BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 6 von 24 ErsteErste ... 234567891016 ... LetzteLetzte
Ergebnis 51 bis 60 von 232

10 Länder würden R.Srpska bei Unabhängigkeit anerkennen

Erstellt von -BS-, 09.02.2012, 10:26 Uhr · 231 Antworten · 21.424 Aufrufe

Zitat Zitat von -BS- Beitrag anzeigen
    Koja crna prošlost zemo, ako smo mi jedan narod i hoćemo u jednu državu onda Dodik tu ništa nemože nit neće da se protivi. Čekaće naravno da mu prođe kariera pa će pred krajom da se priključi Srbiji kad odlazi.

Da sam ja na njegovom mesu ja bi tako radio, tek u Srbiji bi mu pravili spomenik. Šta ima lepše da odes u penziju nego da uđeš kao heroj u večitu srpsku istoriju koji je spojijo jedan narod.

Pomisli malo bolje

ps: Misliš zapadna Hercegovina neće da se priključi Hrvatskoj? Znam da te možda boli da Srbo dobiva pola Bosne, ali otvori oči pomisli malo bolje i znaćeš da to nije prošlost nego da će to da dođe sigurno. Jer nit Hrvati ni Srbi neću više Bosnu, to su preko 50%. Ne znam ko živi u prošlosti od nas dvoje, RS ide svoj put bez prekida. Ako joj uspe nezavisnost, znaj da će se priključe Srbiji 100%, jer to hoće većina u RS.
    daj ne kaki vise...boga ti

p.s. danke das du mich so amüsiert hast.......jetzt muss ich kochen

Koja crna prošlost zemo, ako smo mi jedan narod i hoćemo u jednu državu onda Dodik tu ništa nemože nit neće da se protivi. Čekaće naravno da mu prođe kariera pa će pred krajom da se priključi Srbiji kad odlazi.

Da sam ja na njegovom mesu ja bi tako radio, tek u Srbiji bi mu pravili spomenik. Šta ima lepše da odes u penziju nego da uđeš kao heroj u večitu srpsku istoriju koji je spojijo jedan narod.

Pomisli malo bolje

ps: Misliš zapadna Hercegovina neće da se priključi Hrvatskoj? Znam da te možda boli da Srbo dobiva pola Bosne, ali otvori oči pomisli malo bolje i znaćeš da to nije prošlost nego da će to da dođe sigurno. Jer nit Hrvati ni Srbi neću više Bosnu, to su preko 50%
    ich bin sprachlos

Zitat Zitat von Ninfeo mio Beitrag anzeigen
    ich bin sprachlos

A što?

A što?

Na jednom forumu ovoliko gluposti jos nisam procitala, zato.

Biće mu interes kad mu dođe kraj ili kad ode u penziju, onda ce da uradi taj korak da uđe u istoriju kao taj koji je to uspeo. Razumeš To će se desi kad mu ode mandat za jedno 8 godina. Ako narod to hoće i ide na ulice, nemože Dodik ništa protiv.
    Nisam bas siguran dal' je Dodiku toliko stalo da ga smatraju kao "svetca" Republike Srpske, nije on dobio bez razloga svoj nadimak "Mile Ronhill". Provozaj se samo malo po istocnoj Republici Srpskoj, po Visegradu, Rogatici, Palu, Nevesinju, nije bas toliko omiljen kao u ostalim djelovima RS-a. Tamo narod jedva ima za hljeb - Banja Luka, Bijeljina ili njegovi Laktasi se grade, sve ostalo ce ostati mrtvo slovo na papiru, istocna RS mi vise lici na neku vrstu Nevade bez trunka nade. Isto tako je bilo sa SDS-ovcima kada su bili na vlast, onda su zaobilazili banjalucku okrug i sav novac se vrtio oko Pala, sve licni interes, koje tada pitao Banjalucane, niko, isto tako ko' sto sad nepita niko Zvornicanina. Nije se on zemljace nikad bas puno busao u to srpstvo, ni u ratu kada je skoro svaki politicar crtao svoje granice, on je tada nasao svoj biznis sa kojim se dobro obogatio.

Dokle god se njegovi Laktasi grade, boli njega uvo za nezavisnu RS, da mu je stalo do naroda, nebi zapustao istocni dio, tako da je to moj zemljace samo pisanje uz vjetar.

Zitat Zitat von Splix Beitrag anzeigen
    Du willst jetzt gerade nicht ein genozid leugnen oder was

weill die muslimen mehr als die helfte an opfern zu beklagen hatt und die serben vllt die hälfte also ist das nur ein halber genozid an die serben gewesen oder was nach eurer logik

Pomisli malo bolje

ps: Misliš zapadna Hercegovina neće da se priključi Hrvatskoj? Znam da te možda boli da Srbo dobiva pola Bosne ali je to zaslužio, nisu svi ratnici ubivali mi smo se borili za slobodu. Otvori oči pomisli malo bolje i znaćeš da to nije prošlost nego da će to da dođe sigurno. Jer nit Hrvati ni Srbi neću više Bosnu, to su preko 50%. Ne znam ko živi u prošlosti od nas dvoje, RS ide svoj put bez prekida. Ako joj uspe nezavisnost, znaj da će se priključe Srbiji 100%, jer to hoće većina u RS.
    sta brljas, obicna gamad jedna?
    Niti Srbija niti Hrvatska nece pristati na to
    A i kako da ne, borili ste se za slobodu, i zato je vam trebao genocid i ostale civilne zrtve. Kakav mi je kurac da uopce s tobom pricam ko covjek, ti si obicni ljudski otpad, kao svatki nacionalist, molim odjebi i dabogda se ne vratio u forum, ne znam sta te vazda privlaci, jadni Deki, iako znas da te nitko ovdje nezeli osim onih koji su takve nacionalisticke budale kao ti.

Dann fehlen ja nur noch 184!

Zitat Zitat von PrcPrc Beitrag anzeigen
    weill die muslimen mehr als die helfte an opfern zu beklagen hatt und die serben vllt die hälfte also ist das nur ein halber genozid an die serben gewesen oder was nach eurer logik
    Nach meiner logik ist es scheiß egal ob serbe,kroate, bosniake usw jedes einzige leben war eins zuviel an den ganzen waren nur 3 schwanzlutscher schuld slobo,franjo,alija

Aber es gibt halt immer noch affen die in den 90ern noch leben und nicht begreifen das es keine karten zeichnungen mehr geben wird auf den balkan mozda samo jos vojvodina man kann den kosovo nicht mit der rs vergleichen

Zitat Zitat von Dinarski-Vuk Beitrag anzeigen
    Nisam bas siguran dal' je Dodiku toliko stalo da ga smatraju kao "svetca" Republike Srpske, nije on dobio bez razloga svoj nadimak "Mile Ronhill". Provozaj se samo malo po istocnoj Republici Srpskoj, po Visegradu, Rogatici, Palu, Nevesinju, nije bas toliko omiljen kao u ostalim djelovima RS-a. Tamo narod jedva ima za hljeb - Banja Luka, Bijeljina ili njegovi Laktasi se grade, sve ostalo ce ostati mrtvo slovo na papiru, istocna RS mi vise lici na neku vrstu Nevade bez trunka nade. Isto tako je bilo sa SDS-ovcima kada su bili na vlast, onda su zaobilazili banjalucku okrug i sav novac se vrtio oko Pala, sve licni interes, koje tada pitao Banjalucane, niko, isto tako ko' sto sad nepita niko Zvornicanina. Nije se on zemljace nikad bas puno busao u to srpstvo, ni u ratu kada je skoro svaki politicar crtao svoje granice, on je tada nasao svoj biznis sa kojim se dobro obogatio.

Dokle god se njegovi Laktasi grade, boli njega uvo za nezavisnu RS, da mu je stalo do naroda, nebi zapustao istocni dio, tako da je to moj zemljace samo pisanje uz vjetar.
    Ja mislim ipak da će stanje RS-a, a i slika RS-a po svetu za jedno 8 godina biti drugačija, bolja. Ja ipak mislim da neće zapad da hrani BiH doživotno, kad vidi da ne može rećiće i EU da se BiH raspadne. Možda neće ni trebamo da raspišemo nezavisnost. Još je malo rano da prićamo o tome, ali ja osećam da će taj dan da dođe. Treba Dodiku samo pomoć sa strane i kad dođe dan da imamo dosta pomoć u svetu onda će i dođe ta nezavisnost/spoj sa Srbijom.

Ufff koja bi mi država bila, posle Đukanovića još CG. Spojiće se tri srpska naroda onda smo maher. Ovako smo mali i svi nas jebu kako hoću.

Seite 6 von 24 ErsteErste ... 234567891016 ... LetzteLetzte