BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 11 von 50 ErsteErste ... 78910111213141521 ... LetzteLetzte
Ergebnis 101 bis 110 von 494

Prostitutate Shqiptare

Erstellt von Ciciripi, 29.03.2012, 07:01 Uhr · 493 Antworten · 39.323 Aufrufe

 1. #101
  Pejan
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  schaut mal wie tief unser volk gesunken ist..

  wir verurteilen die prostitution und ihr sagt: "das ist was normales"
  wir reden über kopftücher und ihr sagt: "das gehört nicht zu uns albanern"
  Bitte, sag nicht, du beziehst in dieses "wir" nicht dich und Muhaxher mitein.

 2. #102
  Eli
  Avatar von Eli

  Registriert seit
  30.11.2010
  Beiträge
  1.848
  Zitat Zitat von Gjin Tonikaj Beitrag anzeigen
  Mos e she ket sen me syza te kuqe me shqiponje dykrenare. Na e kena ne gjak fanatizim. Ose me patriotizem, ose me fe ose me sena tjer. Pejant folin se e ma zi per drenicakt, kosovart per shiqipetart e shqipnis. Shihet edhe ne Basketboll kur lun pershembull Dukagjini kunder Prishtinen shahen shqiptart njani me tjetrin dhe munojn mi sulmu lojtaret, por me than une jam 100% shqipetar jena te part, po knaqem tu myt njani me tjetrin.

  Gjin nuk do te talem tani, shiko pakes.

  Shqiptari cili eshte injorant nuk eshte fitues, ti pasi je krishter, duhesh te i'u pergjigjesh gjithmon me ''Je i mire se ardhur'' ateher do beret mire.
  Nuk kemi per te talem pasi situata eshte duke ecur bukur, nuk mund te pritem dhe qind vite per dryshime, por rinija tani eshte duke dryshuar, eshte tradita shqiptare dhe ashtu prinderit cilet jan kapur me traditat, jo rinija, ate dryshojn kosoven dhe populin shqiptar.

  Pasi disa shqiptar kan par vende te tjera, dhe kan pas shume udhetime jan te gatshem per te dryshuar, liria ka ardhur vone por ka ardhur, dhe tani do beret mire.
  nuk eshte sepse kam lulesyza por eshte fakte.
  Qytetaret gjithmon rrehin veten lart, epo nuk eshte gje. Njeriu nga Berni-t thet kunder njeriut nga Zürich.. eshte loje gje fare.

  Ciao

 3. #103
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Gjin Tonikaj Beitrag anzeigen
  Mos e she ket sen me syza te kuqe me shqiponje dykrenare. Na e kena ne gjak fanatizim. Ose me patriotizem, ose me fe ose me sena tjer. Pejant folin se e ma zi per drenicakt, kosovart per shiqipetart e shqipnis. Shihet edhe ne Basketboll kur lun pershembull Dukagjini kunder Prishtinen shahen shqiptart njani me tjetrin dhe munojn mi sulmu lojtaret, por me than une jam 100% shqipetar jena te part, po knaqem tu myt njani me tjetrin.
  ti mos fol per basketboll, se basketbolli nuk te ban shtet.. populli te ban shtet. neve na duhet nje politik PRO-islame, se perndryshe keni me kon ju (katolikt e kommunistat) ata qe kan me hanger ma se parit. populli i kosoves nuk don prostitucion, ne nuk dojm qafira ne kosov qe e shajn fen islame.. prit edhe njo 2-3 vjet qysh ka me ndryshu kosova me emer te zotit, atij i kofshim fal.. shtet islamik kysmet allah

 4. #104
  Avatar von Freakylol

  Registriert seit
  10.02.2012
  Beiträge
  1.257
  Ja kini nis krejt me enderru ni lidhje si kini me realitetin.....

 5. #105
  Avatar von Rockabilly

  Registriert seit
  27.01.2011
  Beiträge
  15.863
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  ti mos fol per basketboll, se basketbolli nuk te ban shtet.. populli te ban shtet. neve na duhet nje politik PRO-islame, se perndryshe keni me kon ju (katolikt e kommunistat) ata qe kan me hanger ma se parit. populli i kosoves nuk don prostitucion, ne nuk dojm qafira ne kosov qe e shajn fen islame.. prit edhe njo 2-3 vjet qysh ka me ndryshu kosova me emer te zotit, atij i kofshim fal.. shtet islamik kysmet allah

  Ju gojen e madh e keni, por bakrun e vogel. E keni partine e drejtsise po as nje perqind nuk voton per ata. Ju (ekstremista) jeni kunder krishter, pagan, pafe etj. por nuk muni mu mor vesh njani me tjetrin. Ju as nje pik lidhje skeni njani me tjetrin. Shihet ne Prishtine. Demostrojn per nje xhami dhe masanena hajn dajak prej policis me shumic mysliman. Qfar doni me ba? Vetem mut hani dhe tan diten veq bla bla bla bani. Populli Kosoves sdon prostitucion? Perqata po qelet nje puff mas tjetrit, sidomos na shqiptar se edhe magarit i hypin ku sna shen kerkush. Mir e ka pas Ternava se ka than ne vitet 90-ta se duhet mu rujt prej ekstremisve.

 6. #106
  Pejan
  po m'vjen me kesh kur po thuni "na". kush po jan jeni "ju"? Ata 1.8 milion shqiptar mysliman t'kosoves, apo at 1000 - 2000 ekstremista qe po keni endrra lufte e shkatrrimi ndaj krishtereve? nese bani zhurem, maspari ju ndalohet partia e drejtesis, pra mos folni shum palidhje, s'dyti nuk jeni "ju" aq t'fort, sa koka tu jau marr mendja, se perse myslimanet jan shumica ne kosove, shumicen s'i han guxha per krishter e per kisha, po nese doni me ba lufte, ather i han e tani keni me hanger flliqt.

 7. #107
  Avatar von Rockabilly

  Registriert seit
  27.01.2011
  Beiträge
  15.863
  Zitat Zitat von Pejan Beitrag anzeigen
  po m'vjen me kesh kur po thuni "na". kush po jan jeni "ju"? Ata 1.8 milion shqiptar mysliman t'kosoves, apo at 1000 - 2000 ekstremista qe po keni endrra lufte e shkatrrimi ndaj krishtereve? nese bani zhurem, maspari ju ndalohet partia e drejtesis, pra mos folni shum palidhje, s'dyti nuk jeni "ju" aq t'fart, sa koka tu jau marr mendja, se perse myslimanet jan shumica ne kosove, shumicen s'i han guxha per krishter e per kisha, po nese doni me ba lufte, ather i han e tani keni me hanger flliqt.
  Lej se do lop papunsi jan se rin tan kohen neper interneta. I doket jeta counter strike se me dek ringjallet apet. Pik lidhje pa realitet skan. Kti trimit nga Rugova i doket vetja se ska mat te fort dhe me gisht i myt krishtert, por kaq se i ka hup lidhja me realitet se nuk e shen se e ka kishen para dyrve ne rugov Kishe po bojn shtet islamik kosoven e kishe kan mi zhdug tan se sjan njetin mendim

 8. #108

  Registriert seit
  03.11.2009
  Beiträge
  13.141
  Was redet ihr überhaupt mit dem?
  Der hat doch zugegeben das er Wahabit ist

 9. #109
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Gjin Tonikaj Beitrag anzeigen
  Ju gojen e madh e keni, por bakrun e vogel. E keni partine e drejtsise po as nje perqind nuk voton per ata. Ju (ekstremista) jeni kunder krishter, pagan, pafe etj. por nuk muni mu mor vesh njani me tjetrin. Ju as nje pik lidhje skeni njani me tjetrin. Shihet ne Prishtine. Demostrojn per nje xhami dhe masanena hajn dajak prej policis me shumic mysliman. Qfar doni me ba? Vetem mut hani dhe tan diten veq bla bla bla bani. Populli Kosoves sdon prostitucion? Perqata po qelet nje puff mas tjetrit, sidomos na shqiptar se edhe magarit i hypin ku sna shen kerkush. Mir e ka pas Ternava se ka than ne vitet 90-ta se duhet mu rujt prej ekstremisve.
  a jo a? ani mir po te doket qe paska puffa ne kosov a? mu me dhem zemra kur i shoh motrat tona tu e shit piqken per pak pare, pa marr parasysh a jan katolike apo muslimane.

 10. #110
  Karim-Benzema
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Hier gehts um albanische Huren in Europa die ihre Piqka verkaufen , manchmal werden sie auch von ihren eigenen Vätern und Brüdern dazu gezwungen ! Das ist heutige Albanien mit dem ich nix zu tun haben will


  Als wenn es keine Huren ausm Kosovo gibt du Spinner.

  Musst auch nichts damit zutun haben

Ähnliche Themen

 1. Fiset Shqiptare.
  Von Deqo im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 302
  Letzter Beitrag: 15.12.2015, 02:05
 2. Oda Shqiptare
  Von Dodon im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 12
  Letzter Beitrag: 29.01.2012, 18:18
 3. Cudira Shqiptare
  Von Robert im Forum Humor - Vicevi
  Antworten: 77
  Letzter Beitrag: 10.10.2011, 18:59
 4. Himara - Shqiptare!
  Von Gentos im Forum Kosovo
  Antworten: 253
  Letzter Beitrag: 23.08.2010, 20:42