BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 4 von 14 ErsteErste 12345678 ... LetzteLetzte
Ergebnis 31 bis 40 von 131

Ausschreitungen in Zagreb!

Erstellt von DZEKO, 26.02.2011, 18:15 Uhr · 130 Antworten · 8.840 Aufrufe

IbishKajtazi
    Jadranka Kosor und Ivo Josipovic sind Eierlecker der EU, genauso wie Hashim Thaqi und Behgjet Pacolli.

Josipović: "Iza nereda u Zagrebu stoji i dio politike / Učinili smo sve za Purdu"

24SI - Hrvatski predsjednik Ivo Јosipović ocijenio je da iza nereda koji su juče izbili u Zagrebu stoji i dio politike.

On je rekao da pravo na protest ustavno pravo hrvatskih građana, ali ih je pozvao da to čine u skladu sa zakonom, prenose hrvatski mediji. Komentarišući kritike koje su mu upućene sa jučerašnjeg protestnog skupa u Zagrebu da nije dovoljno pomogao u slučaju hrvatskog ratnog veterana Tihomira Purde, Јosipović je rekao da su on i Vlada učinili sve što je potrebno za Purdu i izrazio nadu da će se rezultati toga uskoro vidjeti.

24sata.info - Josipovi

Slavo
    Zitat Zitat von Domoljub Beitrag anzeigen
    Solchen Schund mit Rechtsextremen Texten hörst du?
    ^^

Genau das wollen sie ja mit ihren Texten erreichen, das Leute wie du echt glauben sie wären rechtsextrem..
    Sie sind es aber nicht, glaub mir

laut Focus sollen es etwa 15000 gewesen sein die sich insgesammt eingefunden hatten.
    Eigentlich keine grosse zahl.
    Denke mal es gab schon groessere Demos in Kroatien.
    Woher die gewalt?
    Tatsaechlich gerechtfertigt Gewalt oder einfach eine "Modeerscheinung" der moentanen globalen proteste?
    Ich glaub ja eher an die Modeerscheinung...

Grobar glaubst eigentlich immer dass was in den zeitungen steht, es waren weit mehr als 15000 und vielen wurde der zugang verwehrt, oder glaubst du das der Jelacicplatz so klein ist. Das jetzt als modeerscheinung zu titulieren hmmm dein recht so etwas zu behaupten.
    Kennst du das durchschnittseinkommen der Kraoten nicht das was die zeitungen schreiben
    kennst du die zinsaetze der Banken, kennst du die Lebensmittelpreise, kennst du ueberhaupt die Lebenserhaltungskosten in Kroatien wenn Ja dann wundert mich deine aussage!

pozdrav iz Zagreba
    evo ti malo za citanje ak jos neznas
    Naslovnica - Necenzurirano - Istra

Zitat Zitat von mandre Beitrag anzeigen
    Grobar glaubst eigentlich immer dass was in den zeitungen steht, es waren weit mehr als 15000 und vielen wurde der zugang verwehrt, oder glaubst du das der Jelacicplatz so klein ist. Das jetzt als modeerscheinung zu titulieren hmmm dein recht so etwas zu behaupten.
    Kennst du das durchschnittseinkommen der Kraoten nicht das was die zeitungen schreiben
    kennst du die zinsaetze der Banken, kennst du die Lebensmittelpreise, kennst du ueberhaupt die Lebenserhaltungskosten in Kroatien wenn Ja dann wundert mich deine aussage!

pozdrav iz Zagreba
    evo ti malo za citanje ak jos neznas
    Naslovnica - Necenzurirano - Istra
    Ma vjerujem ja da je tezak zivot i da ekonomska situacija nije najbolja.
    Sta se tice broja od 15000 demonstranata ,tu nepise sta ja vjerujem nego sta list Focus daje kao broj demonstranata.
    Kad uzimam te brojeve kao bazu za analizu onda se cudim da jedna relativno mala grupa uspjela da cini takve nerede.
    15 000 nije toliko puno.
    Ti kazes da su vise bili.
    Pa onda reci sta mislis koliko ljudi su bili na protestima ja sam veoma zainteresuan u to.

Sta se tice "modeerscheinung"...ja nemorem ignorirat sta u ostalom svjetu desava i kakve slike se emitiraju.

Sta mislis ti?
    Je su neredi bili planirani?
    Ja se to pitam zato sta su neredi u srbiji na primje bili planirani od strane desnicara i pravoslavne crkve koji si iskoristili demonstrante da povecavaju antievropsku atmosferu u srbiji.

poz.

MaxMNE
    Zitat Zitat von Grobar Beitrag anzeigen
    verstoerende scheisse:

-minute 3:30 "ima ubacenih provokatora"....
    -ab minute 7:47 kommt Josip Broz Tito ans Fenster.
    -ab minute 11:00 weiss ich nicht ob ich dem Typ seinen
    Protest abnehme. Der shaut immer in die Kamera als ob er sich vergewissern
    moechte das er auch aufgenommen wird.
    -ab minute 11:21 die Frau ohne Zaehne wirkt auch irgendwie gestellt.
    wenigstens ist sie funny anzusehn....
    Dieser Protest hatte mit dem blutigen von Samstag nichts zu tun. Auf diesem waren gerade mal ein paar Hundert Leute und der Initiator war Ivan Pernar (er trägt im Video einen Rucksack und springt über die Barrikaden in die Polizistenmenge).

Hier einen Tag vor dem Protest:

Pozdrav Grobaru,

bilo je 50000 a moglo je bit i vise, dal je netko podpaljivo tesko za reci osobno mislim da nije jer su ljudi izfrustrirani. Nismo mi protiv EU ali smo protiv da udjemo s ovom garniturom od politicara. Lazu kradu manipuliraju pa stari gdje toga ima da jedna stranka u ovom slucaju HDZ gdje je dokazano da je za izbore novac koristen iz crnih fondova da ostaje na vlasti, pa u jednoj normalnoj drzavi odma se raspisuje izbore.

Teska ekonomska situacija ma katastrofalna situacija ma znas sta da se nisam toliko zaljubijo u nas Balkan i nase ljude odavno bi kufer spakovo i vratijo bi se u njemacku.
    Sta je mladez policiji rekla, hrvatska policija mito i korupcija ocividno je pa ko nebi puko, zamisli sam da zavrsis faks i nemres nac posao ili padnes na natjecaju zato sto neki podobni dobiju posao.
    Um das deutsche nicht zu verlernen, bin gegen diese gewalttaetigen ausschreitungen alles laesst sich friedlich regeln denn wenn nicht ist unsere Welt verloren.

Ajde Grobaru dosta za danas sutra je novi dan za prosvjede
    pozdrav

bilo je 50000 a moglo je bit i vise, dal je netko podpaljivo tesko za reci osobno mislim da nije jer su ljudi izfrustrirani. Nismo mi protiv EU ali smo protiv da udjemo s ovom garniturom od politicara. Lazu kradu manipuliraju pa stari gdje toga ima da jedna stranka u ovom slucaju HDZ gdje je dokazano da je za izbore novac koristen iz crnih fondova da ostaje na vlasti, pa u jednoj normalnoj drzavi odma se raspisuje izbore.
    tako bi trebalo biti ali u praksi je sve malo drugacije.
    Cne Fondovi su normalnost u pilitici iako je to Skandal.
    Helmut Kohl ovde u njemackoj nikad nije objavio imena koje su "donirali" Novac za CDU u vreme kad je on bio kacelar Njemacke i predsednik Partije Kriscanskih Demokrata.
    Da je Politicka elita u Hrvatskoj u nekim djelima korupti i strukturi korupcije koje su HDZ i druge Partije instalirali skandalozni i da tu treba korekcije sutuatcije prema boljom je, kako ja mislim, skoro svakome jasno.
    Bojim se samo da ce Desnicari biti uspjesnih da se predstavljaju ako "spasilci naroda" sta bi bilo katastrofa posle katastrofe...

Teska ekonomska situacija ma katastrofalna situacija ma znas sta da se nisam toliko zaljubijo u nas Balkan i nase ljude odavno bi kufer spakovo i vratijo bi se u njemacku.
    Sta je mladez policiji rekla, hrvatska policija mito i korupcija ocividno je pa ko nebi puko, zamisli sam da zavrsis faks i nemres nac posao ili padnes na natjecaju zato sto neki podobni dobiju posao.
    ...bez rijeci...neznam sta reci na to jer nemam nikakva rijesenja...
    Ekonomska situacija od cega sve na neki nacin zavisi nemoze se rjesiti bez EU ali moze postati jos losija bez EU.

Stvar je ta:
    Ili si unutra ili nisi!

Kad si unutra EU onda ima logike za otvoranje granice i velika ekonomska sloboda za strane "investore".

Kad nisi onda nema logicnog razloga da su ti granice ekonomski otvoreni na taj nacin kako su momentalno. Zasto uvesti produkte iz
    stranih zemalja koje ti pokvare ovo malo ekonomiju sta je ostalo.

Zato ja i puno krivim politiku EU za losu ekonomsku situaciju u nasim zemljama. Kad jos dugo cekaju da nas prime u zajednicu onda nece bit nista ostalo sta bi jos moglo da ude u EU.
    Sorry da sam napisao roman...

Um das deutsche nicht zu verlernen, bin gegen diese gewalttaetigen ausschreitungen alles laesst sich friedlich regeln denn wenn nicht ist unsere Welt verloren.
    ......nisi verlernio Dojcki!

Ajde Grobaru dosta za danas sutra je novi dan za prosvjede
    pozdrav
    Sutra opet prosvjed?...Puno uspeha, Sve najbolje!...Pazi na se ...

Poz

die löhne sind teilweiße wie in Bosnien.

Seite 4 von 14 ErsteErste 12345678 ... LetzteLetzte