BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 29 von 50 ErsteErste ... 1925262728293031323339 ... LetzteLetzte
Ergebnis 281 bis 290 von 494

Prostitutate Shqiptare

Erstellt von Ciciripi, 29.03.2012, 07:01 Uhr · 493 Antworten · 39.277 Aufrufe

 1. #281
  benutzer1
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  ishallah na ban zoti prej atyre qe e mbrojn identitetin dhe moralin shqiptare. ishallah na kthehet sheriati ne trojet tona.. duhet me ju lut allahut dit e nat vllezer dhe motra..
  e bone kijamet  Zitat Zitat von Adem Beitrag anzeigen
  Biste immernoch sauer
  Hajde ne Shqipbox bisedojna pak zemer
  hec se nuk kom njet me bisedu me ty. shko fol me shkina. ah jo nime, ty braziljankat te pelqejn.


  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  Jo nuk eshte ashtu ka ende Djemt e Vajzat te hajrit me kulture te paster
  une vetem jav bana rrafsh. nuk ke mendimi ime ai.

 2. #282
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  e bone kijamet
  vallah ma qef kisha pas mu ba kjameti se me i pa shqiptaret tu e shit trupin. ndryshe svjen kjameti

 3. #283
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Gjin Tonikaj Beitrag anzeigen
  U knaqen tu majt kuvend burrat te ndershem
  hoi kaurr, a tu kan sos pikturat te kishave a?

 4. #284
  benutzer1
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  vallah ma qef kisha pas mu ba kjameti se me i pa shqiptaret tu e shit trupin. ndryshe svjen kjameti
  kjo qika ne video 12 vjeq, thmi u kon. ska dit se qka ndodh. dashnori saj e paske shti ne prostituat.
  edhe ju djemt ndonjeher nuk dini qka folni. kjo esht dhun. nuk ka gje me te keqe per nje femen.
  me siguri ka edhe shqiptarka qe jon te rritur dhe vet vendosin me shit trupin e vet. por prap se prap ti nuk ki qka i gjykon te tjert.

 5. #285
  Avatar von Ciciripi

  Registriert seit
  26.03.2012
  Beiträge
  5.085
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  kjo qika ne video 12 vjeq, thmi u kon. ska dit se qka ndodh. dashnori saj e paske shti ne prostituat.
  edhe ju djemt ndonjeher nuk dini qka folni. kjo esht dhun. nuk ka gje me te keqe per nje femen.
  me siguri ka edhe shqiptarka qe jon te rritur dhe vet vendosin me shit trupin e vet. por prap se prap ti nuk ki qka i gjykon te tjert.
  mue um dhimen.
  keta jon Kaurresha , qe e meritojn vdejken !! keta duhet te gjykosh sipas sheriatit islamike

 6. #286

  Registriert seit
  03.11.2009
  Beiträge
  13.141
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  e bone kijamet
  hec se nuk kom njet me bisedu me ty. shko fol me shkina. ah jo nime, ty braziljankat te pelqejn.  une vetem jav bana rrafsh. nuk ke mendimi ime ai.
  Me shkina

 7. #287
  Avatar von Rockabilly

  Registriert seit
  27.01.2011
  Beiträge
  15.863
  Zitat Zitat von Sazan Beitrag anzeigen
  hoi kaurr, a tu kan sos pikturat te kishave a?
  Dein Christenhass ist traurig...

 8. #288
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Catty Beitrag anzeigen
  kjo qika ne video 12 vjeq, thmi u kon. ska dit se qka ndodh. dashnori saj e paske shti ne prostituat.
  edhe ju djemt ndonjeher nuk dini qka folni. kjo esht dhun. nuk ka gje me te keqe per nje femen.
  me siguri ka edhe shqiptarka qe jon te rritur dhe vet vendosin me shit trupin e vet. por prap se prap ti nuk ki qka i gjykon te tjert.
  mue um dhimen.
  catty, pash nderen qka te gjet?
  mduket se sme kuptove hiq.. une nuk i paragjykoj ato femna, perkundrazi.. mu ma shkatrrojn zemren kur i shoh ashtu.. as nuk thash qe ska dhun, as nuk thash qe meshkujt skan faj.. e tash banu qik e mir e thuj "po mir e ke sazan, mfal"

 9. #289
  Avatar von Sazan

  Registriert seit
  27.05.2009
  Beiträge
  13.046
  Zitat Zitat von Gjin Tonikaj Beitrag anzeigen
  Dein Christenhass ist traurig...
  schlüpfst du wieder in die opferrolle? brauchst du wieder aufmerksamkeit?

 10. #290
  benutzer1
  Zitat Zitat von Muhaxher Beitrag anzeigen
  keta jon Kaurresha , qe e meritojn vdejken !! keta duhet te gjykosh sipas sheriatit islamike
  aii... mu kon ashtu athere nuk ishte nje hadith qe folet per nje femer prostitut qe shkon ne xhenet per shkak qe i ndhimon nje qenit.

  i vetmi gjyqtar per vdekje dhe jet esht zoti, e jo njeri.

Ähnliche Themen

 1. Fiset Shqiptare.
  Von Deqo im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 302
  Letzter Beitrag: 15.12.2015, 02:05
 2. Oda Shqiptare
  Von Dodon im Forum Geschichte und Kultur
  Antworten: 12
  Letzter Beitrag: 29.01.2012, 18:18
 3. Cudira Shqiptare
  Von Robert im Forum Humor - Vicevi
  Antworten: 77
  Letzter Beitrag: 10.10.2011, 18:59
 4. Himara - Shqiptare!
  Von Gentos im Forum Kosovo
  Antworten: 253
  Letzter Beitrag: 23.08.2010, 20:42