BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 28 von 50 ErsteErste ... 1824252627282930313238 ... LetzteLetzte
Ergebnis 271 bis 280 von 494

Prostitutate Shqiptare

Erstellt von Ciciripi, 29.03.2012, 07:01 Uhr · 493 Antworten · 39.317 Aufrufe

 1. #271
  Avatar von Ciciripi

  Registriert seit
  26.03.2012
  Beiträge
  5.085
  Zitat Zitat von Arbanasi Beitrag anzeigen
  Ajo Fjalia ime e pare "Nuk ka..." nuk ke Seriozisht.
  Nuk po Kuptoj pse t'vje kaq qudi. Kan kalu ato Koherat e Nderit etj. (per fat tkeq). Nuk t'duhet me shku neper Bordele etj. dil neper Rruge te Kosoves, e ki pjeserisht ma "freizügiger" se "punetore" neper Bordele n'Gjermani e vende tjera..
  Kuku moj Nane cfare na ka gjet , heu medet kjo me te vertet eshte per te qare , per te kajt Gjak

 2. #272
  benutzer1
  dil ne rrug, kqyrri femrat si jon bo...!!! kuku sa shum pom dhimni. sa shtirr e pasni me gjet nje qik te mire, te shpijes.


  se djemt shqiptar i kem me moral dhe me kultur, lumi na qe ju kemi juve!!!

 3. #273

  Registriert seit
  03.11.2009
  Beiträge
  13.141
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  dil ne rrug, kqyrri femrat si jon bo...!!! kuku sa shum pom dhimni. sa shtirr e pasni me gjet nje qik te mire, te shpijes.


  se djemt shqiptar i kem me moral dhe me kultur, lumi na qe ju kemi juve!!!
  Wir Männer habens echt hart

 4. #274
  benutzer1
  Zitat Zitat von Adem Beitrag anzeigen
  Wir Männer habens echt hart
  ani bash ti me ke tregu pram qfar respekt ki.

 5. #275
  Avatar von Arbanasi

  Registriert seit
  14.10.2009
  Beiträge
  6.534
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Kuku moj Nane cfare na ka gjet , heu medet kjo me te vertet eshte per te qare , per te kajt Gjak

  Teilweise

 6. #276
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Arbanasi Beitrag anzeigen
  Ajo Fjalia ime e pare "Nuk ka..." nuk ke Seriozisht.
  Nuk po Kuptoj pse t'vje kaq qudi. Kan kalu ato Koherat e Nderit etj. (per fat tkeq). Nuk t'duhet me shku neper Bordele etj. dil neper Rruge te Kosoves, e ki pjeserisht ma "freizügiger" se "punetore" neper Bordele n'Gjermani e vende tjera..
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Kuku moj Nane cfare na ka gjet , heu medet kjo me te vertet eshte per te qare , per te kajt Gjak
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  dil ne rrug, kqyrri femrat si jon bo...!!! kuku sa shum pom dhimni. sa shtirr e pasni me gjet nje qik te mire, te shpijes.


  se djemt shqiptar i kem me moral dhe me kultur, lumi na qe ju kemi juve!!!
  ishallah na ban zoti prej atyre qe e mbrojn identitetin dhe moralin shqiptare. ishallah na kthehet sheriati prap ne trojet tona.. duhet me ju lut allahut dit e nat vllezer dhe motra..

 7. #277

  Registriert seit
  03.11.2009
  Beiträge
  13.141
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  ani bash ti me ke tregu pram qfar respekt ki.
  Biste immernoch sauer
  Hajde ne Shqipbox bisedojna pak zemer

 8. #278
  Avatar von Ciciripi

  Registriert seit
  26.03.2012
  Beiträge
  5.085
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  dil ne rrug, kqyrri femrat si jon bo...!!! kuku sa shum pom dhimni. sa shtirr e pasni me gjet nje qik te mire, te shpijes.


  se djemt shqiptar i kem me moral dhe me kultur, lumi na qe ju kemi juve!!!
  Jo nuk eshte ashtu ka ende Djemt e Vajzat te hajrit me kulture te paster

 9. #279
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Jo nuk eshte ashtu ka ende Djemt e Vajzat te hajrit me kulture te paster
  po vallah, tash kadale pe shohim se qfar na ka gjet dhe ku jemi tu shku... ishallah zoti na i forcon zemrat e na bashkon.

 10. #280
  Avatar von Rockabilly

  Registriert seit
  27.01.2011
  Beiträge
  15.863
  U knaqen tu majt kuvend burrat te ndershem

Ähnliche Themen

 1. Fiset Shqiptare.
  Von Deqo im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 302
  Letzter Beitrag: 15.12.2015, 02:05
 2. Oda Shqiptare
  Von Dodon im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 12
  Letzter Beitrag: 29.01.2012, 18:18
 3. Cudira Shqiptare
  Von Robert im Forum Humor - Vicevi
  Antworten: 77
  Letzter Beitrag: 10.10.2011, 18:59
 4. Himara - Shqiptare!
  Von Gentos im Forum Kosovo
  Antworten: 253
  Letzter Beitrag: 23.08.2010, 20:42