BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 52 von 76 ErsteErste ... 24248495051525354555662 ... LetzteLetzte
Ergebnis 511 bis 520 von 757

Jetzt Amtlich: Franjo Tudjman war Kopf einer verbrecherischen Vereinigung.

Erstellt von Machiavelli, 29.05.2013, 11:14 Uhr · 756 Antworten · 32.248 Aufrufe

Zitat Zitat von LordVader Beitrag anzeigen
    Valjda osjecam taj cudan miris turbohrvatina i preko mreze, bez obzira na sinhrono multiplexiranje putem SDH, prebacivanje na asinhroni modus i sve nazad do IP-Uplinka. Ali iskreno: Malo zadovoljavam niske zahtjeve, trazeci disharmoniju.

Da da...i taj moralni prstic od nekoga sto sa "kme" "kme" uz odredjene komentare izrazava cudjenje, implicirajuci da krmad nisu zahvalna. I pred ekranom ili u baru ce svako dobiti onaj jezik, sto ga sam izabere. Ti si izabrao...

Mene zanimaju argumenti, izvori i s time covjek moze doci do zakljucaka, izvora pa cak i novih pogleda. Ali ok je, vidim da je to previse zahtjevno.

A tu knjigu posalji prije tiska, iskreno me zanima....D
    moje kme kme ne znaci da se bilo ko bilo kome mora zahvalit, izvinit ili sta ja znam. stvar je prilicno jednostavna: nema s nicije strane crno bijelo. jednostavno nema te je moje 'kme' odgovor na tvoje 'ja znam sve i u svakom pogledu sam u pravu'-drzenju. prilicno je jednostavno shvatit. moj stav je nekima mozda poznat, mozda nije, a nit ga ja moram bilo kome iznosit. stvarno, ali stvarno, iman drugih briga nego se nepoznatim ljudima raspravljat preko ekrana. to ti mores razumit, a i ne moras.

do tiska je jos dug put. jako dug. mozda ti stvarno posaljem idejni primjerak, koji vec djelomicno postoji u pdf-u. tematika je prilicno prosta i jednostavna i vise za kolekcionarske svrhe, ali bez obzira, to je cudo jedno koliko ljudi kroz to sve upoznajes (i ne samo kolicina ljudi, vec kvalitet), kakve price cujes pa cak i slike ili videozapiske vidis. to nema ni u jednom clanku na internetu ili nekoj knjizi

Zitat Zitat von Junuz_Đipalo Beitrag anzeigen
    moje kme kme ne znaci da se bilo ko bilo kome mora zahvalit, izvinit ili sta ja znam. stvar je prilicno jednostavna: nema s nicije strane crno bijelo. jednostavno nema te je moje 'kme' odgovor na tvoje 'ja znam sve i u svakom pogledu sam u pravu'-drzenju. prilicno je jednostavno shvatit. moj stav je nekima mozda poznat, mozda nije, a nit ga ja moram bilo kome iznosit. stvarno, ali stvarno, iman drugih briga nego se nepoznatim ljudima raspravljat preko ekrana. to ti mores razumit, a i ne moras.
    Moje izlaganje: Tudjman je smjenio Kljujica za Bobana i s time potencirao konflikt u BiH. Ocekivao sam da ces ti ili neko drugi napisati: Razlog smjene nije taj, nego ovaj. Ali je to izgleda previse ocekivano. Mislim da tvoj odgovor nema veze s mojim izlaganjem, nego je onaj tipican revolt, poznat kao: "A niste kmecali kad je bilo ovo ili ono, a sad kmecite". Al ok, dovlljno si rekao i s time je zakljucak da na svoje izglaganje ne ocekjes konstruktivan odgovor...

Zitat Zitat von Junuz_Đipalo Beitrag anzeigen
    do tiska je jos dug put. jako dug. mozda ti stvarno posaljem idejni primjerak, koji vec djelomicno postoji u pdf-u. tematika je prilicno prosta i jednostavna i vise za kolekcionarske svrhe, ali bez obzira, to je cudo jedno koliko ljudi kroz to sve upoznajes (i ne samo kolicina ljudi, vec kvalitet), kakve price cujes pa cak i slike ili videozapiske vidis. to nema ni u jednom clanku na internetu ili nekoj knjizi
    O cemu se radi ? Ratna desavanja ili put u rat ? Bite se to po meni razlike. Ja govorim o putu do sukoba koji je -po meni- relativno jasan. Sto se samog sukoba tice dajem ti pravo, da tu slika nije crna ili bijela. Al eto, posalji mi PDF

Zitat Zitat von LordVader Beitrag anzeigen
    Moje izlaganje: Tudjman je smjenio Kljujica za Bobana i s time potencirao konflikt u BiH. Ocekivao sam da ces ti ili neko drugi napisati: Razlog smjene nije taj, nego ovaj. Ali je to izgleda previse ocekivano. Mislim da tvoj odgovor nema veze s mojim izlaganjem, nego je onaj tipican revolt, poznat kao: "A niste kmecali kad je bilo ovo ili ono, a sad kmecite". Al ok, dovlljno si rekao i s time je zakljucak da na svoje izglaganje ne ocekjes konstruktivan odgovor...

O cemu se radi ? Ratna desavanja ili put u rat ? Bite se to po meni razlike. Ja govorim o putu do sukoba koji je -po meni- relativno jasan. Sto se samog sukoba tice dajem ti pravo, da tu slika nije crna ili bijela. Al eto, posalji mi PDF
    o tome mozda u pn. ne radi se politici, mali detalji vojske u kojem se mnoge price kriju, kako osobne, tako i neke koje su bitne za vojni rasplet sukoba na teritoriji bih.

prelijepa diskusija...bravo

Zitat Zitat von Allissa Beitrag anzeigen
    prelijepa diskusija...bravo
    Bečka škola.^^

Zitat Zitat von Kampfposter Beitrag anzeigen
    Bečka škola.^^
    a ja mislila balkanska

Zitat Zitat von Allissa Beitrag anzeigen
    a ja mislila balkanska

Balkanska seoska fakulteta, odnosno škola je onaj tvoj LordGoebels ^^

Ja, ich finde Dich auch ganz nett....

Zitat Zitat von babsi Beitrag anzeigen
    sad se poljubite
    u guzice

kao prvo nije moj a bogami nije ni goebels.....