BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Ergebnis 1 bis 9 von 9

Aleanca Kuq e Zi

Erstellt von Ban187, 22.01.2012, 20:40 Uhr · 8 Antworten · 867 Aufrufe

 1. #1
  Ban187

  Aleanca Kuq e Zi

  Pershendetje,

  Qka mendoni per aleancen kuq e zi? Do te ket nje formim partiak? Dhe a mendoni qe esht nje prodhim i partise se Edi Rames??

 2. #2
  Avatar von Sheqa

  Registriert seit
  20.05.2011
  Beiträge
  1.561
  Das sind voll die Nachmacher von der VV.

 3. #3
  Ban187
  Zitat Zitat von Mitro Beitrag anzeigen
  Das sind voll die Nachmacher von der VV.
  Po a nuk mendon qe esht nje send i mir ky inspirim nga LV per Kuqezinjet?

 4. #4

  Registriert seit
  15.02.2011
  Beiträge
  2.950
  Aleanca Kuq e Zi !!

  Threadi ekziston

 5. #5
  Ban187
  Zitat Zitat von Karl der Kuehne Beitrag anzeigen
  Aleanca Kuq e Zi !!

  Threadi ekziston
  Me fal, nuk kam menduar se ka ndo nje temé me mendime per Kuqezinjet...

 6. #6
  Avatar von KS.Rosu

  Registriert seit
  29.09.2011
  Beiträge
  1.380
  Zitat Zitat von Ban187 Beitrag anzeigen
  Pershendetje,

  Qka mendoni per aleancen kuq e zi? Do te ket nje formim partiak? Dhe a mendoni qe esht nje prodhim i partise se Edi Rames??

  Nuk me intereson prodhim i kujna asht !!!

  Po duhet ta perkrahim te gjith se punon dhe lufton per bashkimin e kombit tone!

 7. #7
  Avatar von KS.Rosu

  Registriert seit
  29.09.2011
  Beiträge
  1.380
  Zitat Zitat von Ban187 Beitrag anzeigen
  Me fal, nuk kam menduar se ka ndo nje temé me mendime per Kuqezinjet...

  fal te qoft vlla

 8. #8
  Ban187
  Nje pytje per administratoret e kesaj faqe!

  Pse esht tema e "aleances kiq e zi" ne temen e madhe te kosoves? Aleanca esht pér bashkim por nuk esht qéshtje e kosoves por nje nga gjermat ma akutale te shqipersié!!

  A ka ndo nje administrator shqiptar ketu, qe mund ta ndrryshoj két gabim!?

 9. #9
  Avatar von Johnny Cash

  Registriert seit
  22.02.2010
  Beiträge
  10.770
  Nëse ju doni herën tjetër që ju përgjigjeni për një temë, ju lutemi përdorni kërko funksion.


Ähnliche Themen

 1. Aleanca Kuq e Zi parti Turke
  Von Ciciripi im Forum Kosovo
  Antworten: 33
  Letzter Beitrag: 30.03.2012, 20:11
 2. Aleanca Kuq e Zi !!
  Von @rdi im Forum Kosovo
  Antworten: 76
  Letzter Beitrag: 27.02.2012, 18:26
 3. Partei Aleanca Kuq e zi
  Von Hamëz Jashari im Forum Politik
  Antworten: 76
  Letzter Beitrag: 26.02.2012, 21:43
 4. Aleanca Kuq e Zi in New York
  Von Aktivist Vetevendosje im Forum Politik
  Antworten: 79
  Letzter Beitrag: 21.01.2012, 23:47
 5. Aleanca Kuq e Zi
  Von Aktivist Vetevendosje im Forum Kosovo
  Antworten: 32
  Letzter Beitrag: 28.10.2011, 22:40