
  Ne kosove PDK-Ja eshte partia me me se shumti vota ne kosove. Une nuk po tham se nuk po ju vjen era PDK-S koruption! Aspak....Qeveria po i mbush kontot e veta....Opozita kritison...Sepse kan qef edhe ata mi mbush kontot e tyre. Pershembul neser me hi LDK-AAK ne qeveri! A mendon vertet se kosova do te ndryshohet aa??
  Prap ka me mbet problemi i njejt. Une jam simpatisant i PDK-s....Por i kam une arsyet te mija private! Dhe nuk mundeni mi ofendu te gjithe simpatisantet e PDK-s....Sepse eshte partia me i votuar ne kosove. A e din ku ma qon mallin opozita e kosoves? Mallin e opozites se shqiperis PS!!

 2. #22
  ELME
  @eagle: noch ein spam und du bist raus..

 3. #23

  Registriert seit
  19.09.2008
  Beiträge
  16.602
  das Verbrechergesicht.....  Xhavit Hailiti rrėfen pėr krimet e pandriēuara  Prishtinė, 2 shkurt – Nė vazhdim tė intervistės nė emisionin “Rubikon” tė KTV-sė, Xhavit Haliti ka dhėnė shpjegime rreth akuzave pėr pėrfshirjen e tij nė vrasjen e Ahmet Krasniqit, ministėr i Mbrojtjes sė Republikės sė Kosovės, nė qeverinė nė ekzil tė Bujar Bukoshit, qė pėrmenden nė raportin sekret tė KFOR-it.
  Aty nė mes tjerash thuhet se Xhavit Haliti e ka caktuar Naim Mujėn truproje tė Ahmet Krasniqit, shumė pak kohė para se Krasniqi tė vritej.
  Nė anėn tjetėr, Haliti ka thėnė se tė mos ketė dėgjuar kurrė pėr Ahmet Krasniqin deri nė kohėn kur ishte njoftuar fillimisht me tė nė Zvicėr, ku edhe i ishte thėnė se ishte caktuar ministėr i Mbrojtjes sė Kosovės nga Bujar Bukoshi


  Xhavit Hailiti rrėfen pėr krimet e pandriēuara - Kosovė - Politikė - Koha Net

Seite 3 von 3 ErsteErste 123

Ähnliche Themen

 1. Faschistisches Kroatien zeigt sein wahres Gesicht
  Von Vukovarac im Forum Politik
  Antworten: 141
  Letzter Beitrag: 03.04.2011, 21:58
 2. Antworten: 81
  Letzter Beitrag: 30.06.2010, 16:44
 3. Xhavit Bajrami vs. CroCop
  Von Taulle im Forum Sport
  Antworten: 5
  Letzter Beitrag: 25.07.2007, 10:02
 4. Xhavit Bajrami
  Von Alblood im Forum Sport
  Antworten: 1
  Letzter Beitrag: 14.07.2007, 04:14
 5. BND: Thaci, Haradinaj, Haliti dirigieren die Kosovo OK
  Von lupo-de-mare im Forum Politik
  Antworten: 39
  Letzter Beitrag: 21.09.2006, 19:54