BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 14 von 16 ErsteErste ... 410111213141516 LetzteLetzte
Ergebnis 131 bis 140 von 159

Ahtisaari-Vergleich: Nazi-Deutschland<=>Serbien (mit einem unterschied)

Erstellt von ooops, 18.10.2008, 13:05 Uhr · 158 Antworten · 6.665 Aufrufe

Zitat Zitat von FBKSH Beitrag anzeigen
    kenena ne berlin pe thojn ugoslaw kishe menja maxhub jo jugoslaw pe ugoslaw qe maxhubt folin qashtu adhe tuza ja bre sike gjerman e kan karrin sike babyt dhe qin me iriqet!

mu dije adhe ne demonstrata vetem 50 njirsi haha me 81 u mushishin 50 mi shqiptar adhe pa dit pse kan shku hahah
    ju ne berlin jetoni a?

nejse une jetoj ne frankfurt e serbet nuk e tregojn veten qe vin nga serbia po nga kroacia ose bosnia tuza jan

po ja atja qim nanen asojs te tre bashk

ps gjyna sun lexohen qka pe shkrujn nuk e kopton vetem emrin e vet vatrena e kupon adhe e din dikur qe pe at meqken jemi te fol

Zitat Zitat von Covertops Beitrag anzeigen
    ju ne berlin jetoni a?

nejse une jetoj ne frankfurt e serbet nuk e tregojn veten qe vin nga serbia po nga kroacia ose bosnia tuza jan
    po kenena po jan tuza qia nanen ktinve po ka jada bolleca pi serbve amo apet shum te ligsht pe jan na bash sportista qfar trup kemi na o loj as nijrisit ne mars nuk kan

Zitat Zitat von FBKSH Beitrag anzeigen
    po kenena po jan tuza qia nanen ktinve po ka jada bolleca pi serbve amo apet shum te ligsht pe jan na bash sportista qfar trup kemi na o loj as nijrisit ne mars nuk kan

Normal njeri rrnoft shqiptarizmi

a e kena shkinen online me vet a po dan me 3 vet ndoshta e ka edhe naj moter hahah

shum kam rreh shkavella per para ne shkoll, gjdo dit kan hanger prej neve dajak , po dikur ja nisen mi thir policin kur i rrehshem, tani ardhshin policia e shkive e na RREHSHIN BRE NONEN E PISAVE

Zitat Zitat von dhjetshi Beitrag anzeigen
    shum kam rreh shkavella per para ne shkoll, gjdo dit kan hanger prej neve dajak , po dikur ja nisen mi thir policin kur i rrehshem, tani ardhshin policia e shkive e na RREHSHIN BRE NONEN E PISAVE

a per kosoven ku je kan je te fol po majmunat qishtu e kan pas sanaten

agja jem i ka than kufin ma hungsh mutin bash para synve ati qe dajshin maxhubt zingarre

Normal njeri rrnoft shqiptarizmi

a e kena shkinen online me vet a po dan me 3 vet ndoshta e ka edhe naj moter hahah
    nuk e dallum ball that pe gjyth diten per du duhet me mor ja 20 jarana tjere qe na duhet adhe me shku ti shkina tjera nuk kemi gjyth diten kohe per kot kurve

Zitat Zitat von dhjetshi Beitrag anzeigen
    veq ata qe i ke rre kan respek ndaj shqiptarit se e din qka i pret prej shqiptarit e kta qe nuk e din folon deri te hajn nje banane prej shqiptaret dhe ma nuk i niher zani.

normal policia u kan gjithmon per popullin e vet bre nonen e cetnikav,se te kishom pas mjetet ushtarake se pershembull tenkat ose ushtarake aierore kishom qleru vet kosoven po ato mjeti nuk kemi pas aj u kan problemi.

veq ata qe i ke rre kan respek ndaj shqiptarit se e din qka i pret prej shqiptarit e kta qe nuk e din folon deri te hajn nje banane prej shqiptaret dhe ma nuk i niher zani.

normal policia u kan gjithmon per popullin e vet bre nonen e cetnikav,se te kishom pas mjetet ushtarake se pershembull tenkat ose ushtarake aierore kishom qleru vet kosoven po ato mjeti nuk kemi pas aj u kan problemi.

po na me katunar ja kimi kall nanen ti kishum pas shqiptart e shqiprise met fort adhe ka ana neve ja kishum qie krejt srbijn kan liftu adhe njirsit plak

ju ka kajt nanen adem jashari shkive boll edhe para lufte, une vet jam i drenices, shpijat e jasharve ikam 2 km larg, babai i im ka qen me ni shkoll me adem jasharin.