BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Erweiterte Suche
Kontakt
BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen
Benutzerliste

Willkommen bei BalkanForum - das Forum für alle Balkanesen.
Seite 5 von 14 ErsteErste 123456789 ... LetzteLetzte
Ergebnis 41 bis 50 von 131

Ausschreitungen in Zagreb!

Erstellt von DZEKO, 26.02.2011, 18:15 Uhr · 130 Antworten · 8.848 Aufrufe

Was für Idiotische Missgeburten hier rumlaufen!

Diese ganzen scheiß kriegsverbrecher gehören in den knast und den meisten kroaten passts net.

Josipović: "Opozicija ne stoji iza nereda u Hrvatskoj"

Hrvatski predsjednik Ivo Josipović rekao da nema podataka da su iza jučerašnjih huliganskih napada na policiju u Zagrebu stajale neke opozicione stranke kako sto tvrde iz hrvatske Vlade.

"Ne vjerujem da je iko finansirao huligane, ja bar za to ne znam", rekao je Josipović novinarima u Zagrebu i dodao da su neke desne stranke pomagale dolazak demonstranata iz nekih krajeva, što je, kako kaže, dio politike.

On je rekao da su na jučerašnjem protestnom skupu hrvatskih boraca na Trgu bana Jelačića čule poruke sa kojima se lično ne slaže, poput tjeranja srpske nacionalne manjine iz Vukovara i sličnih, ali da su neke poruke koje se odnose na teško privredno stanje, težak život ljudi, i dignitet proteklog rata, bile takve da su ih apsolutno svi u politici morali čuti, posebno Vlada.

Josipović je ocijenio da je grupa nasilnika juče došla na protest s ciljem izazivanja nereda, dok su "prave demonstrante" činili borci i ostali građani koji su protestom legitimno izražavali svoje nezadovoljstvo.

Odgovarajući na pitanje da je potrebno što prije raspisati parlamentarne izbore, Josipović je rekao da pozicija predsjednika Hrvatske po Ustavu nije ta da poziva na parlamentarne izbore, ali ni da im se opire.

"Stvar je u prvom redu na opoziciji da eventualno bude na čelu pokreta za raspisivanjem ranijih izbora. Predsjednik Republike nije vođa opozicije", rekao je Josipović.

Zagrebačka policija saopštila je da je od 65 privedenih osoba tokom jučerašnjih nemira 13 pušteno, dok su 52 zadržane.

Protiv 36 demonstranata slijedi krivična prijava, a protiv 16 prekršajna, a kako navode iz policije riječ je o osobama koje su od ranije poznate policiji, odnosno o huliganima sa sportskih terena kojima su se pridružili i demonstranti organizovani preko Facebooka.

U jučerašnjim antivladinim protestima povrijeđeno je 30 policajaca i 20 huligana, od kojih dvojica teže.

24sata.info - Josipovi

Lepotane nemoj tako naravno da treba procesuirat onima koji su zasluzili! eto ja sam ti hrvat pasmina 50posto ali vidi sta ljudima ne pase Srbija je osnovala sud za Kriegsverbrecher na Balkanu hej sta je sad ovo ne kazem da su Srbi agresori nego Milosevicev regime pa nemoze to tako to bi bilo koda da je njemacka poslje drugog svjetskog rata procesuirali amerikanicima englezima itd. Pa jesi vidjeo sta su napravili Vukovaru i nemoj mi sada govorit da su hrvati granatirali Vukovar. Kako to da su jednog tihomir Purdu nasli a Ratka Mladica nisu kuzis, na to ljudi pizdu.

Vidi jos nesto ja ti nisam neki desnicar prijatelji su mi svi dobri ljudi, inace sam ti pcelar moj mentor ti je Milan MIlosevic njegov Otac je jedan od osnivaca proletarske brigade Lika pa sam covjek mi je isprico kak mu je otac rekao da to nije vise ona Jugoslavija koju je stvorijo (Milosevicev regime). General Veljko Milutinovic prijatelj mog Punca eto samo da vidis da nismo neki ustase nego smo voljeli sve nase.

Pozdrav Grobar da danas prosvjed na cvjetnom trgu bit ce manji prosvjed svaki drugi dan ce biti prosvjed dok se ova garnitura ne makne, jos nesto Lepotane ima medju nasim politicarima jednog Vraga Vladimira Seksa kojeg obavezno treba procesuirati jer je naredjivao ubojstva srbski civila u istocnoj slavoniji, i hvala bogu poceli su ljudi bivsi pripadnici HV otome javno govorit on je slo za nas narod!

Pozdrav i dobro jutro iz zagreba

mandre

Vukovarac
    ...covjece ej, tu se ne zna tko pije a tko placa....

Na endlich werden die Kriegsverbrecher gefasst und Kroatien tut was dafür

Situacija postaje eksplozivna: Na zgradu HDZ-a u Bjelovaru bačen Molotovljev koktel!

24SI - Vrijeme je da se Vlada počne ozbiljno zabrinjavati zbog sve veće eskalacije nasilja širom države. Nakon određene materijalne štete u Zagrebu, Osijeku i Splitu, neko je sinoć na zgradu HDZ-a u Bjelovaru bacio Molotovljev koktel.

Na Trgu Stjepana Radića, ispred ulaznih vrata županijskog i gradskog odbora HDZ-a Bjelovar, bačena je staklena boca sa zapaljivom tekućinom, saopštila je bjelovarsko-bilogorska policija. Došlo je do manjeg požara, nagorio je otirač za noge i ulazna vrata. Materijalna šteta procjenjuje se na 1000 kuna, prenosi Dnevnik.hr.

24sata.info - Situacija postaje eksplozivna: Na zgradu HDZ-a u Bjelovaru ba

Vukovarac
    Zitat Zitat von Luka Beitrag anzeigen
    ....zasto ne svakog 'rvata iz bykobapa uhapsiti? mislim zna se da su krivi

kenozoik
    mandrilo, prcin ti ono malo mozga sta imas, debilu...

Quantenphysik
    spika je ova! Hocu tebe da vidim kako ti branis svoj grad svoju zemlju. Nakon tog svega ti onda neko kaze da si ratni zlocinac.

Seite 5 von 14 ErsteErste 123456789 ... LetzteLetzte